Jump to content

Moto Zajednica

HITNO POTREBNA BJBIBKERS EKIPA IZ BG !!!

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

promjena plana ja i vecicrnogorac ujutru u nedjelju krecemo 3 dana za bg motorima of kors, i bilo ko zainteresovan da nas sretne i da se zezamo dobro bi dosao, plus evile, kaze veci da oce na miseluk da te pegla, stoga cemo imati vrhunsku zajebanciju i okrsaj koji ce biti praznik za oci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM
e ovako sjedim u kanc i smaram se , dusam se dobiu 4 dana slobodno, i ne bih u CG da ih iskoristim, jel ima neka napacena srodna dusa ko ja za neki djir motorom, ??????? rado bi otisao hrvatska , bosna makedonija, srbija , al me mrzi da sam sam plus me interesuje bilo kakav vid smjeshtaja kamp il shto god na nekoj interesting lokaciji ?? anybody, il eventualno na neko ostrvo hrvatske , neka ideja nehto???ne znam shto cu od sebe pomagajte , ostrvo mozda naj kombinacija, kupanje zezanje, il eventualno neko za drutvo do dracha u albaniji , tamo ima tona ohtela i super plaze , ????? gdje cete vi za vikend ?? pa da vidim imam li izbora

 

Pa dodji covjece u Sabac na vaser da se upoznamo i zezamo. Sta ce ti sta bolje? To je taman ovaj vikend.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

evo ko bude voljan za ekipisanje, pivo na moj i veceg racun brojevi telefona nikola,sparco 069 044 060 ilivam gore kad dodje 064 263 53 33 , veci stalno ima roming 067 232 100 ivan ime ;)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Podgorica

Sparco kad vas dvojica tacno idete i kad se vracate.

Ja nesto nemam slobodnih dana ali bi spicio gore sam pa se vraco sa vama.

Naravno ako mi odgovara vrijeme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

posto ce se danas sva prilika izglasati neradi pon i uto na skupstini mi bi isli u nedjelju ujutru 7 8 i nazad pon uto najkasnije , jer smo i nas dvojica u ogromnoj guzvi na poslu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
promjena plana ja i vecicrnogorac ujutru u nedjelju krecemo 3 dana za bg motorima of kors' date=' i bilo ko zainteresovan da nas sretne i da se zezamo dobro bi dosao, plus evile, kaze veci da oce na miseluk da te pegla, stoga cemo imati vrhunsku zajebanciju i okrsaj koji ce biti praznik za oci[/quote']

 

Super, videcemo se. Kakvi ste sa smestajem? Ako treba nesto, javite mi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
e ovako sjedim u kanc i smaram se ' date=' dusam se dobiu 4 dana slobodno, i ne bih u CG da ih iskoristim, jel ima neka napacena srodna dusa ko ja za neki djir motorom, ??????? rado bi otisao hrvatska , bosna makedonija, srbija , al me mrzi da sam sam plus me interesuje bilo kakav vid smjeshtaja kamp il shto god na nekoj interesting lokaciji ?? anybody, il eventualno na neko ostrvo hrvatske , neka ideja nehto???ne znam shto cu od sebe pomagajte , ostrvo mozda naj kombinacija, kupanje zezanje, il eventualno neko za drutvo do dracha u albaniji , tamo ima tona ohtela i super plaze , ????? gdje cete vi za vikend ?? pa da vidim imam li izbora[/quote']

 

Pa dodji covjece u Sabac na vaser da se upoznamo i zezamo. Sta ce ti sta bolje? To je taman ovaj vikend.

u Sapcu je sve spremno 90% danas, put pod tockove pa kreci vamo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Beograd

Opa Veci, propalice, ukakio se Grobnika pa malo do Bg dolazis, xexe

 

Sala, javljajte se obavezno...

 

p.s. mozemo se u nedelju naci negde na Ibarskoj....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

pa i mislili smo tako da nedje u ljigu se satanmeo il neshto i cepamo skupa do bg , a pablo javljaj sve shto imash obavezno ;)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

of kors nama je i cilj da dodjemo sa svima da se vidimo popijemo pice , izadjemo na miseluk i nazad ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Luka, vjerovao ili ne ladno ne mogu da nadjem regularnu prikolicu za Zekonju. 5 prikolica sam nasao, vrhunskih, ni 1 nije registrovana ni atestirana..... znaci plakalo mi se.....

al nema veze, eo brzo se vidimo gore pa malo da peglamo po magistrali, nismo odavno ;)

javicemo vam se nedje u nedjelju kad budemo blizu Ljiga da se nadjemo, a kasnije mozda i onu ribu da hasamo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Sta su Crnogorci,preko nedelje se voze a vikendom se suncaju..pa jel ste culi vi za rad bre :lol::lol::lol:

nego Sparco javi se obavezno...Vecem ne pricaj nista jer smara mnogo ,ne mogu da ga gledam opet 2-3 dana ,video malo Bg i sada oce svaki vikend ovamo :lol::lol::lol: :roll: :roll: :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

e a mogli bi onda da usput skoknete i do Kraljeva , u nedelju su trke i bice sigurno i dosta ljudi sa foruma ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

AreOut, ne pada mi napamet da vozim 900km na motoru pa onda pistu da vozim. tako da sam ga popusio ovaj put... al za iduci cu spreman bit zaisto, nabavicu prikolicu i sredit papire na vrijeme da ne mislim o tom jadu..

 

Gasho, propao Grobnik pa rijesili bar ove praznike da provedemo kako treba. zainteresovan?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja