Jump to content

Moto Zajednica

BJB Maxi Scooter Caffe

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 2047 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

Moram da se malo požalim jer će te vi me razumeti, a opet i pišem ovo da se neko ne bi ispalio kao ja...:grr:

Već 20 dana mi je novi skuter neregistrovan jer sam ostao bez keša....odvojio sam pare bar za prenos pred kraj ovog meseca a registraciju odložio za sledeći..

Odem ti ja danas u poresku upravu a tek će ti izuzetno ljubazna bakica na šalteru...Lepi su ti ovi ugovori sine a gde ti je kubikaža na njima, neće ti ovo ovako primiti u policiji ? :pisac:

I sad opet juri bivšeg vlasnika, pa ponovo overa ugovora pa onda opet slobodan dan da se uradi prenos....pa onda psihičke pripreme za blejanje po supu ....

I tako...

 

Cekaj!!! 20 dana nisi vozio novi skuter1lud.gif

 

A i ti kao da ti je prvi put0stabre.gif.Ko vam je radio ugovore nek sad snosi odgovornost(finansisku barem) za to sto nije u redu.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1509 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Cekaj!!! 20 dana nisi vozio novi skuter :lud:

 

Pa i nisam...jedno veče sa Alexom i od tad sam navatao stra od policije...

 

Naravoučenije...Da sam uzeo 200-300€ veći kredit imao pih par stotina din. veću ratu ali bih sve završio odmah, sad mogu samo da se strpim..i nerviram što sam ispao glup.

Sreća u nesreći je da mi je bar Beverly do subote kod mene... a onda me i on napušta...0plac.gif

 

A i ti kao da ti je prvi put0stabre.gif.Ko vam je radio ugovore nek sad snosi odgovornost

 

I ovo opet ja ..poenta je da sam imao par ugovora snimljenih na kompjuteru i u brzini odštampam ove pogrešne i ne obratim pažnju, a pre pola godine sam registrovao auto i ti su ugovori bili sledeći po redu...:lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9067 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Pivce za zivce, od nerviranja nemas nista :jok: drmnes koje, pa sa drustvom do striptiz kluba ( imas kod konja odmah pored kafanice ) i i bole te brige.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5856 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

Promenio sam konačno tarifni paket za mobilni i sad imam neograničen internet. Paz'te se dobro - posmatram vas... :durbin:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 555 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp

Danas stigao Joskin regler i pala je montaza.. Namucio sam se junacki ali ipak uspeo da ga zamenim ne skidajuci plastike.. 1moto3.gif Sada vise nema da brinem.. Puni akumulator kao fabricki.. 14,3V i ne mrda..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ih što volem testo s makom.., 583 postova
  • Lokacija: Sremska Kamenica
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 650cc

Samo da se nadovežem na slučaj simpatičnih nam komunalaca...Ljudi pratite šta se dešava i ako se pokaže tačnim da naplaćuju kazne i odnose motore ja se ne bih dvoumio ni minuta i odma izašao na protest !!! dokle će praviti reda u neurednoj državi...

 

Izuzetno poštujem kako propise tako i zakon, ali ako nešto nema veze s mozgom onda mi to strašno ide na živce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

100% podržavam kazne za nepropisno parkiranje po trotoarima, banderama....i sličnim mestima.....ALI.....pre toga da se obezbedi gde će biti dozvoljeno parkiranje, obeleženo i naznačeno da je DOZVOLJENO parkirati. A ne da mi stave one "češljeve", gvožđuriju i napišu da je za motorcikle. I sad ja hoću da vežem mog ata a pored stao kolega neki i....kako da priđem? Ili će lepo da stave čuvara pa neće biti potrebe za vezivanjem. Nije problem i da platim taj paking, samo da me ne diraju. Dobro je da Grad stimuliše alternativne videove prevoza kako bi se smanjile saobraćajne gužve. :stabre:

Koliko se sećam, pre nekih godinu dana i više je na Ušću kod Asterixa bilo testiranje boja za horizontalnu signalizaciju, koliko me pamćenje služi, bio je i "vođa" jedne političke stranke. I dan danas su iscrtani "uzorci", a mi se i dalje klizamo po zebri, barem ja.

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Beverly 300 ie

Elem, druga stvar......

30. maj tekuće godine, oko 15.30.... Vojislava Ilića i jedan šerpa plavi AA sa sve suvozačicom, zamalo da padne gaženje bakute na pešačkom....jel to neki od ovde prisutnih, ili neki "padobranac"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4352 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Moram da se malo požalim jer će te vi me razumeti, a opet i pišem ovo da se neko ne bi ispalio kao ja...:grr:

Već 20 dana mi je novi skuter neregistrovan jer sam ostao bez keša....odvojio sam pare bar za prenos pred kraj ovog meseca a registraciju odložio za sledeći..

Odem ti ja danas u poresku upravu a tek će ti izuzetno ljubazna bakica na šalteru...Lepi su ti ovi ugovori sine a gde ti je kubikaža na njima, neće ti ovo ovako primiti u policiji ? :pisac:

I sad opet juri bivšeg vlasnika, pa ponovo overa ugovora pa onda opet slobodan dan da se uradi prenos....pa onda psihičke pripreme za blejanje po supu ....

I tako...

 

1lol.gif Kako mi je poznat taj seks sa ugovorom, meni je trebalo 10 dana da registrujem motor zbog genija iz agencije u SM, deo podataka od AA500 a ostatak od nekog 125cm3..zena me u Ljermontovoj pogledala kao idiota, a baska sto sam i polisu cekao par dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD; Honda Africa Twin CRF1100

Pozdrav svim maxi skuterasima..

Evo i ja da napisem koju, pratim neko vreme ovu vasu druzinu pa da se usudim da priupitam da li primate novog clana? :)

Sutra idem da konacno i ja polozim za A (sa ovim novim zakonom nema zajebancije) pa ako sve prodje kako treba mocicu da upravljam vozilom sa potrebnom kategorijom :)

JEdini problem je sto moj ljubimac nije isao na vreme u teretanu pa ima samo 125cm3 :)(jbga nije se imalo para za nesto jace ) a u pitanju je aprilija atlantic... pa se nadam da bih mogao da vas pratim na nekom od proputovanja kroz ovu nasu lepu zemlju...

Pozdrav svima...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 9067 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

cika veljo srecno na polaganju i dobrodosao ti nama :zdravo:

Promenio član alexanto
citiran prvi post iznad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • R A M P A Š, 987 postova
  • Lokacija: Beograd, Borča
  • Motocikl: I opet... Suzuki :)

.... a u pitanju je aprilija atlantic...

 

 

E pošto je aprilia atlantic u pitanju ništa nije problem, :nanana: , dobro došao !!! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750XD; Honda Africa Twin CRF1100

Hvala ljudi na dobrodoslici doduse nisam ocekivao nista drugo od druzine...

Nadam se da cu sutra da zavrsim sa tim polaganjem pa da se prikljucim nekoj skorijoj voznji...

Djuxy za "oporavak" sam koliko toliko dobro prosao, na prvoj voznji mi je pukao kajis na sred auto puta pa je to bilo interesantno, ostavio ga kod drugara bajkera u jagodini poslao mu kajis is bg (3500 rsd)I taman kada je stigao motor u beograd ja sav srecan uzeo L tablicu da se navozam malo i istog dana mi ode zamajac na pocetku kneza... I ja budala rasklopim motor kao da vidim o cemu se radi zasto nece da upali i tako ruke crne i ja pored motora u sred centra grada :) dobro nisu naisli ovi komunalci kako vidim bas su se izbezobrazili...

Odvezao ga u onaj ovlasceni servis na tosinom bunaru kad ljudi nemaju zamajac na lageru kaze rok isporuke 20 dana :lud:

Srecom uz pomoc ljudi sa foruma nadjem novi zamajac na petlovom brdu (3500 rsd) i plus majstoru za ruke 2000 rsd

Znaci ukupno do sada 9000 rsd

Pogledao ga je taj majstor u servisu kaze da je ostalo sve dobro..

E sada ostalo mi je da mu zamenim gume cim se odvoje neke pare za to ( uzgred eto i pitanja koliko kostaju gume za atlantika? )

i da mu presvucem sediste malo je ispucalo sa strane pa me nervira...

e da sredio sam mu onu plastiku sto ide preko rezervoara sa turtle wax extreme cockpit & bumper tako pise na bocici.. zelena bocica kupio sam u tempu kod luke navodno je za automobile za tablu ali je zavrsila posao savrseno prakticno izgleda kao novo..

preklio je sve ogrebotine i vratilo crnu boju... ( ako nekom kojim slucajem zatreba da zna)

auh smorih sa ovolikim izvestajem :zbunjen:

pozz

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 311 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Gilera Nexus 500

da li primate nove clanove u klub? vec izvesno vreme vas pratim pa rekoh da se prikljucim iako vozim po vasim standardima NAJOMRAZENIJI skuter! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja