Jump to content

Moto Zajednica

sta je bolje?

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: bg

U potrazi sam za svojim prvim motorom! Imam ponudu od prijatelja da kupim keeway Exceed 200ccm nesto kao kros motor malo presao 2006 god u odlicnom stanju! E sada mene brine marka koja mi je potpuno nepoznata!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 564 postova
  • Lokacija: Beograd

Od chopera imas Yamahu Virago 125 al cini mi se da ima i 250, suzuki marauder 125, Honda Shadow 250ccm...

 

Il uzmes enduro. Kawasaki KLE 500, Honda Varadero 125

 

Od zujalica,po meni, mogao bi da uzmes Hondu CBR 125ccm, jeste uska i mala, al se retko kvari i dobra je za pocetnike!!!

 

Neka neko doda jos neke modele!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6314 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L
Hteo bih neki enduro na pr. Da li neko zna mozda cene ovih modela i sta bi se moglo uzeti za nekih 1500e a da nije mnogo staro?
Zavisi sta za tebe nije mnogo staro. Za te pare 125cc od 90' god bolje ocuvani do 95-96 god.

Ako ces nesto od 600cc onda mogu da se nadju do 90 god. max. Pa sad ti odluci da li ti je milije starije, a jace ili slabije, a novije. Kad resis to, onda idemo na konkretne modele :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: bg

Pre bi novije a slabije! Jel su mi rekli da je za prvi motor sasvim dovoljno 200 do 250ccm! ne planiram da divljam sa njim nista posebno tako da mi ne treba neka bas jaka masina,za sada :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

U svakom slucaju batali tog kineza. To ti je vencanica i jako tesko cese prodati posle. Mozes jeftino da nadjes Suzuki Bandit 400. Iako stariji meni se bas dopadaju. Doduse fali ti koja stotina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Trazim nesto za pocetmike' date='znaci [b']nesto sa cega se tesko pada[/b]
Traži trike ili quad.... Jako je teško pasti s njih... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd, Mirijevo.
Trazim nesto za pocetmike' date='znaci [b']nesto sa cega se tesko pada[/b]
Traži trike ili quad.... Jako je teško pasti s njih... 8)

 

Dex, kralju! :D:D:lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5
Od chopera imas Yamahu Virago 125 al cini mi se da ima i 250' date=' suzuki marauder 125, Honda Shadow 250ccm...

 

Il uzmes enduro. Kawasaki KLE 500, Honda Varadero 125

 

Od zujalica,po meni, mogao bi da uzmes Hondu CBR 125ccm, jeste uska i mala, al se retko kvari i dobra je za pocetnike!!!

 

Neka neko doda jos neke modele!!![/quote']

 

Cbr je stvarno mala ali ekstra masina za pocetak + malo trosi i odrzavanje je jeftino a i ona sam kosta 3000 evra ,

 

Mala ispravka Virago postoji u 125, 250 535 750, 1100 cc sigurno ( V motori 2 cilindra )

Shadow postoji u 125cc 500cc ( stari model pre 88-me ) 600cc posle 88-me ) 1100, 1300cc ( V masine 2 cilindra ) ... Marauder postoji u 125cc ( jedan cilindar ) 250cc ( dva cilindra ) intruder u 125 250 750 ... ( V motori 2 cilindra ) a da postoji i kawa EN 135 i 250 su jednocilindrasi dok kawa en 500 ima motor koji se ugradjuje na jos par bikova istog proizvodjaca, a naravno imas i kineze

 

Moguce da ti je custom za pocetak kao malo tezi za po gradu ali ja licno sam se naviko na njega veoma brzo...

 

Negde sam cuo da je KLE 500cc dobar za pocetnike , moguce da i comet 250cc naked b ti lepo pasovao

 

poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja