Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ZX6R 2007

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Preporucujem Hondu MTX80 ili Tomos CTX 80, barem na 6 meseci

 

AMIN! Gre'ota bre da se ucis na onakvom motoru, samo ces ga bezveze pohabati, uzmi nesto da udjesh u shtos pa posle Kawa.

Znas kako kazu "iskustvo se meri kolicinom upropashtenog alata", nekazem ja da ces ti nesto da lomis ili ne-daj-Boze da padnes, ali uciti menjanje brzina i kochenje na toj spravi- nikako! Pa ima 3 puta da napravis mesanu salatu u menjacu dok ne nauchis glatko da shaltash, a Kawa (koliko god je ja voleo i vozio) ima uzasno lose menjache. Morash brate da budesh nezan ko (shto neko na forumu reche) sa nevinom devojchicom. Veruj mi MNOOOOGOOO pre ces uci u 'fazon' na nekoj vise user-friendly spravi, jer Kawa je stvarno cistokrvni trkach koji ni u snu nije namenjen pocetnicma!

Jebiga, ja ovo iz dobre namere, na tebi je da odlucis sta ces da uradis!

 

I ima da castis za mashinu kad se sretnemo na nekom skupu! :pivo:

 

 

For KAWA: Druze, ako vec planiras da pazaris novu, ajde brzo smisli neku korektnu cenu pa da ti ja uzmem tu 'staru' :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova

da,razumem u potpunost.Ali eto,svidja mi se taj motor,i sada imam i priliku da ga kupim i eto.hocju taj motor bash.drago mi je shto ste mi izashli u susret i shto ste mi dawali razne predloge i savete...no,bilo kako bilo,vozicju ,ucicu,vezbacu,padacu...naucicu :) Kapiram da je sve sa dobrom namerom i naravno nema ljutnje.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
Preporucujem Hondu MTX80 ili Tomos CTX 80' date=' barem na 6 meseci[/quote']

 

AMIN! Gre'ota bre da se ucis na onakvom motoru, samo ces ga bezveze pohabati, uzmi nesto da udjesh u shtos pa posle Kawa.

Znas kako kazu "iskustvo se meri kolicinom upropashtenog alata", nekazem ja da ces ti nesto da lomis ili ne-daj-Boze da padnes, ali uciti menjanje brzina i kochenje na toj spravi- nikako! Pa ima 3 puta da napravis mesanu salatu u menjacu dok ne nauchis glatko da shaltash, a Kawa (koliko god je ja voleo i vozio) ima uzasno lose menjache. Morash brate da budesh nezan ko (shto neko na forumu reche) sa nevinom devojchicom. Veruj mi MNOOOOGOOO pre ces uci u 'fazon' na nekoj vise user-friendly spravi, jer Kawa je stvarno cistokrvni trkach koji ni u snu nije namenjen pocetnicma!

Jebiga, ja ovo iz dobre namere, na tebi je da odlucis sta ces da uradis!

 

I ima da castis za mashinu kad se sretnemo na nekom skupu! :pivo:

 

 

For KAWA: Druze, ako vec planiras da pazaris novu, ajde brzo smisli neku korektnu cenu pa da ti ja uzmem tu 'staru' :)

narawno.cashcjenje vopijem uwek!!:) Thx man :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

druže ja ti želim puno sreæe i pameti kad uzmeš mašinu!

 

ne vredi da te odgovaramo kad si veæ odluèio, ali evo jedan savet (mada si veæ dobio dosta pametnih) pošto planiraš da uzmeš motor u avgustu, lepo dok ga budeš èekao kupiš mz250-251 i tih par meseci se sit izuèiš i navozaš pa kad sedneš na kawu ne moraš da je guraš nogama. mz æeš naæi za 400-500e i za te pare èeš ga kasnije i prodati. ipak je kawa mnogo jak motor.

 

kao što rekoh, puno sreæe! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Srdjane brate, ovo si trebao da pitas u julu, a ne sad. Ja mislio ti kupujes motor za par nedelja, kad ono ti pred kraj sezone. Mi se ovde nakucali, a ti nit imas bilo kakvog znanja, nit ces kupiti motor (u skorije vreme) i jos nam kazes da kad ga budes kupio da ces uciti voznju tako sto ces ga gurati po dvoristu. Vataj se ti nekog MZ-ca, pa sledece godine nesto ozbiljnije. Svi smo mi pocinjali sa ATX, pa MZ, pa onda malo vece. Mislim da za ovu temu moze LOCK. Nema tu sta vise da se pise. :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Pazio ovako sokole, ja ti preporucujem da prvo sjednes na skuter sa vecim tockovima i da ga vozis jednu sezonu pa poslije toga ako imas novca da kupis ovo (Suzuki GS500F):

 

Suzuki-GS500F.jpg

 

2005-Suzuki-GS500F-Aggressive-Look-D-640.jpeg

 

I miran si dosta vremena (ako imas dovoljno svijesti i strpljenja mozes odmah uzeti ovo). Lijep je, zamalo R, a jako pouzdan, miran i povozan. Onda jednog dana i pravi rasni R. Niko ti tacno ne moze reci koliko ti treba vremena za prelazak, to mora da se pokaze i procijeni vremenom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
Pazio ovako sokole' date=' ja ti preporucujem da prvo sjednes na skuter sa vecim tockovima i da ga vozis jednu sezonu pa poslije toga ako imas novca da kupis ovo (Suzuki GS500F):

 

[img']http://www.suzuki-bikes.com/images/bikes/2006/Suzuki-GS500F.jpg[/img]

 

2005-Suzuki-GS500F-Aggressive-Look-D-640.jpeg

 

I miran si dosta vremena (ako imas dovoljno svijesti i strpljenja mozes odmah uzeti ovo). Lijep je, zamalo R, a jako pouzdan, miran i povozan. Onda jednog dana i pravi rasni R. Niko ti tacno ne moze reci koliko ti treba vremena za prelazak, to mora da se pokaze i procijeni vremenom...

Znam sve momci,ali to mi je sve sranje zato shto motor treba shweca da mi kupi,a ako kupim neki skuter,mada ih ne volim uopste, prvo cu se osecati bezveze,a drugo,kenjace mi jer "stalno" kao menjam motor,ovo ono..znam kakvi su moji,pa mi je i zbog toga truba....znam isto kako mi kenjaju za rachunar kad menjam hardver swaka 3 meseca,zato bih uzeo ninju prvu i ucio se na njemu,pa i ako ga ostetim malo nema veze,a za padanje jebi ga,svi su nekad pali, od pochetnika pa do rossija,oni koji nisu jos,pasce kad tad... glupo mi je shto jedini lik sa kawom zx6 oce da mi se zakljucha tema,pliz podrzi me.jebi ga,nisam ja kriv sto ne mogu pre da ga kupim,a to sto ne znam nista,ne znam zato sto nisam bio u dodiru sa tim.a ono za "guranje" nogama sam procitao na "strucnom" sajtu i mislio da tako svi rade,otkud znam.nemojte me osudjivati.stvarno zelim da kupim ovaj motor i da pocnem da vezbam,pa kad tad.i ne znam zasto bi bio kraj sezone u avgustu.rekose da ce 2007 da bude najtoplija godina od ne znam kad:D nije ni bitno,al rekli su da ce biti jako topla.dovoljno0 je da je suv asfalt i da je dobra vidljivost.valjda ce potrajati do oktobra,novembra.nema veze.a ako sam rano odlucio da postujem,to je da bih imao sto vise vremena da se spremim...ne znam sto kawa oce da mi se zakljuca tema:( nadam se da nece...hvala vam momcovi jos jednom,i kad kupim bike svi dobijaju piwkana i milku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014
Mozhe li neko da mi kazhe neshto malo vishe' date=' od onog shto ima po casopisima i sajtovima,o ovom motoru? Voleo bih da to bude neko ko ga je vozio pa da chujem utiske iz prve ruke. Inace sam pocetnik.Nikad do sada nisam vozio motor i planiram da kupim owu kawu uskoro :):)[/quote']

Ovo je bila pocetna tema, odgovore si dobio. Motor je extra dobar i to je to. A voznju motora, bilo kojeg, neces nauciti na internetu. Nisam ja za nesto strogo, nego mislim da nema potrebe da se dalje siri tema. Sve ostale cake mozes naci na ovom forumu. Vec se pisalo o voznji. Izgleda cu pre ja kupiti nov motor nego ti. U svakom slucaju odabrao si pravu marku i tu te podrzavam :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
Mozhe li neko da mi kazhe neshto malo vishe' date=' od onog shto ima po casopisima i sajtovima,o ovom motoru? Voleo bih da to bude neko ko ga je vozio pa da chujem utiske iz prve ruke. Inace sam pocetnik.Nikad do sada nisam vozio motor i planiram da kupim owu kawu uskoro :):)[/quote']

Ovo je bila pocetna tema, odgovore si dobio. Motor je extra dobar i to je to. A voznju motora, bilo kojeg, neces nauciti na internetu. Nisam ja za nesto strogo, nego mislim da nema potrebe da se dalje siri tema. Sve ostale cake mozes naci na ovom forumu. Vec se pisalo o voznji. Izgleda cu pre ja kupiti nov motor nego ti. U svakom slucaju odabrao si pravu marku i tu te podrzavam :pivo:

To kawa,car si,thx.a ako ti prvi kupis,onda ti castish milku i wopi :P :pivo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Srdjane, onda kupi taj motor i korak po korak. Da se razumijemo, ja mislim da je to sto ti planiras izvodljivo ali ne ovdje, jer nemas ljude koji bi ti to pokazali, a ne znam ni koliko ti imas strpljenja za slusanje i ucenje (to je obicno veci problem). Vec sam pisao ranije sta znaci voziti takav motor, a sta znaci ici od tacke A do B... U svakom slucaju, zelim ti puno srece i ako ti bilo sta zatreba samo pitaj!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja