Jump to content

Moto Zajednica

kofer sa nosacem i bull bar

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Prodajem za Super Teneru(ili neki drugi enduro)kofer sa nosacem, bull bar radjen po meri bez busenja rama proveren u praksi( odlican), i auspuh sa homologacijom! Cena po dogovoru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Bice i fotke i vise podataka,samo da se vratim sa puta! Ako se neko javljao na privatni mail,neka pokusa ponovo,nesto nije bilo u redu sa serverom, pa neka pokusaju ponovo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Drugari, vratio sam se sa puta, ali tek u ponedeljak slike i bicu otvoren za sve kombinacije! Hvala na strpljenju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Evo drugari jedna slika na kojoj se sve vidi. Sve je bilo u upotrebi,a posto sam ja prodao Super Teneru i presao na sasvim drugi tip motora ovo mi vise ne treba. Neznam ni koju bi cenu stavio,jer nisam bas neki trgovac,a voleo bi da neko uzme sve odjednom! Pomozite i dajte svoju ponudu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Vuleta druze pa i nosac i kofer su na slici,a litraza mi nije poznata, ali proceni sam, uglavnom stane u njega i kaciga i sva sitna oprema (rukavice, pojas, potkapa,...)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Bajkeri srecna Vam Nova Godina i Bozic ! Nemojte se ljutiti nisam tu do 15. Januara, pa se cujemo posle praznika! Molim Vas da me kontaktirate preko mobilnog telefona, jer ne mogu cesto da budem na netu zbog posla! 063 386491! Hvala! Pozz!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Stigao sam i mozemo ponovo da se druzimo! Znaci ostalo mi je da udomim givijev nosac sa koferom i bullbar unikat (rucna izrada)! Vreme je prelepo svi na drum! Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Malo se i provozasmo ovih dasna! Bas mi je prijalo kad dodjoh na Usce, a bajkera ko pleve, ko za djurdjevdan! Ali da se vratim mojem problemu, oce li vec neko da kupi nesto ili da poklanjam? Ajde ljudi otvarajte se, treba i registraciju platiti, pa i nove tablice, koje bogami imaju pola kvadrata, nije mala stvar!Ne mogu da se menjam za nista i kad bi hteo,jer ne postoje te velicine, mnogo sam golem!Znaci samo parice i to simbolicne! Aj sad!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Ajde da malo obnovimo oglas! Znam da je zima i da nije bas vreme za ove stvari, ali neka se vrti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Beograd-Kaluđerica
  • Motocikl: BMW K 1200 RS

Za vikend ode i nosac sa koferom! Ostaje samo da udomim i bullbar! Odlican je i koristan, a narocito ako neko bas ide u prirodu! Bele boje plastificiran, i ne mora da se busi ram! Unikat! Povoljno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 592 postova
  • Lokacija: BEOGRAD-DORCOL
  • Motocikl: Stalno neki drugi :)

Ja uzeo nosac i kofer!! Samo da kazem da je bullbar odlican,ima cak i stitnik hladnjaka,meni nije trebao jer to vec imam ,inace bi ga 100% uzeo.

 

Sve preporuke...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja