Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svima od Gorana. U pla

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Pozdrav svima od Gorana. U planu je kupovina nekog bajka po meri ali nikako da dodje na red od mnogo svega. Druzenje sa bajkerima cini sve to mnogo blizim pa sam stoga i na ovom forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 493 postova
  • Lokacija: NL / Bgd
  • Motocikl: Honda Vision

Hvala svima na dobrodoslici.

Nemam bas veliko iskustvo sa dvotockasima, ali su mi osnovna vozacka iskustva dobijena bas na njima. Krenulo se sa Tomosima, prvo Apn4, pa 14-ca, zatim cros yunior, bio je tu jedan Nsu 250, jedan Puch 175, jedan mali solex, zatim Mz 250, i jedan ruski tj ukrajnski dnjepar od 650 cuba. U drustvu se vozilo stosta ali je sve to trajalo nekih par godine odnosno do kupovine prvog auta. Od tada kao sto gore pomenuh u planu neki motor po meri za sve prilike, ali u poslednje vreme vise gledam i merkam. Gledam nesto vece tj kabastije jer sam i sam prilicno visok (2m) pa ce mi tu trebati i iskustva ljudi sa foruma. Bila je u planu jedna Kawa Gtr 1000 ali mi se ucinio malo preglomazan za svakodnevnu upotrebu, pa Xj 900 ali o tome cemo vise u rubrici za motore.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja