Jump to content

Moto Zajednica

Pao sa motora na miseluku

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Evo pre nekih sat vremena pao covek sa motora. Ne znam coveka ali vozi plavo-belog suzukija GSXR. Imao je kacigu. Dosla hitna pomoc i odnela ga u bolnicu. Bio je svestan i nadam se da ce biti sve ok.

Jedan lik je palio gume na kolima i nije se nista videlo od dima. Neki BMW je izlazio u rikverc i ovaj sa motorom ga je zakacio. Motor nije strasno skrsen ali da se popraviti....ali to je sad najmanje bitno! Nadam se da ce coveku biti dobro!

Ako neko zna nesto vise o ovome neka napise

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

paliocu guma najtezu kaznu i dozivotno sikaniranje....neka pali u svom dvoristu...zao mi coveka...neznam kako se nije zaustavio ili obisao dim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad

da to je taj T&S skup. Duvao je neki vetar tako da se taj dim prosirio...kao da se magla spustila. jbg ovaj izlazio u rikverc i nisu videli jedan drugoga. A mislim da je ovaj bas digao motor na zadnji kad je udario u kola...nisam siguran.

e sad sreca u nesreci...taj lik se ceo dan vozio bez kacige i sad kad je verovatno krenuo kuci stavio je kacigu i desilo se sta se desilo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad Telep

Nije bmw isao u rikverc ... skretao je i presecao put . Isao je svega 10/20 na sat.. Motor se zaletao poceo da dize odma spustio i pre nego sto je udario poceo je da krivuda i pao je i udario u bmw..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova

da, bash tako BMW je skretao i isekao suzu,..chovek ga je digao, i chim je primetio da mu je ovaj izleteo spustio ali jako loshe i pao je pola metra pred MBW,...udario je u zadnji deo auta. sve ovo sam gledao (nazalost) sa brda gde se sve vidi jako dobro,...

ps dim nigde nisam video

 

 

nadam se da ce se momak brzo oporaviti. shteta na motoru jbg popravice se vec nekako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
taj isti momak se i pre par dana skrsio sa istog motora videli ste zavoj na levoj ruci' date='a ima samo 17 godina :!:[/quote']

Momka znam. Nikola se zove. Ima 16 godina i za 10 dana puni 17. Jos je u bolnici. Sve je ok. Imao je samo potres mozga. Ostalo je sve ok. Veceras sam pricao sa njegovim drugarom. Nedozvoljavaju mu posete i izacice za par dana iz bolnice. Ali naredni mesec ce morati stalno da lezi dok se sve nesmiri. Vise se ugruvao. ALI ZATO KACIGA JE UNISTENA!!!. Ceo dan je bio bez kacige i zadnji krug je stavi. Jos mu je i cale bio tamo. Ja sam otisao pre toga tako da srecom taj prizor nisam gledao. A u sredu je pao na istom mestu i na isti nacin. Opet mu je bio neko izleteo. ljudi se jako igraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Fino... jos 10 dana do 17, a vec vozi gsxr na zadnjem... Svaka cast roditeljima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Fino... jos 10 dana do 17' date=' a vec vozi gsxr na zadnjem... Svaka cast roditeljima.[/quote'] :paper: roditeljima stvarno svaka èast, a ni mali nije loš! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki ER 6F
cale mu je bio u publici...

 

:roll:

 

Nesto ne bi rekao da mu je to otac, pravi otac...ako je sve to dozvolio i verovatno obezbedio finansijska sredstava i jos tako mirno gleda iz publike, nije to otac po meni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
cale mu je bio u publici...

 

:roll:

 

Nesto ne bi rekao da mu je to otac' date=' pravi otac...ako je sve to dozvolio i verovatno obezbedio finansijska sredstava i jos tako mirno gleda iz publike, nije to otac po meni...[/quote']

Bio mu je otac sa malom sestricom. Sutra, tj. danas izlazi iz bolnice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9
taj isti momak se i pre par dana skrsio sa istog motora videli ste zavoj na levoj ruci' date='a ima samo 17 godina :!:[/quote']

Sollidno decko vozi zadnjaka, video sam ga u subotu kad sam bio na miseluku... Nije najbitnije da pricamo kakav je taj otac, nego sta ce biti sa tim deckom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Da li se on ikada pitao zasto je Suzuki napravio motocikl sa dva tocka!

Mozda bi, da nije bio samo na jednom, stigao da ukoci!

Neka se on oporavi ako mu je nesto bilo, pa neka obrati paznju!

I najslabiji motor je prejak za jaku glavu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
taj isti momak se i pre par dana skrsio sa istog motora videli ste zavoj na levoj ruci' date='a ima samo 17 godina :!:[/quote']

Sollidno decko vozi zadnjaka, video sam ga u subotu kad sam bio na miseluku... Nije najbitnije da pricamo kakav je taj otac, nego sta ce biti sa tim deckom?

I ti se Dule puno igras. Gledao sam te u subotu, svak cast, ali to je meni sve jako rizicno. Tebi sve pohvale za hrabost, ali..... Neznam jel to hrabrost ili ludost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Mesto je nebezbedno i tu je fora svih nesreca.

Kad bi nedeljom zatvorili prilaz sa desne strane sve bi bilo mnogo

bezbednije.Ovako ljudi koji ne znaju za skup ulacu bas zestoko i obavezno

se ukljuce odmah u levu traku.

Dok trepnes eto nesrece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9
taj isti momak se i pre par dana skrsio sa istog motora videli ste zavoj na levoj ruci' date='a ima samo 17 godina :!:[/quote']

Sollidno decko vozi zadnjaka, video sam ga u subotu kad sam bio na miseluku... Nije najbitnije da pricamo kakav je taj otac, nego sta ce biti sa tim deckom?

I ti se Dule puno igras. Gledao sam te u subotu, svak cast, ali to je meni sve jako rizicno. Tebi sve pohvale za hrabost, ali..... Neznam jel to hrabrost ili ludost.

Pa sad necemo o hrabrosti i ludosti. Mozda bi trebao da me upoznas pa da vidis kakav sam kao covek... Ja to sto radim radim iz samo jednog prostog razloga jer volim te svari! Sve je to shvatam, da je rizicno i opasno, ali sta cu kad me te stavri ispunjavaju. Mozda si primetio da je taj dan bilo jako toplo, a ja sam imao skoro svu opremu ne sebi dok radim te stvari i nije me briga da li ce me neko videti i briga me da li ce neko reci da se kurcim ili tako nesto,a to radim iz gore navedenog razloga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9
Mesto je nebezbedno i tu je fora svih nesreca.

Kad bi nedeljom zatvorili prilaz sa desne strane sve bi bilo mnogo

bezbednije.Ovako ljudi koji ne znaju za skup ulacu bas zestoko i obavezno

se ukljuce odmah u levu traku.

Dok trepnes eto nesrece.

E bas zbog tog prilaza sa desne strane je pao i jedan moj poznaik proslog ili predproslog vikenda. Mozda je neko od vas video, on vozi cbr 900 rr

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

ej ljudi, pa nije taj otac kriv...

Mogao je isti taj motor da mu kupi i damu da da vozi trke(kao Bircanina npr) i onda otac ne bi bio problem, ali ako njegov sin voli stunt, verovatno ni ocu to ne predtavlja problem...

toliko od mene :lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja