Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup 10,11,12,13 maj Nis.

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

iskren da budem veoma sam razocaran. Bio u mitrovici i nemoze da se uporedi sa Nisom. Mozda danas bude bolje veoma mali broj ljudi... losa organizacija ... sve u svemu nista posebno

 

 

Nemozes da uporedjujes ta dva skupa,jer mitrovica je svima blizu tu je Sabac,Beograd,Novi Sad....i u Nisu jedan covek finasira sve dok u mitrovici imaju mnogo sponzora...Ali svako ima svoj ukus ali moras da uzmes neke stvari u obzir....

 

  Svaka ti cast Anka - trebalo ti je 17 ( SEDAMNAEST ) meseci da smislis odgovor coveku . Pogledaj datum kad je on to pisao !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

iskren da budem veoma sam razocaran. Bio u mitrovici i nemoze da se uporedi sa Nisom. Mozda danas bude bolje veoma mali broj ljudi... losa organizacija ... sve u svemu nista posebno

 

 

Nemozes da uporedjujes ta dva skupa,jer mitrovica je svima blizu tu je Sabac,Beograd,Novi Sad....i u Nisu jedan covek finasira sve dok u mitrovici imaju mnogo sponzora...Ali svako ima svoj ukus ali moras da uzmes neke stvari u obzir....

 

 

 

 

 

 

Nemoj da zameris Anki ona je od skoro na forumu i verovatno nije obratila paznju na datum a tema je uvek aktuelna.

   Svaka ti cast Anka - trebalo ti je 17 ( SEDAMNAEST ) meseci da smislis odgovor coveku . Pogledaj datum kad je on to pisao !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

iskren da budem veoma sam razocaran. Bio u mitrovici i nemoze da se uporedi sa Nisom. Mozda danas bude bolje veoma mali broj ljudi... losa organizacija ... sve u svemu nista posebno

 

 

 

   Svaka ti cast Anka - trebalo ti je 17 ( SEDAMNAEST ) meseci da smislis odgovor coveku . Pogledaj datum kad je on to pisao !

 

 

 

Nema veze datum to je tako i sada i bice tako pa makar i deset godina proslo....Barem sam ponovo ozivela ovu temu... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nemoj da zameris Anki ona je od skoro na forumu i verovatno nije obratila paznju na datum a tema je uvek aktuelna.

  Mozda je od skoro na forumu, al mi je nekako bezveze da citira nesto sto je neko pisao pre skoro godinu dana, a sto se aktuelnosti tice , mislim da bi bilo aktuelno pisati o ovogodisnjem skupu, a ne o proslogodisnjem.  ( Valjda je bio skup i ove godine u Nisu )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja