Jump to content

Moto Zajednica

MC Srem/Arhangel vs Hells Angels

Recommended Posts

Guest Beli

Tri clana MC Srem i mislim jedan Arhangel u Grckoj imali vatren razgovor sa Hell Angelsima (grcki ogranak) zbog boja koje su nosili,HA su zabranili svima u Grckoj da nose boje,ali nasi to nisu znali,u petak su im prisli i okruzili ih,zakazali im razgovor sa predsednikom za subotu.Sacekali ih u subotu da se vrate sa izleta,SPROVELI ih u ogradjeni deo do Big Bossa,gde im je objasnjeno u cemu je problem!

 

Ako je neko bio neka isprica iz prve ruke,ili cu ja ispricati nastavak price!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

5 clanova Arhangela, Boza, Boske, Miko (Cigo sa foruma), Boban i Mali su u Grckoj.

 

S' obzirom da je Mali sa njima, ne verujem da su imali problema. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok
HA su zabranili svima u Grckoj da nose boje

 

:mrgreen:

 

koma!!

Pojasni mi malo ovo oko zabranjivanja boja. Dali su zabranili da se nose njima slicne boje ili uopste bilo koje boje a samim tim iklubove,sto bi bilo suludo i grci bi ispali picke ako bi im to dozvolii.Zamislite kad bi se osnovao ovde kod nas njihov ogranak i da pokusaju tako nesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
HA su zabranili svima u Grckoj da nose boje

 

:mrgreen:

 

koma!!

Pojasni mi malo ovo oko zabranjivanja boja. Dali su zabranili da se nose njima slicne boje ili uopste bilo koje boje a samim tim iklubove' date='sto bi bilo suludo i grci bi ispali picke ako bi im to dozvolii.Zamislite kad bi se osnovao ovde kod nas njihov ogranak i da pokusaju tako nesto.[/quote']

Nemaju Grci sta njima da dozvole ili ne, oni su OUTLAW i prave svoje zakone.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000
HA su zabranili svima u Grckoj da nose boje

 

:mrgreen:

 

koma!!

Pojasni mi malo ovo oko zabranjivanja boja. Dali su zabranili da se nose njima slicne boje ili uopste bilo koje boje a samim tim iklubove' date='sto bi bilo suludo i grci bi ispali picke ako bi im to dozvolii.Zamislite kad bi se osnovao ovde kod nas njihov ogranak i da pokusaju tako nesto.[/quote']

bolje bi bilo da nepokusavaju,mada i ja sam cuo da su neki od tih,,jacih,, klubova zastitili svoje boje,ali da ti zabrane da nosis svoje :shock: .nije mi bas jasno ko bi to mogao da zabrani,a nebi bilo lose i da cujemo nesto o ovome iz prve ruke

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Cucemo sta je bilo u Grckoj, mada znam da obicno na svojim skupovima ne dozvoljavaju da drugi dolaze sa klubskim bojama, (osim suport klubova). Dok sam bio clan Easy Riders-a imali smo isti problem u Bugarskoj, obzirom da su nam boje bile jako slicne (crvena slova na beloj pozadini), neki su hteli da nam skidaju boje, drugi da samo zaprete i sl. Na kraju je sve ostalo na upozorenju da dok smo u kampu skinemo prsluke.

P.S. svaki problem se resi, pogotovu ako nosite 357Magnum (kao jedan klubski drug) 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Na skupu su samo njih par(MC Srem,Arhangel) nosili boje od 12.000 motorista...ja samo prenosim ono sto sam cuo,da ne bude zabune!!!

Jedan clan MC Srem je posle svega ostao s njima i isao s njima u Haos(njihov klub)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Cucemo kada se vrate u sredu sada sam ih zvao, dobro su.

 

Ovo je spisak zemalja u kojima HA imaju svoje srediste:

U.S.A, Canada, Brazil, Argentina, Australia,

South Africa, New Zealand

Spain, France, Belgium, Holland, Germany, Italy,

Switzerland, Liechtenstein, Austria, England/Wales, Finland, Norway, Sweden, Denmark, Greece, Russia,Bohemia, Portugal, Chile,

Croatia, & Luxembourg.

 

Prospect status:

N.Ireland.Hungary

 

Hangorounds:

Dominican Republic

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Istina je to za boje. Prièao mi je Miko ( CIGO sa foruma ,MK ARHANGEL) da su im pravili probleme zbog boja i da su èak zabranili pristup ženama !!!! dok su vodili "muške " razgovore. Ljudi su se super proveli tamo ( more,plaže...ipak je to Grèka ),ali pišam se na skup gdje ne ne mogu nositi svoje boje ( nosimo ih bez problema i u susjednim "bivšim bratskim republikama",tamo gdje su nam ratni ožiljci još svježi,a da ne mogu u "bratskoj Grèkoj" ) i gdje se ne osjeæam dobrodošlim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
Istina je to za boje. Prièao mi je Miko ( CIGO sa foruma ' date='MK ARHANGEL) da su im pravili probleme zbog boja i da su èak zabranili [b']pristup ženama !!!![/b] dok su vodili "muške " razgovore. Ljudi su se super proveli tamo ( more,plaže...ipak je to Grèka ),ali pišam se na skup gdje ne ne mogu nositi svoje boje ( nosimo ih bez problema i u susjednim "bivšim bratskim republikama",tamo gdje su nam ratni ožiljci još svježi,a da ne mogu u "bratskoj Grèkoj" ) i gdje se ne osjeæam dobrodošlim....

tako je Zare :thumbsup:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Nemoj tako Zare je bas jedan nezan gospodin 8)

 

Znam' date=' zato i kazem :lol:

 

Nego shta uradiste u Doboju?[/quote']

JOJ brate moj , da je nema Bosnu bi trebalo izmisliti.Ekstra druzenje pogovoto sa Zaretovim Knezevima.

Put do Doboja preko Bijeljine i Brckog je prica za sebe znas i sam.Ma totalno kolektvno ludilo. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
Nemoj tako Zare je bas jedan nezan gospodin 8)

 

Znam' date=' zato i kazem :lol:

 

Nego shta uradiste u Doboju?[/quote']

JOJ brate moj , da je nema Bosnu bi trebalo izmisliti.Ekstra druzenje pogovoto sa Zaretovim Knezevima.

Put do Doboja preko Bijeljine i Brckog je prica za sebe znas i sam.Ma totalno kolektvno ludilo. :D

ja sam se u Bosni svaki put odlicno proveo :fcab:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

S' obzirom da je Mali sa njima, ne verujem da su imali problema. :lol:

:lol::lol: ovog baju sam imao prilike da sretnem :lol: i nebih ga nikome pozeleo za neprijatelja.....inace skroz ok momak...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
S' obzirom da je Mali sa njima' date=' ne verujem da su imali problema. :lol:[/quote']

:lol::lol: ovog baju sam imao prilike da sretnem :lol: i nebih ga nikome pozeleo za neprijatelja.....inace skroz ok momak...

Tek sada je grdan! U kuæi ima teretanu,pa kada god mu je dosadno,premješta tegove.I ranije je bio pravi Badža ( nagovarali smo ga da tetovira Popajevog "protivnika" Badžu-Kvrgu ) a sada je te mišiæe još "malo doradio". :kaboom:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
Tri clana MC Srem i mislim jedan Arhangel u Grckoj imali vatren razgovor sa Hell Angelsima (grcki ogranak) zbog boja koje su nosili' date='HA su zabranili svima u Grckoj da nose boje,ali nasi to nisu znali,u petak su im prisli i okruzili ih,zakazali im razgovor sa predsednikom za subotu.Sacekali ih u subotu da se vrate sa izleta,SPROVELI ih u ogradjeni deo do Big Bossa,gde im je objasnjeno u cemu je problem!

 

Ako je neko bio neka isprica iz prve ruke,ili cu ja ispricati nastavak price![/quote']

Bolje stani.

Znas da ovde svaka prica dobije cudne tokove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Da li neko zna razlog za takvo ponasanje? Razlog da zabrane da bilo ko drugi nosi boje sem njih??? I da li im je to i inace praksa ili???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2638 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

I nije MC Srem VS Hells Angels, zavrsilo se lepo. Ako ih pozovemo i obezbedimo uslove - dolaze . Takodje kad idemo dole imamo teefone, da se najavimo. Da li je to pametno - ja ne znam.

A malo je bilo MC Srem VS MK Arhangel, kako ja cujem. Srpska posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom
Da li neko zna razlog za takvo ponasanje? Razlog da zabrane da bilo ko drugi nosi boje sem njih??? I da li im je to i inace praksa ili???

to je politika,tesko je to objasniti i raspravljati o tome na forumu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
I nije MC Srem VS Hells Angels' date=' zavrsilo se lepo. Ako ih pozovemo i obezbedimo uslove - dolaze . Takodje kad idemo dole imamo teefone, da se najavimo. Da li je to pametno - ja ne znam.

A malo je bilo MC Srem VS MK Arhangel, kako ja cujem. Srpska posla.[/quote']

 

Ko je isao iz mc Srema?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja