Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc...prostorije kluba???

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Irig
  • Motocikl: Suzuki SV 650N

Da li neko mozda zna kakva je procedura za otvaranje prostorija moto kluba koje ce raditi kao cafe...?

Malo sam se raspitivao ali nisam uspeo da dodjem do nekih odgovora. Sta je sve potrebno da lokal sadrzi,koje ce inspekcije izlaziti???

  Sta sve moram da ispunim pre otvaranja?

Posle koliko kvadrata moram da imam i treci wc za osoblje???

Ako neko moze da pomogne bio bih zahvalan! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pitaj Gavru iz NS (Pivnica NS u Lasla Gala), ili Miška (Wild star), možda pre Gavru jer on je otvorio kafić koji funkcioniše kao moto klub (a nije <_< )

Ali nema ih na netu...Irig je blizu NS , pa pitaj ih face to face...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: CBR 1000 F SC24

Druze, mozda ja mogu malo da ti pomognem, ovde je situacija malo komplikovana i tesko ces moci spojiti te dve stvari. Prvo, ako mislis da u prostorijama moto kluba otvaras kafic, moras ispostovati sve rigorozne zakone koje se ticu sticanja dozvole za otvaranje SUR objekta, to ces morati da skines sa neta ili odes do obliznjeg kafica i iscimas gazdu da ti da papirologiju koju je on morao da popunjava (znam sigurno da se gleda visina, dve sudopere, minimum dva mokra cvora itd itd)...znaci ti papiri nemaju veze sa papirima moto kluba posto jedino sto ces moci da zadrzis je ime moto kluba sve ostalo ce morati biti kao pravi kafic (osim sto ce se tu skupljati clanovi kluba i moci da tu drze sastanke, prave zurke i ostalo).

 

Ovo ti govorim zato sto mi imamo upravo taj problem jer se trudimo da od prostorija kluba napravimo SUR i potrebno je dosta vremena i novaca...

 

Kada imas prostorije koje su registrovane na moto klub zaboravljas na silne komplikacije, nema poreza (mada kod nas redovno ima inspekcije), nema silne papirologije jer te prostorije do sad nisu podlegale svim tim pravilima ali kako sam cuo samo do nove godine vaze ta stara pravila...do sad je bilo bitno da su ti u klubu ljudi koji imaju clanske karte kluba i da se ne pradaje pice a od nove godine zahtevaju i fiskalane kase i 100 cuda bas smo zato onda mi razmisljali da se preregistrujemo kao pravi SUR...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja