Jump to content

Moto Zajednica

Pitanje za iskusnije kolege..majstore?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Crna Gora Bar

Interesuje me dali neko moze da mi kaze jer namjeravam da obnovim pakne na moj zxr750 kolega mi radi postavljanje novog sloja na pakne tj mesa dali neko moze da mi kaze koja je debljina kocionog sloja u MM na novim paknama da bi prema njima moje napravio i JELI PAMETNO TO RADITI ILI NARUCITI NOVE?

post-7627-0-62442300-1296490607_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Nema "pakni" na zxr-u, tako da je kolega ludi vjerovatno mislio na plocice.

I naravno da moze da se obnavlja, ali koliko je to pouzdano zavisi od majstora, materijala i procesa kojim se to obnavlja.

Ako ti mislis da je tvoj kolega dovoljno pouzdan po ovim parametrima, obnovi. Ja licno se ne bih s tim igrao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Crna Gora Bar

Izvinjavam se Na plocice sam mislio a kolega jos nije imao reklamaciju od lamela pa do plocica za slepere kojim se poslom bavi vec 30g a pokusacu da vidim jer DZ je a narucicu i sve nove plocice nek ih imam hvala vam na odg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Interesuje me dali neko moze da mi kaze jer namjeravam da obnovim pakne na moj zxr750 kolega mi radi postavljanje novog sloja na pakne tj mesa dali neko moze da mi kaze koja je debljina kocionog sloja u MM na novim paknama da bi prema njima moje napravio i JELI PAMETNO TO RADITI ILI NARUCITI NOVE?

Plocice ciju si sliku postavio nisu od ZXR750 i na slici imas debljinu plocice.Plocica za ZXR750 je debela 8mm sa sve metalnog dela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Nemoj se zajebavati sa kočnicama NIKAD <_< . Neverujem da taj tvoj kolega ima materijal koji izdržava tolika opterećenja ,trenje,temperaturu.Verovatno bi se spržile posle prve ozbiljnije upotrebe. Mešavina materijala nije ni približna onoj kja se koristi za automobile.Nove pločice nisu neka velika finansijska stavka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 563 postova
  • Lokacija: Backa Palanka
  • Motocikl: ktm 990

hm...za 25 evra glavu da izgubis..bas se i neisplati,ja sam se zajebo tako jednom al sam i vise nego dobro prosao,ja kreten prelepio zadnje plocice aj reko da probam,ono cvrc ispala mi od temperature,sreca pa nije blokirala,tako da ti jarane uzmi samo original,moj savet drugarski :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja