Jump to content

Moto Zajednica

BEVERLY TOURER VS NOV BEVERLY

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Vidim da si se vec odlucio i moram reci da je prelep skuter. Cestitam i da te lepo sluzi. :)

Hvala puno care, jes da ce sutra biti hladno ali u ponedeljak vec 12 stepeni pa mogu da ga provozam malo,i moram vizir da ugradim sto pre, zbog ove nove nalepnice :)A i red bi bio da castim , zato pozivam sve na cevape

 

14600 !!!! Uh bracala! jebiga , sve sto je lepo , kosta :) Sto se tice vremena, ako bude lepo u nedelju, javi, pa da odemo do Avale sa kolegama skuterdzijama na foto sesiju i na te cevape sto si spomenuo :zvizduk: hihihi nije lepo da te odbijemo :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 439 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Nek je na zdravlje, jos nisam video ni jedan na ulici, nadam se da ce tvoj biti prvenac!

"RIDE ROADS AND WET PUSSIES"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Hvala ljudi puno, stvarno ste mi pomogli da se odlucim koji da pazarim...

Sto se tice cevapa, to stoji da dugujem ali nazalost ne mogu sada u nedelju, moram tetki lek da odnesem :)

Salu na stranu vec koliko sledece nedelje najavljuju jos lepse vreme pa mozemo negde da se nadjemo da castim...

Nego mi telefon na popravci pa ne mogu ni sliku da okacim, tako ko da test samo uzivo u naturi sto bi rekli, pa izvolite javite se kad imate slobodnog vremena, ja sam uvek tu negde :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

S obzirom da vozis zutog Versysa mislio sam da ispratis stil i kupis takodje jedan misicavi skuter, sportskog looka , a to bi po meni bio neodoljivi Yamaha X-max. Ali dobro, i arhitektura dozvoljava mesanje stilova, pa i tvoj izbor je verovatno ozvezenje za tebe. Sretno , jos jednom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

S obzirom da vozis zutog Versysa mislio sam da ispratis stil i kupis takodje jedan misicavi skuter, sportskog looka , a to bi po meni bio neodoljivi Yamaha X-max. Ali dobro, i arhitektura dozvoljava mesanje stilova, pa i tvoj izbor je verovatno ozvezenje za tebe. Sretno , jos jednom :)

Ma ne bih ipak da preteram sa tim misicima :)

Malo klasike nije na odmet. Pre Versysa sam vozio narandzastog Malaguti Madisona 250cc, i on je bio misicav, zato sam se ovaj put i odlucio za "nezniji" Beverly, svidja mi se zabarski dizajn u p.... materinu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

slike losmi, slike, pusti te fore, ne radi mi tel, pozajmicu ti ja moj ako treba... :)

Stigao je :D

I obecavam bice slika ovih dana, samo da mi losmi pozajmi telefon ;)

Skuter je vise nego odlican, ali za ovo kratko vreme koliko sam ga provozao (10km) primetio sam samo jedno sto mi je zasmetalo, kada stoji u mestu nekako se mnogo trese, sto se najvise vidi po retrovizorima, ne znam da li treba da se nasteluje ler gas ili je nesto drugo u pitanju....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd

Skuter je vise nego odlican, ali za ovo kratko vreme koliko sam ga provozao (10km) primetio sam samo jedno sto mi je zasmetalo, kada stoji u mestu nekako se mnogo trese, sto se najvise vidi po retrovizorima, ne znam da li treba da se nasteluje ler gas ili je nesto drugo u pitanju....

 

To je samo u pocetku... posle ce se stabilizovati. On ima el. ubrizgavanje tako da nema stelovanja. Sve ce biti ok! Nemoj da te zabrine ako ti se i ugasi pri zaustavljanju, sve to ce te gnjaviti par stotinjak km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 439 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

slike losmi, slike, pusti te fore, ne radi mi tel, pozajmicu ti ja moj ako treba... :)

Stigao je :D

I obecavam bice slika ovih dana, samo da mi losmi pozajmi telefon ;)

Skuter je vise nego odlican, ali za ovo kratko vreme koliko sam ga provozao (10km) primetio sam samo jedno sto mi je zasmetalo, kada stoji u mestu nekako se mnogo trese, sto se najvise vidi po retrovizorima, ne znam da li treba da se nasteluje ler gas ili je nesto drugo u pitanju....

 

Kad stojis nemoj da drzis zadnju nego prednju kocnicu, videces da uopste ne trese

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Aha, ok nisam znao ni to, praticemo situaciju, mada mislim da ce biti sve ok, i da jos nesto, izgleda da je tablica ipak za nijansu veca od rama, nisam uspeo da je ubudzim, tako da cu morati malo da je preradim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Kad stojis nemoj da drzis zadnju nego prednju kocnicu, videces da uopste ne trese

Da, da. Tad bas zna da se trese.

Cestitam na kupovini i srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Kad stojis nemoj da drzis zadnju nego prednju kocnicu, videces da uopste ne trese

Da, da. Tad bas zna da se trese.

Cestitam na kupovini i srecno

Hvala care, a probacu to sa kocnicom da vidim da li ce da prestane

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Ajd na Avalu ! I jos ko hoce , pa da se malo izvozamo 064 16 28 28 5 nenad

E do mojega, ja juce ceo dan na nekom rodjendanu tako da nisam mogao nikako da probam masinu, mozda cu malo danas ako stignem, kako je bilo juce ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ajd na Avalu ! I jos ko hoce , pa da se malo izvozamo 064 16 28 28 5 nenad

E do mojega, ja juce ceo dan na nekom rodjendanu tako da nisam mogao nikako da probam masinu, mozda cu malo danas ako stignem, kako je bilo juce ?

 

Voznja do Avale mi uvek prija, krivina ima koliko hoces, rizle jos vise, ali trip je veci. Sneg je doprineo fantasticnom vizuelnom dozivljaju jer je suma u kontrastu i prelepo je. Zalosno je sto skoro uvek idem sam i ono sto mi najvise nedostaje je drustvo. Gore napravim pesaka dva penjanja do spomenika i dva kruga i to je ono sto mi treba jer me vise niko ne zove ni na fudbal , ni na basket. Ma, Avala je super. Lepa priroda, cetinari koji seku ono plavo nebo, ma milina jedna. Posle toga sam i ja otisao na poziv nekada ovdasnjeg bajkerskog drustva , na svadbarski kupus :) Moj telefon je poznat, pa ko zeli neka pozove na voznju i casicu razgovora.

 

2VGtb_avalaplandom2011.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

Samo da se javim i da kazem da nisam zaboravio slike, nego stvarno nemam aparat, a ko hoce da vidi skuter, a i da ga proba sto da ne, neka se javi, on je trenutno u Mirijevu, i bice dok se ovo belo g.... ne otopi :)

E toliko od mene za sada i uzdravlje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Motocikl: Kymco super 8 125

Čestitke za pazar. Da dodam, da sam u sličnoj dilemi bio, svakako bi u opciju ušao i Kymco People GTI 300, kao i Vespa 300 supersport. People 300GTI jer je ubedljivo najjači od navedenih 300-ki, a Vespa jer je jednostavno klasično prelepa.

 

Inače, novi Beverly mi je neko vreme stajao kao wallpaper na kompu. Jedina zamerka je što nema poput Cruisera istovremeno kočenje na obe kočnice pritiskom na, valjda, desnu ručicu kočnice.

Mislim da nema greške za bilo koji od navedenih modela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 309 postova
  • Lokacija: Beograd, Grocka
  • Motocikl: Yamaha Xmax 300

pa zar jos uvek ne postavi slike,mislim stvarno :)

Stvarno je sramota sto sto nisam jos uradio, ali ako mi verujete ne stizem ni da vozim nikako, nakupilo se posla, a motorce skuplja prasinu u garazi, a greota da ga slikam prasnjavog ;) Nadam se da cu stici do kraja nedelje da odradim foto sesn :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbea, 439 postova
  • Lokacija: Cukarica Beograd
  • Motocikl: Forza 350 ('22)

Do pre dve godine to nisu bile velike pare, danas vec bih dobro razmislio pre nego dam toliko za dva tocka.

I dalje se slazem da je novo najbolji izbor ali polovnjaku u ovoj situaciji dajem prednost pa cak i da imam pare.

 

Kriza, koliko ja znam od 1974, nikako da prodje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja