Jump to content

Moto Zajednica

HITNO POTREBNA BJBIBKERS EKIPA IZ BG !!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

kako Veci putuje:

 

-idemo na Grobnika malo da cepamo,kupio kombinezon,prica godinu!!!!!!!! dana o tome,dojadio i bogu i narodu ali onda se usrao i nije otisao..sto?? sada nema prikolicu :lol::lol: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

-onda da ne ispadne cava kao ide da opegla Evila na Misheluku ...ali cekao je jedini kisni vikend koji ima od februara,i to onaj gde kisa pada 7 dana,ne moze da je zaobidje ...i sada opet ne moze na stazu ,jer zaboga kisa je

 

-i na kraju ce kao da dodje noseci motor samo da ga ne zajebavaju

 

Najbolje je da sednes u voz i dodjes jer je klizavo i za kola,lepse ce se odmoris do Bg :lol::lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

a ne ne na grobnik se nije islo jer lazicaposle price od godinu nije dosao, i onda nije zanimljivo ivanu jer nema koga da pegla, a sjutra ujutru krecemo,i ima da nas sretnete a zbog toga shto ste nevjerne tome castite pivo i cevape

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hm pokaza brat moj veci ovim silikonashima kako se putuje a? neshto ste se umirli ocu slike da vidim ajd ajd odma

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
hm pokaza brat moj veci ovim silikonashima kako se putuje a? neshto ste se umirli ocu slike da vidim ajd ajd odma

 

Daj da vidimo sto vam je pocinio Montenegro duet!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

ekipa odavde zna koliko ja "obozavam" da se bavim slikanjem, tako da sto se tice slika od mene - necete vidjet nista :lol: tu je zato Mika i Yoman koji su testirali svoje foto-umijece kad smo se nasli jedno vece, tako da njih maltertirajte za slike...

a sto se puta tice, Sparco iz opravdanih razloga nije isao te mu se oprasta, a ja krenuh u nedjelju oko 9.30, druzio se s kisom od Kolasina do Cacka, al sve je to u sklopu sluzbe jel. uvece se vidio sa veeeeeelikom ekipom BJB... da ne nabrajam sad sve e cu preskocit nekoga, al bjese veselo u svakom slucaju :)

veliko TENK JU ide domacinu Danetu, seljaku iz silikonske ulice, koji svaki put ucini to da se osjecam kao u njegovoj kuci, dakle jako prijatno :wink:

Vratio sam se sa Dzonijem, isto clan ovog foruma, iz Rezevica, i mogu vam rec da smo bas fino peglali cijelo vrijeme, iako smo nedje na granicu osjetili kako je bit poliven sa 449830 tona kisnice. mozak mi je mokar bio.

eto, toliko od relaxiranog mog praznicenja... hvala vam fini moji Forumasi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
Sparko' date=' ti napali Ivana i ostade... :?[/quote']

 

E to sam cekao! :twisted: Jos mene trpa da sam streber! :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

e jebiga momci prije nego nastavite da me knjite ubio mi se brat , dosta blizak , shta cu visha sila, al nadoknadice to sparco ne brinite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5347 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
e jebiga momci prije nego nastavite da me knjite ubio mi se brat ' date=' dosta blizak , shta cu visha sila, al nadoknadice to sparco ne brinite[/quote']

 

Sorry :oops: Zao mi je.

 

Ja sam rijesio ono na faxu,tako da ljeto obecava. Naravno ako pristanes da se vozas sa streberom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

imas dosta vremena da naucish da vozish hahahahahahahahahahahaha taman ces mi dobro doc da imam sa kim ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja