Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD-RUSIJA-MONGOLIJA-TOKIO

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

lijepo si smršavio, nema šta  ;)

 

moze ruku pod ruku sa Chalom, sad njih 2 cine jednoga od prije udesa/puta  ;D

 

Komirani, kad si se ti ovliko stesao mogu mislit nasta nam lici Dane tek... bice "dje je Dane??" - "pa eno ga, sakrio se iza retrovizora"... ;)

dobro nam dosa` junace

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Dane stigao do Ukraine, sad caska sa cariicima.

;D

 

P.S.

Izgleda da ga samo ja pratim.

:(

Pratim i ja  ;D Culi smo se malopre da mu objasnim kako da nadje taj sporedni granicni prelaz jer nema nigde table. Veceras ide do Kieva, malo diskoteka i sutra nastavlja dalje.Ponedeljak bi trebao da je ovde ali ako poludi kao ja mozda dodje i sutra  :D

Sada to ide na carini ovako: pola sata popunjavas neke papirice, onda te pita sta ti je ovde i onda nastaje haos. Njima dosadno a ti moras sve da izvadis i ponovo vratis. Pa onda Ukrainci urade isto i eto jedno 2-3 sata stajanja na granici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Pratim i ja redovno. No posto sam sveze preseljen u BG, nisam jos preneo racunar, pa pratim preko telefona. (maltretiram ljude da me obavestavaju). Nego ocemol praviti nekaku sacekusu? Ajd kad si se ti KOma vec prosunjao, al da obelezimo ovo kao kraj avanture.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo ga Dane grabi kroz Rumuniju. Po nekom planu trebao bi da bude oko 19h na granicnom prelazu kod Vrsca. Ono sto je sigurno je da mu treba od grada Cloj-Napoca oko 4-5 sati do granice, ili od Arada nekih 1-2 sata. Ko krece iz Bg moze da se uputi ka Vrscu kada bude u Aradu. Ja idem motorom i krecem iz Bg kada bude u Aradu. Ako hoce jos neko motorom da krene neka me pozove na 064 641 74 75 da idemo zajedno, ali to bi recimo bilo oko 17-18h. Zozon i ekipa su nam usput tako da cu da se javim kada budem prolazio tuda da anm se pridruze.

 

Hvala svima koji su nas pratili sve vreme puta, puno nam je pomoglo. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo ga Dane grabi kroz Rumuniju. Po nekom planu trebao bi da bude oko 19h na granicnom prelazu kod Vrsca. Ono sto je sigurno je da mu treba od grada Cloj-Napoca oko 4-5 sati do granice, ili od Arada nekih 1-2 sata. Ko krece iz Bg moze da se uputi ka Vrscu kada bude u Aradu. Ja idem motorom i krecem iz Bg kada bude u Aradu. Ako hoce jos neko motorom da krene neka me pozove na 064 641 74 75 da idemo zajedno, ali to bi recimo bilo oko 17-18h. Zozon i ekipa su nam usput tako da cu da se javim kada budem prolazio tuda da anm se pridruze.

 

Hvala svima koji su nas pratili sve vreme puta, puno nam je pomoglo. 

 

kazi glisti da iz objektivnih razloga ne mogu da dodjem...a i da tebe vise volim  ;D\

nemoj da zaboravis da zoves smajsera, on voli sve da doceka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Jel ima neko ko bi sacekao konvoj sa granice negde u beogradu? Ja sam djak pesak

pa bi to iskoristio da oznacimo kraj puta na ulazu u beograd sa pancevackog mosta. Ako iam

zainteresovanih, mogu da mi se jave na 064/635-5067

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja