Jump to content

Moto Zajednica

Opremljenost prodavnica moto oprema u Beogradu

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Necu da ih imenujem, ali..........

 

danas obisao par prodavnica moto opreme u centru i u blokovima misleci da cu naci nesto sto mi treba, mozda sa malo nizom cenom. Opremljenost je skoro jednako NULI dok se na internet sajtovima nalaze x broj artikla, ljubaznost i nivo kulture karton sitija, a o novogodisnjem ili van-sezonskom snizenju nema ni traga.

 

Kao da mi postojimo zbog njih, a ne obrnuto.

 

P.S.

Markos zatvorio pre dve nedelje prodavnicu u BGu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Ja sam dosta opreme nabavio u Pegazu i uvijek bio zadovoljan i uslugom i popustom, a cijene su im i inace vrlo pristojne.

Uvijek su bili spremni da pomognu, kako savjetom tako i djelom. Njihova politika je (po meni) value for money - dobar kvalitet po razumnoj cijeni, sto je i bilo ono sto sam trazio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Pa za Pegaz sam samo cuo da su poslovni i O.K. Ali nije to poenta. Oni prodaju opremu za cenu koja je tolika ili nesto manja svuda u inostranstvu. I ne isplati se ici bilo gde niti narucivati,recimo DUCINNI kacige. Bolje je kupiti kod njih.

Mislim da je Marko pricao o snizenjima koja kod nas ne postoje. E sad,svako radi onako kako mu se isplati. Ako pogledas cene bilo koje robe kod nas sada i u inostranstvu kada su Bozicne rasprodaje,dodje ti da places...barem meni. Kada je kod nas nesto prodavano za recimo 40,50 ili 60% popusta?

 

Imam mogucnosti da kupujem u inostranstvu i tako i radim...cekam popuste jer su stvarno veliki.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Ako pogledas cene bilo koje robe kod nas sada i u inostranstvu kada su Bozicne rasprodaje,dodje ti da places...barem meni.

 

 

 

Srbija je jos uvek daleko od Nemacke,Austrije i drugih razvijenih zemalja ali je ocigledno da volja postoji

 

 

Ima jos mnogo primera samo me mrzi da trazim

 

Louis

 

Guevara d.o.o.

 

 

 

 

 

Louis-pr.2

 

Guevara d.o.o. - pr.2

 

 

 

 

Louis 3

 

Guevara 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Ja sam dosta opreme nabavio u Pegazu i uvijek bio zadovoljan i uslugom i popustom, a cijene su im i inace vrlo pristojne.

Uvijek su bili spremni da pomognu, kako savjetom tako i djelom. Njihova politika je (po meni) value for money - dobar kvalitet po razumnoj cijeni, sto je i bilo ono sto sam trazio

 

Da, namerno sam napisao centar i NBG, jer nisam mislio na Pegaz i još neke.

 

Nije mi cilj njih da reklamiram, ali em što imaju opremu na ponudi, em što je domaćinska i prijatna atmosfera u prodavnici.

 

Ali su uglavnom svi popusti jako slabi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

Ja sam dosta opreme nabavio u Pegazu i uvijek bio zadovoljan i uslugom i popustom, a cijene su im i inace vrlo pristojne.

Uvijek su bili spremni da pomognu, kako savjetom tako i djelom. Njihova politika je (po meni) value for money - dobar kvalitet po razumnoj cijeni, sto je i bilo ono sto sam trazio

 

Da, namerno sam napisao centar i NBG, jer nisam mislio na Pegaz i još neke.

 

Nije mi cilj njih da reklamiram, ali em što imaju opremu na ponudi, em što je domaćinska i prijatna atmosfera u prodavnici.

 

Ali su uglavnom svi popusti jako slabi.

druze jel treba da se osetim prozvanim!!!!!!! :takoje::stabre:
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: Jakovo-Beograd
  • Motocikl: VN 900,,NSU PRETIS 1960.

a iskreno mislim da bi masa ovih ljudi sto samo piskaraju po forumu trebala da se proseta malo ,i da vidi sta ima po radnjama i dal ima popusta,,a ne ovako da pljuje iz fotelje,popusta stvarno ima i to do 40% na pojedine stvari,,a popusti odoko 20% su standardni,,,,zato ljudi put pod tabane i nemojte samo pisati na nevidjeno........MARKO lepo sto si postavio ovakvu tamu :takoje: !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Ja sam dosta opreme nabavio u Pegazu i uvijek bio zadovoljan i uslugom i popustom, a cijene su im i inace vrlo pristojne.

Uvijek su bili spremni da pomognu, kako savjetom tako i djelom. Njihova politika je (po meni) value for money - dobar kvalitet po razumnoj cijeni, sto je i bilo ono sto sam trazio

 

Da, namerno sam napisao centar i NBG, jer nisam mislio na Pegaz i još neke.

 

Nije mi cilj njih da reklamiram, ali em što imaju opremu na ponudi, em što je domaćinska i prijatna atmosfera u prodavnici.

 

Ali su uglavnom svi popusti jako slabi.

druze jel treba da se osetim prozvanim!!!!!!! :takoje::stabre:

 

Pazljivo sam pisao :takoje: centar i nbg, bas da ne bi slucajno prozvao ljude iz pegaza i tebe :zdravo::takoje:

 

Zemun sam obisao prekjuce i samo potvrdio gde da kupujem opremu, delove i ostale stvari :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Generalno postoji problem sa radnjama kod nas. Ali sto kum moj kaze on kada je kretao pre koju god da nabavlja opremu bilo je vrlo malo prodavnica i covek ni kacigu nije mogao da nadje. Ali i sada ima dosta prblema. Prvo izbor na lageru je smesan u vecini radnji. Postoji mogucnost narucivanja. Ali se to obicno pretvori u visenedeljno cekanje. Ako ikada i stigne. Jos smo suvise slabo ako ne i zanemarljivo trziste. Bice jednom bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

a iskreno mislim da bi masa ovih ljudi sto samo piskaraju po forumu trebala da se proseta malo ,i da vidi sta ima po radnjama i dal ima popusta,,a ne ovako da pljuje iz fotelje,popusta stvarno ima i to do 40% na pojedine stvari,,a popusti odoko 20% su standardni,,,,zato ljudi put pod tabane i nemojte samo pisati na nevidjeno........

 

Potpisujem :jok:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

a iskreno mislim da bi masa ovih ljudi sto samo piskaraju po forumu trebala da se proseta malo ,i da vidi sta ima po radnjama i dal ima popusta,,a ne ovako da pljuje iz fotelje,popusta stvarno ima i to do 40% na pojedine stvari,,a popusti odoko 20% su standardni,,,,zato ljudi put pod tabane i nemojte samo pisati na nevidjeno........

 

Potpisujem :jok:

Kada je tako,jel nadje gumu za motor?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

a iskreno mislim da bi masa ovih ljudi sto samo piskaraju po forumu trebala da se proseta malo ,i da vidi sta ima po radnjama i dal ima popusta,,a ne ovako da pljuje iz fotelje,popusta stvarno ima i to do 40% na pojedine stvari,,a popusti odoko 20% su standardni,,,,zato ljudi put pod tabane i nemojte samo pisati na nevidjeno........

 

Potpisujem :jok:

Kada je tako,jel nadje gumu za motor?

 

Jok jos uvek, imao sam neke ponude ali nisu odgovarale ili dimenzija ili cena :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1339 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Ne mozete ocekivati da nase prodavnice koje su pocele da nicu pre 3-4 god ili tada jos nisu ni postojale,budu opremljene kao jedan LOUIS ili Polo...

Oni postoje 50 godina i imaju mnogo vece trziste(sa MNOGO vecim standardom)...

 

Dosta stvari sam kupio u nasim prodavnicama i za one koje sam posetio mogu samo da kazem reci hvale,tj.da pohvalim ljubaznost prodavaca i zelju da pomognu u odabiru...

 

Ne kazem da ne postoje losi primeri i da svaka prodavnica ima bas sve,ali mogu da kazem da se u nasim prodavnicamam na popustu mogu kupiti jeftinije stvari nego u gorenavedenim prodavnicama...

Ovde je sve na dohvat ruke...i ako shvatis da ti ne odgovara,moze da se zameni...

Naravno ako nekome zelis da nadjes gresku,nije problem,svi gresimo i nismo savrseni,ali

treba naci kompromis...

 

Sve pohvale za sledece prodavnice:

-Pegaz

-Guevara

-Maxmoment

-Moto kuca Lazarevic

-Moto Land

 

Napomena: ne radim ni u jednoj navedenoj prodavnici niti imam zelju da ih favorizujem,samo pisem realno stanje stvari..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2418 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Hvala Vam svima na komplimentima! Nastojaćemo da i dalje opravdamo vaše poverenje! :zdravo:

 

Što se opremljenosti tiče... Insajderska informacija koju niste čuli od mene ;) :

 

Roba nam je na carini (popuna modela, boja i veličina za obe prodavnice) i nadam se da će u prodaji biti pre kraja godine. Obavestićemo vas čim se to desi na našoj web stranici i u temama o našim prodavnicama na BJB-u.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja