Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 632 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: vozicu SW-T 600 abs

Čekajte ljudi, pa možda mu je riba recimo Ana Ivanović pa ga boli uvo za 3000, 4000 pa i 5000e a pritom brije Ivanovićku... :care: :care: :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Ljudi meni cela porodica plovi iz Crne gore jeb.. ti pare kad mu dete raste bez njega, kad nemoze da nadje curu jer nema vremena jer je kuci samo dva/tri mesecaq pa opet na brod. Druga stvar moja firma ako Bog da pocece da radi uskoro pa ce biti para samo da smo zdravo. Moja braca sad ce po 30 god imaju para koliko hoces, promenili zena ne zna se al gde je ona koja ce decu da rodi...koja je poenta zivota onda :stabre: Neka sam zlatna papuca al osecaj kad dodjem kuci i sacekame moja cura nasmejana nema cenu a ako bog da i sutra klinci da potrce prema meni :takoje: Samo zdravlje svega ce biti

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1054 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Tako da nisu pare najbitnije jesu potrebne al za mene kao nekog ko ima svoj stan itd i moja plata je dovoljna da zivim bas ok... Opet Hvala Bogu i mojim roditeljima iskreno. Jos ako bude sve ok sa firmicom bice sjajno inajverovatnije ce i braca da se ukljuce pa da bude porodicna i da ostanu ovde to je zelja njihova i moja iskreno, pa nedostaju mi 0plac.gif Zamisli da jos i plovim, znate koja je verovatnoca da budemo zajedno u isto vreme kuci 1 prema 100. Brat svog kuma koji plovi nije video vec ped godina jer se ne poklapaju.... Zamisli da ih nevidim toliko a nenenene, nema tih para

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2065 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Не паре нису смисао живота ал` без њих наши љубимци би ишли на ваздух 0stabre.gifи ми би живели од љубави 0zbunjen.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Ljudi....neko je trazio SW 400.....vidim jedan na polovni automobili, u "extra" stanju za 2950, 08 god....lepo izgleda....presao 10-ak k km....ne bi da reklamiram...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Piaggio x9 500cc

Nisam uspeo prosli vikend sa Maxi druzinom na sajam,zato odo danas.Koliko se placa parking za auto?Jel zna neko . . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Ljudi....neko je trazio SW 400.....vidim jedan na polovni automobili, u "extra" stanju za 2950, 08 god....lepo izgleda....presao 10-ak k km....ne bi da reklamiram...

Ja trazim.. Prodat je pre 10-tak dana.. Nije stigao da skine oglas..

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Ништа ми не причај ја ни у АА немам да напуним!!! Шта мислиш онда како је гадно!!!???1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja