Jump to content

Moto Zajednica

UGLAVNOM HONDA

Recommended Posts

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Huh! Dok nisam imao kes, imao sam da biram motor u oglasima, e sad kad imam kes, pesma se promenila :/ (lakse dati novac koji nemas nego koji imas, verovatno je zato to tako :P ). Kao sto pise u naslovu, trazim uglavnom hondu, prvenstveno Hornet600. Posto mi je budzet ogranicen otprilike na 3200e(+/- neki evro u zavisnosti od stanja), a solidan hornet nisam uspeo da nadjem u oglasima za te pare, rado bih pazario i nekog Transalpa. U obzir takodje dolazi Africa Twin rd03/04. Dakle naked ili enduro, ako je neka druga marka, dajte ponudu pa cemo razmotriti. Podrazumeva se da i jeftinije ponude dolaze u obzir :)

Za sad toliko od mene, pa ako se jos neceg dosetim, dopunjavacu se u komentarima :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Jbala te honda! :D

sta si zapeo za tu hondu.

Da valja i rosi bi je vozio! ;)

 

Ljudi uvalite mu nesto do 3000 da ima sta da vozi. :D

ti kad budes oborio cenu tom tvom sokocalu na 1500e kupujem ;)

 

Salu na stranu, ali lud si ako ga das ispod 2000...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Imam ja prelepog Transalpa za tebe :lol: :lol:

 

Javi se da porazgovaramo

+381693014011

 

Pozdrav,

Milos

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Misli da davidoff prodaje horneta bio je u oglasima u izuzetnom stanju jesi li gledao nju.

 

 

 

Hvala TroxX na preporuci, ja_iz_la imas PP.

 

Овај Давидофов би поседовао и ЈА . Свака препорука за машину - као из апотеке што би рекли wink.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

evo i ja da vam se zahvalim na preporukama, andrija i ja smo razmenili par poruka i razumeli se. lepa ponuda, no ne zurim nigde pa cu sacekati da vidim sta jos ima da ponudi ovaj zimski prelazni rok, a i prelomim konacno da li hocu na enduro ili na naked :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

hebes africu, imam dobrog ktm-a za tebe

hehe, kepo zar ti ne menjas ktm za africu :D

razmisljao sam i o njemu al mi nije mnogo za asfalt a nemam jos para za SM tockove :]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

evo druze da i ja napisem nesto :D

imaju moji drugari motore koji te mozda zanimaju:

Honda hornet 600 2003 ili 2004 god. nisam siguran-provericu,uglavnom znam da je to noviji model od one '01 i '02, motor je odlican,reg. ima i opreme

i drugi prijatelj prodaje:

Suzuki bandit 650. 2006.god.-motor je na strane table,ima sve papire,cak i zeleni karton iz inostranstva,a presao je nesto skroz malo.on trazi 2500eura,a za horneta ne znam cenu,ako te zanima ti reci pa da pitam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Druze pozdrav !!!

 

Uzmi ti taj novac i lepo kupi vfr i necesd a pogresis . Normalno ako ti se svidja . Sta ce ti afrika .

Ako ne dodaj jos malo i evo ti moj Varadero u full opremi .

A ti Kepo , sta ce ti bre afrika evo ti Varadero daj tog ktm-a i eeeevre pa da se vozis samo tako .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

Uzmi ti taj novac i lepo kupi vfr i necesd a pogresis . Normalno ako ti se svidja . Sta ce ti afrika .

Ako ne dodaj jos malo i evo ti moj Varadero u full opremi .

A ti Kepo , sta ce ti bre afrika evo ti Varadero daj tog ktm-a i eeeevre pa da se vozis samo tako .

pozdrav drazo!

verovatno ne bih pogresio, ali nemam trenutno u planu neka putovanja, radije bih zajahao africu za meshovitu voznju on i off road, mada mi je hornet ljubav iz mladjih dana a i nije los za prelaz sa 400 na 600ccm, a potrosnja i registracija su mi podnosljivi(koklo vidim vfr bije 10q u laganoj voznji). za tvog varadera, pored novca nemam ni telesnu kompoziciju, sa 179 i 70ak kila mislim da nikako ne ide... a u drzavi u kojoj zivimo na 1000ccm se placa i lep porez na luksuz(registracija).

hvala na savetu, ali mislim da sam sve opcije lepo razmotrio pa onda odlucio sta da trazim :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Pa druze . Afrika nije ni pridji za offroad ( mozda neki lagani jer je teska ko tuc ) . I potrosnja joj je bas i poprilicna . Imao sam 3 komada i niko ne moze da me laze da trosi 5 itd . Ispod 6 ne silazi .

I da sad bas citam ko te izlagao da vfr trosi tolko . Pa to je hondin najbolji i najstedljiviji motor . Prijatelj ima horneta 600 a drugi vfr 750 ( jos onaj prvi matori ) . Ovaj hornetu sipa 2 rezervoara dok ovaj ima jos ihaha da se vozi .

Hornet je mnogo lep motor ali trosi ko lud . Ja sam trazio 900 jer se mnogo bolje pokazao ali tad nista i odustao .

Srecno sa traganjem i u zdravlje da se vozis sta god kupio !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

znas kako, za seoske i planinske puteve i puteljke jeste, sto je sasvim dovoljno(to ipak nije preporucljivo ni za horneta a ni za vfr-a). E sad, verovatno ces se sloziti sa mnom da nema idealnog motora koji malo trosi, ulaganja minimalna, da bude zustar, udoban, da staje u mestu kad zatreba, da ima perfektnu zastitu od vetra i da pri tom bude lep. Ipak negde nesto moras da zrtvujes. No hvala za korisne informacije, ako imas jos neki savet rado cu saslusati ali cu odluku sam doneti, sto ne znaci da saveti nece imati uticaja na mene :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1030 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

U svakom slucaju nisam mislio nista lose . Pogodilo se da ovde kod mene i stalno se zajedno vozimo ima i hornet 200-i neko i stari vfr . Ipak moj najiskreniji predlog je vfr izmedju njega i horneta . Mnogo manje trosi , nema lanac u masini , i tako je napravljen da retko imas neka ulaganja .

 

E sad sto se tice Afrike tu nemam sta reci . Motor je ekstra !!! .

Nemam pojma koji model trazis ali kod nas i uopste je tom motoru prenaduvana cena . Ima jedna tu u oglasima koje je u tom rangu cene koju si naveo i mislim da je rd07a .

Tako da srecno ti sa kupovinom a mozda je i najbolje da sacekas polako pa da vidis i na prolece sta ce biti u ponudi . Znam da nisi miran dok ne kupis motor ( bar je uvek tako samnom bilo ) .

 

Sve najbolje i najbolji motor da kupis .

 

Pozdav !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

pa u obzir bi dosle rd03 ili rd04, posto su mi rekli iskusniji pojedinci da su te starije dosta kvalitetnije od rd07, sto se tice afrike. A sto se tice ranga cena nemam ja nista protiv da se ponudi i neki od hiljadu i po, dve evra ako mi se svidi i ako je u dobrom stanju.

 

Hvala na savetu i lepim zeljama!

 

Pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

pusti link oglasa na pp ili neku sliku na pp pa cu videti, i dalje sam neodlucan pa ne bi bilo lose da imam u vidu sta se sve nudi pa cu ti se javiti ukoliko se odlucim da pogledam detaljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Afriku u rasponu cena od 1500-2000 eura, nećeš naći. Jedan baš lep primerak RD03 je bio u Ubu kod Afrikanca, 1988god, sa dosta opreme oko 2300e. Mnogo brate čak i za Afriku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja