Jump to content

Moto Zajednica

Udes na Banovom brdu kod Sumadije

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Prvo sam mislio da je neka tuca u pitanju jer se skupilo mnogo ljudi (klasicna rasprava u saobracaju), onda sam video lika kako lezi sav krvav naslonjen na stubic dok mu neki momci pomazu, a potom i narandzastu trkalicu kako lezi razlupana na sred puta (nemam pojma koji je motor ni ko je izazvao udes). Momak po svemu sudeci nije imao kacigu posto mu je pola face bilo krvavo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Gospodja u autu je htela da uradui polukruzno okretanje na punoj.Motor je udario u auto i zavrsili su na urgentnom,motor je odnet kod Sube.Znam da su u pitanju povrede glave.Decko koji je vozio je Miksa,motor je honda cbr 900 rr.I on i suvozac su bili bez kacige,bez A kategorije,...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Jebem ti... pa polako bre ljudi, i nosite kacige... Skroz sam se isekao jer Glista vozi najnarandžastiji motor u gradu... drago mi je da je deèko preživeo, jedan više koji æe ubuduæe nositi kacigu.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova
Gospodja u autu je htela da uradui polukruzno okretanje na punoj.Motor je udario u auto i zavrsili su na urgentnom' date='motor je odnet kod Sube.Znam da su u pitanju povrede glave.Decko koji je vozio je Miksa,motor je honda cbr 900 rr.I on i suvozac su bili bez kacige,bez A kategorije,...[/quote']

 

 

Bez dozvole i kaciga, brz motor, + budala u kolima - dobitna kombinacija za sranje.

 

Nadam se da su obojica OK, i zelim brz oporavak.

 

:redflag: :redflag: :redflag:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo

Mala ispravka.Mishcha je decko koji je vozio.Suvozac je zadrzan zbog frakture lobanje.Ucite se na tudjim greskama.Da ne bude kasno. :!: :!: :!:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja