Jump to content

Moto Zajednica

LAZAREVAC 8.9.10 Jun

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Cao,video sam da se 8.9.10 odrzava susret u Lazarevcu pa me interesuje jel bio neko do sad tamo,kakva je organizacija i hoce ici neko ove godine?pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Lazarevac ima sve potrebne preduslove da se napravi fenomenalan skup. Lokacija pored jezera Ocaga je predivna, izmisljena za moto skup. Plaza u blizini, voda idealna, okolo travnjaci, sve ogradjeno, tusevi, WC-i, mini restoran. Prostor za motore ODVOJEN od glavne lokacije zicom tako da pucaci nemaju sanse. Mnogo hladovine od velikog drveca oko jezera, dovoljno mesta za satore. U samom gradu postoji potrebna infrastruktira za organizaciju skupa, tu je Koubara Ugostiteljstvo za pripremu pasulja, ma sve je tu.

 

Drugi deo price. Ja nisam clan LA Moto kluba, tako da nisam u kontaktu sa organizatorima skupa. Imam poznanika u rukovodecim opstinskim strukturama i bas juce sam se raspitao o skupu. Rece mi da su momci trazili donaciju za organizaciju skupa, i da su je i dobili. Nadam se da su to uradili i sa REIK Kolubarom. Koliko ja znam, juce ili danas su imali dogovor oko ljudstva za obezbedjenje. Dakle, meni deluje da se momci trude i da bi skup mogao da bude jedan od boljih. Probacu da kontaktiram nekog od organizatora pa cu javiti kako idu pripreme, u detalje. :)

 

Mislim da mogu da preporucim dolazak u Lazarevac! Vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Konacno da je neko odgovorio,ja dolazim sigurno u lazarevac,neki od drugara odatle su mi rekli da bi trebalo da bude extra i da mi imaju dosta toga organizovanog.E sad da li je to tacno saznacemo samo kad odemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

da pitam nesto mozda malo glupo,posto su motori posebno sta sa opremom?ostaviti sa motorom ili....ako nesto ne iskrsne voleo bih doci..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3153 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Veceras me ceka razgovor sa predsednikom LA Moto, pa cu se raspitati o svemu.

 

vidi kakav je program, jos kada bi saznao satnicu desavanja, da se bolje organizujemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Lazarevac ima sve potrebne preduslove da se napravi fenomenalan skup. Lokacija pored jezera Ocaga je predivna, izmisljena za moto skup...

 

Jel to ono desno skretanje (levo Lazarevac) sa ibarske kod Jugopetrolove pumpe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Razgovor obavljen. Preporucio sam coveku i da se registruje ovde, pa ce nam se uskoro, nadam se pridruziti, sa jos nekim clanovima.

 

Petak, 8 Jun

-12h Otvaranje, prijem gostiju

-Ulaz je 400din za motore, 200Din za pesake

-motori idu unutra, znaci ja sam dao laznu dezinformaciju :) (mada da se ja pitam, ostali bi napolju uz obezbedjenje, prostor to dozvoljava)

-19h Rock koncert Lizards, Cross Fire (lazarevacke grupe) zatim Point Blanc i Pera Dzo Bluz Bend

-obezbedjeno je vrhunsko ozvucenje sa DVA video bima

 

Subota 9 Jun

-prijem gostiju, bla-bla, obezbedjene majice i sl.

-14h rucak, pasulj sa suvim rebarcima, za one koji poste obezbedjena riblja corba

-15h Sportske aktivnosti: 1.Obaranje ruke  2.Ispijanje piva  3.Takmicenje u sporoj voznji

-17h Defile ulicama Lazarevca (raspitao sam se, lepa trasa, sa zavrsetkom na korzou u glavnoj ulici)

-Nastavak sportskih aktivnosti: 4.Bajkerska alka 5. Nadvlacenje konopca (nagrada peceno prase) 6.Bacanje guma (dacu im ja moju zadnju) 7. Guranje bureta motorom (?!? O cemu se radi??)

-Lutrija, kao nagrada spreman bicikl (mont)

-19h Rock koncert, sviraju SFRJ,  Rock filter, Shell Shock, Raven, od 23h Atomsko skloniste

 

Nedelja 10 Jun

-Dorucak, kafa sikterusa

 

Eto, mozda sam nesto i zaboravio, ali deluje da ce biti vise nego dobro. Da ponovim, lokacija je sjajna, i ako bude lepo vreme, provescete se sjajno ako dodjete!!

Ako imate pitanja, navalite!!

 

Dobrodosli i sa moje strane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

  Neverovatno dobar izbor svirke petak,Pera Dzo,Point blank,,subota Atomci-neverovatno.O tome niko nista do sada nije pricao.Ako i ozvucenje bude kao sto kazu,to ce biti vrhunski.Moram otici,ustvari vec racunam da sam tamo. ;D ;D ;D

  Svaka cast ljudima na izboru,to je pravi bajk skup. :)

  Bravo za lalajka ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Kazu da slika  govori vise od hiljadu reci, a tek mapa....

 

qT2d0_lazarevacib9.th.jpg

 

Ibarskom magistralom samo pravo do raskrsnice za Lazarevac. Na raskrsnici su sa obe strane Jugopetrolove benzinske pumpe. Odmah iza pumpe (iz pravca Beograda sa desne strane) skrenes desno i ulazis u kamp. Obelezeno crvenom tackom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Bg

Hocemo li grupno da krenemo iz Bgd? Kome kada odgovara pa da ugovorimo tacno vreme i mesto okupljanja? La je blizu a koliko sam iz opisa Lalajka shvatio mesto je ko stvoreno za moto skup, bice lepog vremena i bilo bi jos bolje da odemo u grupi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Zemljače svaka čast , preduhitrio si me sa davanjem informacijama, nego nije ni bitno važno je da ljudi dobiju potrebne informacije kako bi se organizovali. Svi ljudi dobre volje su pozvani i nadamo se da će biti ugošćeni na najbolji mogući način.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Pozdrav, braco!

Stiski Orlovi stizu u Subotu!

La moto je bio u poseti na zurci u Majilovcu i nasa je obaveza da im uzvratimo posetu.

Znam predsednika,lik je O.K. Siguran sam da ko dodje nece se pokajati.

Zato , braco juriiis u Lazarevac!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Danas sam se provozao do jezera Ocaga, gde se se odrzato moto skup. Pa evo, izgled raskrsnice gledano iz pravca Beograda, za vas koji dolazite sa te strane:

Kv6FX_picture0031024x768sh2.th.jpg

Odmah iza raskrsnice videcete ovo i tu skrenete desno:

iXz8v_picture0041024x768hp2.th.jpg

 

Ulaz na jezero. Da napomenem da za poslednjih nekoliko godina nije bila ovako cista voda, moguce da je zato sto jos nije pocela sezona, a moguce zbog ciscenja. Ove zime je celo jezero ispraznjeno, ocisceno dno, pa napunjeno cistom vodom. Dakle:

Ruc13_picture0061024x768oo5.th.jpg 8je8u_picture0071024x768cy5.th.jpg 404.jpg pICvC_picture0091024x768wf4.th.jpg wbtgd_picture0101024x768ap3.th.jpg

404.jpg

 

U Lazarevcu ima mnogo dobrih riba, evo dokaza:

0HYS0_picture0111024x768nw8.th.jpg

 

Postoje dve ovakve skakaonice za one koji vole da lete, ja nisam nikad skocio sa vrha (steta za ribe):

TvG4M_picture0121024x768dp5.th.jpg

 

Tu je mali restorancic sa bastom po satorom, u debeloj hladovini ima stolova sa klupama:

1Eo9B_picture0151024x768rd8.th.jpg aWxkp_picture0141024x768fj7.th.jpg

 

Krecemo se polako oko jezera ka mestu gde ce se odrzavati skup. Pored same livade predvidjene za hepening nalazi se i ovo:

SzENU_picture0181024x768pc3.th.jpg

Tu je ispod i bazencic za decu i neplivace :) iz kojeg voda stepenistem utice u jezero:

699ur_picture0171024x768cz1.th.jpg

 

Ovo je prostor za "nas":

EW9Ju_picture0211024x768ai7.th.jpg 404.jpg w6diB_picture0201024x768hv3.th.jpg

 

Kao sto vidite, pored samog prostra, se nalazi jezerska plaza. A tu je i prostor za kampovanje:

uCTsQ_picture0221024x768en1.th.jpg M8fWj_picture0231024x768xd1.th.jpg Qf9xm_picture0251024x768si5.th.jpg QjDlk_picture0241024x768hj4.th.jpg

404.jpg

ABD9T_picture0281024x768ef3.th.jpg 404.jpg

 

Koga zulji pesak, u vodu moze da udje i ovde, betonskim stepenistem:

t04m4_picture0271024x768qi7.th.jpg

 

Evo jos nekoliko slika sa jezera, pa zakljucite kako je tamo:

pFU3N_picture0311024x768wr0.th.jpg rNOB8_picture0321024x768ci1.th.jpg PhWB4_picture0341024x768ty8.th.jpg 3zJjT_picture0351024x768cv1.th.jpg MBgvi_picture0381024x768oc0.th.jpg kiMhT_picture0411024x768np5.th.jpg D9zVR_picture0421024x768ji7.th.jpg sfXcQ_picture0431024x768ld0.th.jpg 404.jpg R4q93_picture0461024x768mb0.th.jpg Wy42a_picture0471024x768il0.th.jpg

 

Dakle, mesto obecava. Jos da organizatori urade svoj deo kako treba... Zamislite uvece ovaj prostor osvetljen reflektorima, lipe su se razmirisale, muzika, hladno pivo i ako dodjete, dobro drustvo!

 

Vidimo se!

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja