Jump to content

Moto Zajednica

velichina rukavica

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7125 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

nemoj se puno oslanjati na podatke te tabele, bar u mom slucaju sto se tice rukavica TOTALNO je neprecizna, morao sam 2 broja vece da uzmem od onog sto je po tabeli trebalo da bude taman. znaci od L sam dogurao do XXL :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Jedino po meni pravo resenje je da negde probas rukavice i vidis koji broj ti pase, posto sam i ja po nekim tamo tabelama kupovao pa su mi rukavice bile jedan broj manje. Sto naravno neznaci da treba kupovati broj vece od tih koje nam propisuje tabela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

E sada me zanima jos jedno a to je s obzirom da motor vozim od marta do kraja oktobra/naravno ako nije vreme ludo kao sada pa bude lepo i u novembru/,ja se odluchujem za letnje.Ne znam kakve su za neki hladniji period kada je temperatura oko 15 stepeni?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2416 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

E sada me zanima jos jedno a to je s obzirom da motor vozim od marta do kraja oktobra/naravno ako nije vreme ludo kao sada pa bude lepo i u novembru/,ja se odluchujem za letnje.Ne znam kakve su za neki hladniji period kada je temperatura oko 15 stepeni?

 

A što u Beču i što baš Revit? Zar ti se u našim radnjama nijedne nisu svidele? Bar možeš da odabereš na licu mesta veličinu koja ti odgovara. Naše iskustvo kaže da se u proseku bar tri od četiri rukavice vrate i zamene za veće ili manje ako ih onaj kome se kupuju nije probao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Sto u Bechu...pa zbog cene,a sto bas Revit.....razlika u kvalitetu je ogromna.Gorotex jeste i ovde i tamo ali kvalitet materijala je idealan.A inache Nemci daju popust od 45 odsto za neke njihove proizvode i sto ne iskoristiti i doci do nekog kvalitetnog proizvoda za upola manje novca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja