Jump to content

Moto Zajednica

Svecia Tzr50

Recommended Posts

  • U prolazu, 14 postova

U poslednjih 3 dana svecica mi bude mokra od goriva verovatno i crna kao da je izgorela .. Moze li mi neko reci zasto to ? Uradio sam motoru klip,karike,stublinu i sada je na razradjivanju tj .(razradjujem ga) ..Izvadio sam neku cev iz spuha koja je bila kao zagusena .i sada od kada sam to izvadio svecica mi nesto stalno se kvari i stalno moram drugu (novu) da stavljam ? moze li mi neko reci oko cega je problem i sta da radim ? sad.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Nije mi staln oukljucen drzim ga dok palim motor malo da se zgreje jedno 5-10minuta...Da nije to mozda sto sam dao saug i proturiao mali gas do 3000 /obrtaja ? da nije mozda zbog toga da se desi ? ili da mi mozda probije svecica ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12293 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Nikako ne turiraj pod saugom, od toga hoće da crkne svećica. I dobro pogledaj kako ti radi saug, da li se sasvim zatvara i otvara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Ne drzim upaljen saug 10 minuta nego mozda otprilike u tih 10 minuta ga malo dodam malo vratim kada ga dodam mnogo vece obrtaje na leru ima pa ga vratim,a kada palim motor 1x onda saug radi mozda 1,2 minuta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Ono sto si rekao da ga ne turiram pod saugom.. rolleyes.gif Ali nisam znao sada znam i to se nece vise desavati.. i kada ga upalim koliko vremenski da drzim saug ja to drzim mozda 1-3 minuta.. ili kako treba ? huh.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova

Ja sada njega razradjujem ,uradjen malo motor,klip nov razbusena stublina,pa jel ima mozda nekako bas neki poseban nacin razradjivanja? Izvinjavam se sto skrecem sa teme ali da ne otvaram neku drugu zbog par pitanja postavicu u ovoj ? Ok ?huh.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja