Jump to content

Moto Zajednica

Kupovina moto opreme online?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Nemam iskustvo sa kupovinom preko interneta,pa me zanima koliko je sigurno?koji sajt mi preporucujete?Za koliko prosecno stize posiljka?Jel moze nesto iz inostranstva da se naruci,i kako to ide preko granice(carina i sl.)? Hvala unapred 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Imas Beru i Sekulu ovde na forumu, donose iz Louisa www.louis.de (klikni na britansku zastavu da ti bude sve na Engleskom)

Sve je jeftinije nego ovde, imas detaljno mere da sebi izmeris nogu za broj cizama ili struk za broj jakne. Stize sve za oko 7-15 dana. Sa Berom sam poslovao nekoliko puta, sve je bilo po dogovoru! Preporuka!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2426 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Nemam iskustvo sa kupovinom preko interneta,pa me zanima koliko je sigurno?koji sajt mi preporucujete?Za koliko prosecno stize posiljka?Jel moze nesto iz inostranstva da se naruci,i kako to ide preko granice(carina i sl.)? Hvala unapred 0takoje.gif

 

 

Kod nas možeš da poručiš svu robu koju imamo na našem sajtu www.pegaz-moto.rs. Bez carine i komplikacija. Za porudžbine preko 10.000,00 RSD mi snosimo trošak slanja. Cene su takve kakve su. Nešto je skuplje nego u inostranstvu, ali većina robe je povoljnija kada uračunaš sve troškove.

Roba stiže za 24h na teritoriji cele Srbije i plaćaš kuriru prilikom dostave.

 

Kao ekskluziva, da najavim da nam je web prodavnica u fazi testiranja i da uskoro očekujem da ćemo je svečano otvoriti! To znači da ćete moći da vidite svu robu sa potrebnim podacima i da li je ima na stanju ili ne. U drugoj fazi, u saradnji sa jednom bankom, biće omogućeno i plaćanje online platnim karticama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 974 postova
  • Lokacija: Dembelija

Malo je samo rizicno dok ne probas. Ipak je lakse kada probas. Mozda nije lose ako znas nekoga da ima pa probas i onda narucis. Jedino zbog toga. A i ova varijanta preko nekoga ti je super. Ja sam narucivao preko neta kojesta ranije kako za kola, motor i padobransku opremu. A ako sam narucujes desice se sledece carina + porez, carinska stopa je za gardarobu oko 22% Pa moras da platis i speditersku uslugu koja je oko 50e pa ti sada vidi. To nece lepo da izadje. Obrati paznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2426 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

pa onda to i nije bas jeftinije,kako izgleda. Kupicu ipak kod nas 0takoje.gif

 

Kao što moj imenjak reče, primamljivo je kada gledaš na sajtu. Ali kada uračunaš sve troškove i rizik da ne potrefiš veličinu može da te izađe đavo ipo. Bolje zaređaj po domaćim radnjama i odaberi što ti odgovara. Estetski, finansijski i kako god :)

A ako baš nema da ti odgovara, ne gine ti avantura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Kad naručuješ direktno iz prodavnice uz robu dobijaš original fakturu i onda plaćaš carinu, pdv, špediciju....

Ljudi koji donose robu iz Louisa, Pola i Aunera to rade sa ili bez provizije na cenu iz kataloga i ne plaćaš dažbine. Kupuješ na neviđeno ali je dosta jeftinije

Pogledaj u rubrici prodavnice i naći ćeš adrese barem 10ak dobro snabdevenih prodavnica tako da možeš da se ukalkulišeš šta ti se najviše isplati.

 

Ne zaleći se, zima je pred tobom :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja