Jump to content

Moto Zajednica

boza,otprilike 25 god,od zanim

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: ruma

boza,otprilike 25 god,od zanimanja sam imao svasta,ali sam se zadrzao na fast food-u, nekako mi to najbolje lezi,neki od vas tu me dobro poznaju pa ne moram puno detaljisati!

trenutno k2 1000,i relativno sam zadovoljan sa njim!!!!!!!!

pozdrav svima!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: ruma

zdravo prijatelju!!!!

evo pokusavam kao da shvatim ovaj kompjuter i ove sajtove,catove...mada mi i ne ide bas najbolje al valjda cu se nauciti!

da nije i nas prijatelj urke ovde negde?kako da znam ko je trenutno na sajtu?glavonja mi je u mitrovici nesto kao objasnjavao mada smo obojica bili pripiti pa se i ne secam bas svega! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
zdravo prijatelju!!!!

evo pokusavam kao da shvatim ovaj kompjuter i ove sajtove' date='catove...mada mi i ne ide bas najbolje al valjda cu se nauciti!

da nije i nas prijatelj urke ovde negde?kako da znam ko je trenutno na sajtu?glavonja mi je u mitrovici nesto kao objasnjavao mada smo obojica bili pripiti pa se i ne secam bas svega! :D[/quote']

Vako i nas prijatelj , a moj pobratim je ovde pod URKE, location South Banat :wink: .

Nije to brate nista tesko , ko voznja na zadnjem 8) (pitaj Glavonju), vidi.Kad otvoris glavnu stranu foruma na kojoj si se i registrovao, u samom dnu strane ti pise ko je sve na forumu momentalno.

Ne mogu da verujem da ste se napili :wink: .

I daj dodji vec jednom do naseg sela

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: ruma

palim na guranje ali snacicu se vec nekako :D

nismo preterano ali bilo je lepo!!!!!

do kraja nedelje treba da zavrsim motor,polozio sam pre 10tak dana pa cu moci slobodno da se vozim :D tako da vas reon imam u planu malo da vas obidjem.a mogli bi i vi nekad naleteti na neku pljesku :D

odo sad da odmaram valja sutra raditi,pa se cujemo uskoro,da savladam jos malo ovu napravu :D pozdravi mi debeloga brata!!!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
palim na guranje ali snacicu se vec nekako :D

nismo preterano ali bilo je lepo!!!!!

do kraja nedelje treba da zavrsim motor' date='polozio sam pre 10tak dana pa cu moci slobodno da se vozim :D tako da vas reon imam u planu malo da vas obidjem.a mogli bi i vi nekad naleteti na neku pljesku :D

odo sad da odmaram valja sutra raditi,pa se cujemo uskoro,da savladam jos malo ovu napravu :D pozdravi mi debeloga brata!!!!!!!!!!!!![/quote']

Aj laku noc dobri moj Bozo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja