Jump to content

Moto Zajednica

Rukavice

Recommended Posts

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Želeo sam da podelim ovo sa vama, mislim da je zanimljivo. Sasvim slučajno naleteh na ove rukavice u jednoj kineskoj prodavnici kod nas i učiniše mi se interesantnim za vožnju po hladnijem vremenu. Kupio odmah, cena smešna "ćetilisto" dinara. U nedelju sam se vozao preko 300km u njima....i rukavice su EXTRA. Ne probija vetar, tople....svo vreme prijatno u njima. Dovoljno su duboke, lepo se upašu rukavi od jakne u njih, baš sam se iznenadio. Da se razumemo, jasno je svima da nisu prave moto(al izgledaju vrlo slično), nema protektora, verovatno puštaju vodu(nisam probao bilo je suvo).....ali se vrlo lepo može voziti u njima. Okačiću par slika da vidite o čemu se radi, toplo ih preporučujem svima koji nemaju trenutno sredstava za neki pravi komad opreme, a žele da se vozaju u ove sunčane jesenje dane. Posetite vašeg najbližeg kineskog dilera.....

post-13775-048332900 1288681949_thumb.jpg

post-13775-040643500 1288681970_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Kupio sam takve rukavice prošle godine u proleće i koristim ih od tada veoma aktivno. Odlično se pokazale. Čak sam imao i dva pada i ostale su gotovo neoštećene, (a hvala bogu i ja). Upijaju vodu i nisu za kišu. Takođe je zamerka što su prsti na njima izuzetno kratki pa pritiskaju "jagodice" tokom vožnje i izazivaju "utrnjenje". Ja sam isekao vrhove prstiju (na rukavicama) i rešio problem. U Nišu ne mogu da nađem ponovo takve rukavice a kupio bih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Sutra cu da odem do kineskog trznog centra u bloku 70 i javljam ovde sta i posto imaju u ponudi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Kupio sam takve rukavice prošle godine u proleće i koristim ih od tada veoma aktivno. Odlično se pokazale. Čak sam imao i dva pada i ostale su gotovo neoštećene, (a hvala bogu i ja). Upijaju vodu i nisu za kišu. Takođe je zamerka što su prsti na njima izuzetno kratki pa pritiskaju "jagodice" tokom vožnje i izazivaju "utrnjenje". Ja sam isekao vrhove prstiju (na rukavicama) i rešio problem. U Nišu ne mogu da nađem ponovo takve rukavice a kupio bih.

 

Meni taman....legle ko dupe na nonu.....bilo je i većih.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Drugar mi je iz Louisa doneo probiker rukavice...i moram da priznam, iako su odlicne, da nisu nista toplije od oficirskih rukavica JNA koje sam do tada koristio :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Bio sam do kineza u bloku, ima rukavica na jednom mestu i cena je 500rsd (stari trznjak, spolja do bloka). Cenkanje danas nije radilo. <_<

Nadam se da ovo nije reklama, vise mu dodje kao socijalni program. :rolleyes:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja