Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

Unaprijed se izvinjavam ako sam promasio temu.Naime zivim u centralnom dijelu Svedske u gradu Motala,na pola puta Geteborg-Stokholm,a samo 25 od auto puta.Ako neko od putnika DOBROnamjernika planira neko putovanje ovuda dobro je dosao.Grad je u toku ljeta predivan,na ogromnom jezeru,plaza najveca u sjevernoj evropi ...Nije vazno da li je jedno- dvoje ili grupa,ako nema dovoljno mjesta u kuci ima rijesenja,sator u dvoristu ili nesto slicno. Pozdrav

  • Podržavam 16

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pozdrav i tebi,svaka cast na tako lepom pozivu.Ja planiram godinama da dodjem u Svedsku ali nikako da se poklope kockice.

Imam dobrog prijatelja u Tumelili kom Malmea,pa ko zna.......svake godine obecam da cu doci u posetu i ne odem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Lep gest!!! A jos lepsa zemlja :staa2:

 

Bio sam letos ,mesec i nesto dana kod drugara u Stockholmu...ko zna mozda i ove god odem,pa se mozda i vidimo i upoznamo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Majilovac (SRB) / s'one strane Jadrana(ITA)
  • Motocikl: BMW R1150GS & CR 125

Svedska....Stockholm.....Svedjanke.....godinama planiram(imam kuma koji tu zivi).....mozda mi se jednog dana i ispuni zelja-ako dolazim potrazicu te :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

Evo da ubacim i ja neke slike sa putovanja pre mesec dana do Svedske u Malmo posto je bilo jako hladno i puno snega sreca sto su putevi bili cisti . Prva slika je ulazak na trajekt Puttgarden - Rodby cena trajekta je 64 evra za automobile u jednom pravcu a na ovom sajtu imate detaljne cene voznje trajektom u svim mogucim pravcima izmedju Nemacke ,Danske i Svedske http://www.scandline...uttgarden-rodby a za motocikle je 41 evro jedan pravac

post-5512-0-11278000-1296309046_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

i jos neka slika , inace ogranicenje na auto putu u Danskoj je 110 km/h na prvoj deonici a 130km/h na drugoj inace ne svidja mi se sto samo jedna jedina pumpa na auto putu kroz Dansku ima ove koje su koji kilometar udaljene od puta

post-5512-0-14440400-1296309698_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Šamac, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Yamaha XJR 1200

Ja opet nemam nikog u Švedskoj niti u Skandinaviji uopšte, ali imam jaku želju da je obiđem (pa ako treba i motorom :) ). Za tvoj gest svaka čast, zaista lijepo od tebe.

 

Pozdrav i sve najbolje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

evo jos koje slike l=http://fodi.frubar.net/files/7A00FBBD-86F7-8341-A0C0-04532242A97C.jpg]7A00FBBD-86F7-8341-A0C0-04532242A97C_thumb.jpg[/url]

 

4D4B83C6-BCFB-FF4D-9898-1010CF444673_thumb.jpg

 

(Powered by frubar.net)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1022 postova
  • Lokacija: Weiss Kirchen -Bela Crkva
  • Motocikl: kawasaki

evo da ubacim jos malo imformacija za one koji bi zeleli da se upute na ovakvo putovanje motociklom ,sto se tice troskova ko se odluci da ide trajektom do Danske pa posle putom do Svedske ima jos jedna dazbina a to je mostarina izmedju Danske i Svedske koja kosta 40 evra ili 350 Skr inace put otprile od Beograda pa do Svedske Malme sa putarinama i putom kroz Zapadnu Nemacku bivsu znaci 2256km sa gorivom i putarina oba pravca i ostale dazbine priblizno oko 600 evra vise kostaju putarine i ostalo od goriva e sad postoji i malo jeftinija varijanta Madjarska ,Slovacka bivsa Istocna Nemacka pa u luku Travemünde pa brodom direkt Trelleborg Svedska kod Malmea to je nekih 400 -500 km manje voznje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 305 postova
  • Lokacija: Blizu granice!
  • Motocikl: KLE 500

Lep gest, zaista, svaka čast! :care:

Inače, kao i mnogi ovde, i ja imam kuma koji živi u S, tačnije u Enkopingu i 2003 sam proveo 3meseca u toj predivnoj zemlji. Utisci su i danas posle skoro 8 godina sveži i pozitivni, prelepa zemlja, korektni ljudi. Ako se ukaže prilika da me ponovo put nanese u te krajeve biće mi čast da se sretnemo. Sa druge strane ako se ti vozikaš po Srbiji, javi se da uzvratimo gostoprimstvo! Veliki pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja