Jump to content

Moto Zajednica

Prva velika BJB žurka!!!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6494 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne mogu da verujem, kakav čovek sam, ja se skroz permutovao da je žrka u subotu i planiro vreme i tek sad slučajno na nekoj temi vido da se Arakis žali na mamurluk, kad okrenem sajt i ima šta da vidim. Da mogu, sam bi sebi udelio minusčinu ko vrata od splava. Mnogo mi je žao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

4 dobitnika dok nas jedini 'gubitnik' slika... :takoje:

BJBParty149r.jpg

 

Samo da znaju ljudi za jednim istim stolom je od nas petoro, četvoro dobilo nagradu, a prosek po stolu je verovatno bio manji od 0.5 ljudi. I ja nisam uljez (drugi s'leva), ja sam dobio ovaj kačket koji mi je na glavi :).

Bilo je stvarno lepo, samo šteta što se žurka nije održala vikendom, jer došlo bi još više ljudi, a tek da je bilo toplije, ne bi moglo da se priđe splavu od motora ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12286 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

ono u beloj kosuljki je neki od konobara ili cika Arakis? :BMW1:

 

Samo ti zezaj...a bio sam jedini "na nivou"...svi ostali neke džemperiće, majičice....ja najlepši ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ono u beloj kosuljki je neki od konobara ili cika Arakis? :BMW1:

 

Samo ti zezaj...a bio sam jedini "na nivou"...svi ostali neke džemperiće, majičice....ja najlepši ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Svaka čast za organizaciju i za dobar provod. :takoje:

 

Nadam se da će ovoga biti još i to što pre.

 

Žao mi je što sam samo duhom bio sa vama a ne i telom jer tek jutros stigoh sa puta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Zašto na žurci nije bilo nikog sa bojama sem Choper Srbija, nije bilo nikog iz Arhangela, Svetog Ilije... da li ima to veze sa pretnjama stranih klubova klubovima sa pravoslavnim obeležjem? Tu sam priču čuo od Karabaje još pre par godina da će biti za godinu-dve.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Čuo si potpuno netačne i zlonamerne informacije. SVAKO je bio pozvan, bez obzira na boje/obeležja/pripadnost ovome ili onome. Ko je želeo - došao je. Ko nije želeo - nije došao. Vrlo jednostavno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Kakve pretnje,o cemu pricate,ja sam sa bojama MK COPER-SRBIJA obisao pola Evrope i nigde nisam imao problema,a i zasto bi.Na istim skupovima bili su i clanovi MC klubova i niko me nije ni popreko pogledao.

Ako mislis na Zoku Karabaju sa Pala,verovatno nije mislio tako,bas smo o tome pricali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Karabaja iz Grocke, predsednik MK Sv.Ilija...samo, cemu sada potenciranje takvih prica kad niko nikome nije niti pretio, niti se posebno pozivao, najavljivao i slicno, dosao je ko je hteo i svi redom su se drzali kucnog reda, zabavljali se i uzivali. Eto, da nije raznih pisanija, ne bi svi ni primetili ko je tacno bio a ko preskocio da dodje...cetvrtak, prva BJB zurka u potpunosti u BJB stilu, ko zna sta su tacni razlozi nedolaska. Atipicnost BJB price zaq mnogo cija vidjenja moto sveta je moguce sama po sebi uzrok, mozda radni dan, sve moze da bude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

pozdrav svima, evo i ja bi rekao nešto. prije svega cestitam organizatorima na dobrom poslu kojega su odradila a nakon što sam pregledao i procitao temu par puta zakljucio sam da svi mi koji nismo bili možemo samoi patiti što nismo bili dio te price. za sebe mogu reci da sam imao veliku želju biti sa vama na fešti ali posao kojeg radim za kruh svagdašnji nije mogao bez mene. želim se zahvaliti dvojici prijatelja i kolega ( Lošmi capo i Vlajko )koji su me par tjedana prije BJB žurke zvali da im budem gost na fešti i smještaju te da sa njima a i svim ostalima provedem jednu divnu noc uz druženje i zafrkanciju. šta još reci, drago mi je da Vam je bilo ljepo a meni je žao da nisam bio sa Vama. pozdrav.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

ha ha jel to neka šala,da ti neko zabrani da ideš nekud u bojama kluba...

bilo je ljudi iz još par klubova ali mislim da ovo samo nije shvaćeno u potpunosti kao moto žurka,imalo se utisak da je to zabava za članove BJB-a,neznam jel konkretno upućen poziv kao što se to obično čini svakom klubu ponaosob,sve u svemu za prvi put ok...

 

ps:i ja sam kao ponosni član *ЧОПЕР СРБИЈА*bio u zbunu doći u bojama ili ne,mada su sve sumnje otklonjene kad sam stigao,ipak se boje kluba s ponosom nose...poz

:moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Propratio sam PRVU BJB MOTO ZURKU ovako sa odredjene daljine (Afrika)..............sigurno bi svratio da sam bio u Srbiji.

Vidim da ste se lepo zabavljali i da je zurka uspela.........BRAVO!

 

Svima jedan veliki topao pozdrav...........iz Afrike.

 

:zdravo: :zdravo: :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Zašto na žurci nije bilo nikog sa bojama sem Choper Srbija, nije bilo nikog iz Arhangela, Svetog Ilije... da li ima to veze sa pretnjama stranih klubova klubovima sa pravoslavnim obeležjem? Tu sam priču čuo od Karabaje još pre par godina da će biti za godinu-dve.

 

Mrle imas ti sta drugo po forumima da pises a da ne pomenes strane klubove . Kojih stranih klubova. Bio sam na BJB zurci i video clanove Coper Srbija cini mi se 4-5. Arhangeli su njih 8 bili kod nas na zurci u petak zajedno sa HA tako da ovo sto pises rekla kazala nema veze sa vezom. Prvo budi siguran u nesto pa pisi ovako samo lupetas bez veze.Ja sam ovo video ocima a ne cuo od nekoga koji je nekad cuo preko nekoga .

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

aj sad lepo, svi sa ove slike da se predstavite punim imenom i prezimenom, tj. jos bitnije , vasim bjb nick om, sem ove dvojice desno. Njih ko zna , ni pakao mu nece ... :nanana::lol:

Mala sala, ali i malo zbilje. Vecinu ljudi sam poznavao, a do vas nisam stigao, pa bi mi bilo drago da znam, kad se vidimo ponovo, ko je ko.

post-2945-098966800 1291671690_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Smederevo

У име три члана мото клуба ЕХТRЕМ Смедерево који су били гости на БЈБ журци, преносим све похвале на одличној организацији исте и поздраве организаторима и бајкерима са којима су се тада упознали.

Поред функције председника нашег клуба, Буби је представљао МАС на самој журци као члан УО ове организације у договору са председником МАСа и осталим члновима УО, а своја запажања и утиске је пренео на седници МАСа у Дебељачи где се заложио и дао предлог комплетном МАСу да коначно одбацимо све предрасуде и кренемо у заједничку борбу за добробит и бољи рејтинг моторциклиста у Србији.

  • Podržavam 21

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12286 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Hvala Ivto! Bilo mi je veoma drago upoznati Smederevce a Bubi je super dečko, baš mi je drago što smo se upoznali i o svemu lepo popričali.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

У име три члана мото клуба ЕХТRЕМ Смедерево који су били гости на БЈБ журци, преносим све похвале на одличној организацији исте и поздраве организаторима и бајкерима са којима су се тада упознали.

Поред функције председника нашег клуба, Буби је представљао МАС на самој журци као члан УО ове организације у договору са председником МАСа и осталим члновима УО, а своја запажања и утиске је пренео на седници МАСа у Дебељачи где се заложио и дао предлог комплетном МАСу да коначно одбацимо све предрасуде и кренемо у заједничку борбу за добробит и бољи рејтинг моторциклиста у Србији.

 

Ispucao sam današnju kvotu za plusiće pa bih onda na ovaj način da se zahvalim tebi, tvojoj klubskoj braći i rukovodstvu MAS-a na tome što ste nas počastvovali svojim prisustvom. Želim vam svu sreću, na putu vaših motora i na putu MAS-a i budite sigurni da ćemo sve učiniti da vaša dobra volja za prevazilaženje svih nesuglasica bude maksimalno ispoštovana i sa naše strane.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

eto, Ivta je ukratko rekapitulirao medjusobne odnose dve asocijacije i put kojima ti odnosi idu dalje. Naravno da je tu i sira prica, ali vremenom cemo polako predstavljati i tu pricu kako ona bude dolazila na red.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja