Jump to content

Moto Zajednica

BEOGRAD-RUSIJA-MONGOLIJA-TOKIO

Recommended Posts

Guest diRRty

I da mi kupite nesto u tim japanima

 

Ja hteo da im javim da ti kupe japanke (tamo su valjda original), ali sam se setio da si vec bio na moru...

Kako te volim zbog tih tvojih skuteraskih komentara ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Kako te volim zbog tih tvojih skuteraskih komentara ;D

 

mislis ovih?

 

aRnEO_dsc03498ab7.jpg

    ...E ne zna se ko je od vas dvojice ludji!  ;D

    Nemo' da offujete jer ce vas urednici nagrditi!

 

    Dirty nesto te nije bilo za vikend, da nisi bio na nekom veselju?  ;D

    Sorry za off!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Dane, kad si vec u japanu, uradi Komi neku DNK analizu, da vidis da li ga je negde u sibiru slucajno

zamenio neki medjed. Ko zna, mozda nisi ni primetio. Svaka cas' braco, kad se bude islo u afiku, idem, makar u koferu.

 

 

P.S.- kolko traje ona famozna voznja vozom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Ljudi sta se desava sa ovom dvoicom. Na sajtu se ne pomeraju vec par dana, da ih nisu strpali u neku instituciju specijalizovanu

za lecenje mentalnih bolesti, ili nacionalni park za odrzavanje medveda??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi sta se desava sa ovom dvoicom. Na sajtu se ne pomeraju vec par dana, da ih nisu strpali u neku instituciju specijalizovanu

za lecenje mentalnih bolesti, ili nacionalni park za odrzavanje medveda??

 

otisli su u Japan, prekjuce ja mislim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi ZIVI SMO!!!!!

Evo masine se obradovale jer su dosle kuci pa nece da stanu. Sada su one kao domacini i vode nas po nekim termalnim izvorima svaki dan. Ne moze covek da ih se otrese, cudo je ovaj Nagano. Malo gledas ski skokove, onda malo u bazencic, sauna. Ne moze covek da istera onu vlagu i ladnocu sto je nakupio u Sibiru hahaha. Ali kazu da ce da prodje, ce da vidimo..

Pozdrav svima, na sajtu smo okacili sta nam se ponovo izdesavalo pa uzivajte.. A idu i slike ali su ovde svi kompovi na Japnskom, ne znam da li ce se snadjemo sa ovim slikama...

Pozdrav iz Japana

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post

Malo sam se poigrao pa prebacio koordinate u googlemap. Koordinate se

dinamicki ucitavaju s njihove stranice i ovako se puno ljepse i preciznije moze vidjeti gdje se vozaju

 

http://www.paradigma.hr/map/googlemap.php

 

Jedino sto nisu odaslali nove koordinate od 10.09. pa jos izgleda ko da su u Vladivostoku.

 

Svima puno pozdrava iz Osijeka,

Igor

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Ojhaaaaaa...Pozdrav iz Tokija.

Evo kako se stvari odvijaju. Ostali smo ne predvidjeno 3 nedelje vise i ja moram da se katapultiram odavde sto pre. To znaci prvim brodom koji je u petak spreman za polazak iz Japana. Nocas krecem ka njemu, Dane ostaje jos nedelju dana u Japanu. Ostao bih i ja ali ne vredi, moram zbog posla nazad.Kada cu kuci ne znam, ja se nadam i pokusavam da budem tu do 07.oktobra a Dane za nekih deset dana posle toga. Ali posto se iz uredjenog sistema vracam u haos, nista ne znam. Javljacu se na vreme. Pozdrav iz tehnoloskog cuda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Ojhaaaaaa...Pozdrav iz Tokija.

Evo kako se stvari odvijaju. Ostali smo ne predvidjeno 3 nedelje vise i ja moram da se katapultiram odavde sto pre. To znaci prvim brodom koji je u petak spreman za polazak iz Japana. Nocas krecem ka njemu, Dane ostaje jos nedelju dana u Japanu. Ostao bih i ja ali ne vredi, moram zbog posla nazad.Kada cu kuci ne znam, ja se nadam i pokusavam da budem tu do 07.oktobra a Dane za nekih deset dana posle toga. Ali posto se iz uredjenog sistema vracam u haos, nista ne znam. Javljacu se na vreme. Pozdrav iz tehnoloskog cuda.

Jadan Dane , mora da ostane sam ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Ojhaaaaaa...Pozdrav iz Tokija.

Evo kako se stvari odvijaju. Ostali smo ne predvidjeno 3 nedelje vise i ja moram da se katapultiram odavde sto pre. To znaci prvim brodom koji je u petak spreman za polazak iz Japana. Nocas krecem ka njemu, Dane ostaje jos nedelju dana u Japanu. Ostao bih i ja ali ne vredi, moram zbog posla nazad.Kada cu kuci ne znam, ja se nadam i pokusavam da budem tu do 07.oktobra a Dane za nekih deset dana posle toga. Ali posto se iz uredjenog sistema vracam u haos, nista ne znam. Javljacu se na vreme. Pozdrav iz tehnoloskog cuda.

 

Znao sam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

Ojhaaaaaa...Pozdrav iz Tokija.

Evo kako se stvari odvijaju. Ostali smo ne predvidjeno 3 nedelje vise i ja moram da se katapultiram odavde sto pre. To znaci prvim brodom koji je u petak spreman za polazak iz Japana. Nocas krecem ka njemu, Dane ostaje jos nedelju dana u Japanu. Ostao bih i ja ali ne vredi, moram zbog posla nazad.Kada cu kuci ne znam, ja se nadam i pokusavam da budem tu do 07.oktobra a Dane za nekih deset dana posle toga. Ali posto se iz uredjenog sistema vracam u haos, nista ne znam. Javljacu se na vreme. Pozdrav iz tehnoloskog cuda.

 

mogu mislit nasta lici japanski space bar kad ga nac ne mos  ;D ;D

ajde dolazi na Balkan da se malo vratis u realnost :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Dane ostaje a ti se vracas SAM?? Pa vi ste veci bolidi nego sto sam mislio. Najbolje da je firma mogla bez tebe 3 meseca i da sada ne mogu jos malo. Pa nisi ti Tesla. Ne seri nego sedi tu, sledeci put ces da vidis Japan samo na Travel Channelu.

 

Iskoristi vreme da jedes sushi i da smrsas malo, da se vratis ovde kao covek a ne kao vepar kakav si bio kad si otisao  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

Otpratih Komu sinoc. mada se ne secam kada je otisao, ja sa japancem malo zaglavio u kafani ;D...evo me sada sedim na vrhu SONY zgrade, puca pogled na Tokio, internet free na nekim nadrkanim kompjutorima, a samo sto sam izasao iz home theatra ;D... Odo sada malo da setam po najskupljem delu Tokia, a vi crknite... Posle idem u deo gde u nizu ima preko 100 prodavnica za motore... Juce sam sedeo malo na KTM Adventure, fin motorcic, moram priznati, moglo i da se proba ;D

Ajde vozdra imam ja i pametnija posla nego vama da pisem 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja