Jump to content

Moto Zajednica

Gume za skutere

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ima li ko iskustva sa gumama : FORTUNE ?

Cene su , cini mi se interesantne ali neznam za kvalitet , npr. 130/70-12 = 28 e

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Da , ali ovo je cena na veleprodaji u Madjarskoj ! verovatno bi kod nas bila uvecana ta cena . :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

MAXXIS gume, stare 6 godina na mom Leu... (Da se razumijemo, jedna od najgorih guma za skuter 1lol.gif )

 

Danas jedno od zadnjih peglanja krivina pred zimski san... motor se rastavlja i radi generalno...

 

 

 

img0026ak.jpg

 

img0027anp.jpg

 

img0029ai.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Ljudi....od kad se Citygrip proizvodi u srbiji?Procitao danas na jednoj tak'oj gumi!

 

Proizvodi kod nas,pa mora da se izveze i na kraju da bi dosla kod nas mora naravno da se uradi uvoz :staa::maloljut:

 

 

 

 

To je nasa divna zemlja :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

da li da je lik obrisao sve sto smo pricali pa ispade da caskam sam sa sobom :lol::lol::lol:

 

Ako sam ja "lik" , mada imam svoj nik, nadimak, na forumu, mogu samo da potvrdim da sam izbrisao ono što sam napisao u vezi guma za skuter. Izbrisao sam ne svojom voljom već iz razloga što se to nije svidelo uredništvu.

 

Znaci guma je nova. Ne zameri mi al da zelim novu gumu tacnije da imam para nebih ovde pitao. Realno

 

Ovo je tvoj komentar na moju ponudu, još dok nisam izbrisao moju ponudu. Kako te ne interesuju nove gume nisam te ni kontaktirao na PP. Ukoliko te interesuje bilo šta što se tiče guma ili ulja za motocikle pošalji mi PP ili napiši pitanje, komentar,...u temi http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/78436-moto-gume-moto-ulja/page__st__60

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2575 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

PIRELI EVO 21 I EVO 22, ima li neko iskustvo sa ovim gumama. Prva je prednja a druga za zadnji točak. Možda bih pazario ove gume za mog kineza, vozi se 99% po suvom i nema preteranog divljanja i vozim ga do 80km/h, većim delom gradska vožnja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2575 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Nije valjda da niko nije čuo ništa o ovim gumama,ajde malo se razdrmajte planiram za koji dan da ih kupim pa da znam šta kupujem.

 

Prodavac mi reče da je baš za gradsku vožnju :stabre:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 184 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda CN250 Helix, Kawasaki Versys 650

ajd malo da osvezimo temu. imam problem da nadjem prednju gumu za Hondu Helix u dimenziji 110/100 R12 . zvao sam sve redom i jedino sto sam naso je Pirelli SL26 koja me ne interesuje jer je vec imam na skuteru i nisam zadovoljan. Naso sam da Dunlop Scootline SX01 i Heidenau k 61 postoje u toj dimenziji ali niko ih u Srbiji nema niti mogu da se naruce. I postoji Bridgestone molas ML17 za koju mi neki lik rece da je kod Radulovica ta guma 7300 ali ne zna da li ih imaju na lageru, ali to je po meni preskupo sa tu gumu. ajd ako neko ima neku ideju gde da trazim i koga da zovem nek se izjasni, ili ako ima neko ko dolazi od preko da mi donese posto vidim da na ebay.de ima i Dunlop i Heidenau.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja