Jump to content

Moto Zajednica

Zahvalnica

Recommended Posts

Guest Borko_smorko

Juce sam pazario decacki san ili u prevodu Hondu Hornet cb600f 98.

Srecan sam kao malo dete kad mu se kupi neka zvecka. Ovom prilikom bih zeleo da se zahvalim svim ljudima koje sam besumucno smarao po forumu sa raznoraznim pitanjima. Ljudi HVALA VAM MNOGO!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Mozda bi mogao neko da mi preporuci nekog dobrog majstora, cisto da ga malo pretrese. Trbace mi i zadnja guma pa ako neko moze neka mi na private posalje gde bi mogao da prodjem povoljno. Hvala na podrsci, nadam se da ce biti prilike da se zajedno provozamo. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Cestitam i srecno

 

Sa majstorima nemam posla pa ne mogu nikog da ti preporucim a sto se tice zadnje gume moras da preciziras na sta si mislio gde da kupis i sta novo/polovno ili gde a ti skinu tocak/montiraju/balansiraju itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Borko_smorko

Koliko sam se samo zarazio. Prosto ne mogu da ostavim motor na miru. A da budem iskren sve polako i bojazljivo,kilavo da ne kazem, mada iskreno nije problem voziti ga ali mi se ponekada cini da moze da ide do beskraja. A nikada do sada nisam vozio ovakvo motorce i onda se jednostavno polako upoznajemo. Mislim da ce to vremenom sve da legne na svoje mesto. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Bukovski, tek sad videh da si pazario mashinu, alal ti Q!!!

 

Da je vozis dugo i bezbedno.

 

Sta bi sa kruzerima koje si jurio? Taman sam stekao utisak da smo parters in crime kad ono...

 

btw koliko te je izasao? Daj neke fotke.

 

Poz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 364 postova
  • Lokacija: Vlasotince
  • Motocikl: kawa er5
Bukovski' date=' tek sad videh da si pazario mashinu, alal ti Q!!!

 

Da je vozis dugo i bezbedno.

 

Sta bi sa kruzerima koje si jurio? Taman sam stekao utisak da smo parters in crime kad ono...

 

btw koliko te je izasao? Daj neke fotke.

 

Poz![/quote']

 

? ja jesam poslao podatke za dva motora Intruder i shadow 125cc ocekuj da mi se covek javi ovih dana i kaze moze ili ne i sl.

 

iskreno mislim da si se zezno zbog istog avatara :) - nisam ja kupio :) jo :) :) :)

 

naravno da su cruiseri moj izbor ali ima i drugih modela koje bi u zivotu voleo da probam ili imam - naked cross pogotovo dobar enduro...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
Bukovski' date=' tek sad videh da si pazario mashinu, alal ti Q!!!

 

Da je vozis dugo i bezbedno.

 

Sta bi sa kruzerima koje si jurio? Taman sam stekao utisak da smo parters in crime kad ono...

 

btw koliko te je izasao? Daj neke fotke.

 

Poz![/quote']

 

? ja jesam poslao podatke za dva motora Intruder i shadow 125cc ocekuj da mi se covek javi ovih dana i kaze moze ili ne i sl.

 

iskreno mislim da si se zezno zbog istog avatara :) - nisam ja kupio :) jo :) :) :)

 

naravno da su cruiseri moj izbor ali ima i drugih modela koje bi u zivotu voleo da probam ili imam - naked cross pogotovo dobar enduro...

 

 

:oops: Da sam malo gluplji bio bih mnogo glup!

 

Elem @Borko_smorko cestitam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja