Jump to content

Moto Zajednica

Potrebno farbanje

Recommended Posts

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Pre nekog vremena sam kupio Hondu VFR750 (RC36). Strašno sam zadovoljan motorom ali mi se ne svidja njegova boja.

 

PeWKv_img2049o.jpg

 

uTCGA_img2050c.jpg

 

Želeo bih da mi se ofarba u ovu kolor šemu i da to izgleda zaista odlično jer nemam nameru da prodajem motor i želeo bih da ostane u familiji.

 

70tC6_6621x.jpg

 

Otvoren sam za sve sugestije i voleo bih da se ponudi neko ko to može stvarno dobro da odradi ili bar da mi preporuči nekoga.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1071 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

A gde se nalazis? Inace mislim da bi FARBACH mogao to extra da ti odradi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

A gde se nalazis? Inace mislim da bi FARBACH mogao to extra da ti odradi

Siguran sam da bi Farbach to mogao extra da uradi, zato sam ga i pitao, međutim on je zauzet, a ja bih da mi se to uradi tokom zime.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

druze motor ti izgleda ekstra u ovoj boji mislim da ti je bespotrebno bacanje para za farbanje

a sta ako ti se ne svidi ni u ovoj u koju zelis da ga ofarbas??  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova

javi se gargiju,tu je na forumu,čovek radi extra,imao sam neke njegove radove,ako ih nadjem,postaviću......

ne bih da mu reklamiram broj ako te zanima bilo šta,poslaću ti broj tel. na pp

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

druze motor ti izgleda ekstra u ovoj boji mislim da ti je bespotrebno bacanje para za farbanje

a sta ako ti se ne svidi ni u ovoj u koju zelis da ga ofarbas??   ;)

Moguće, ali ako dođe do toga - trpeću  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

javi se gargiju,tu je na forumu,čovek radi extra,imao sam neke njegove radove,ako ih nadjem,postaviću......

ne bih da mu reklamiram broj ako te zanima bilo šta,poslaću ti broj tel. na pp

Bio bih ti veoma zahvalan. Ako možeš pusti mi neke radove na pp. Hvala unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Kad si mi danas pomenuo farbanje, potražio sam temu...

 

Hm. Genetika je čudo, lakše je naći poštenog političara nego dva čoveka sa istim ukusom. Pišem iz perspektive jednog od milion ukusa, diskretne estetike.

 

Vfr ima divne linije. Retko lepih diskretnih oblika. Jedna divna, zaokružena celina. Pišem i za tvoju, i za moju evoluciju Vfr-a. Kad sam farbao svoj, razmišljao sam baš dugo šta uraditi, da se šarom ne pokvari oblik. Posle meseci u fotošopu, listanja neta sa bukvalno  stotine šema boja koje su ljudi lepili na njega, istaložio sam da je vrlo malo moguće učiniti ukoliko ne želiš da šarom sjebeš oblik motora, a da ne bude jednobojan. Jedna boja mu lepo, lepo stoji. Sve ostalo je vrlo pipljivo.

 

Rvf-ova šara je... možda malo previše za moj nervni sistem. Sakriće i zabrljati liniju migavca, liniju ralice, poništiti kontrast koji daju škrge... Moje viđenje konture Vfr-a se izgleda ne uklapa u ovakvu šaru. Ali, to je samo skromno mišljenje koje sam napisao u nadi da će ti možda dati drugu perspektivu i nadam se da te neće pokolebati, a koje mi diktira moj osećaj ovog motora i njegovog izgleda. I uopšte ne mora biti merodavno. Ova ljuta R-šara je zgodna da se ne primeti ako se slupaš, jer bi oštećenja izgledala kao deo kolorne šeme  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Ja bih odabrao nešto smireniju varijantu u toj šemi boja...

 

9alLf_psptmchondavfrrc30001ho.jpg

 

Zbog kofera i bisaga, lakše je uklopiti  ;D  Sad kad sam pokvario temu, vraćam je on-topicu, i....    otišao sam  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3618 postova
  • Lokacija: Kovin

Razmišljao sam i o kolor šemi legendarnog RC30 (kada je cela priča počela razmišljao sam o samo dve moguće kolor šeme - onoj koju ima RC30 ili onoj od RC45), i još uvek razmišljam - videćemo. Hvala na sugestiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Uh ovaj novi izgled sajta me ubija,nikako da se snadjem,ako mozes potrazi negde u mojim postovima gde sam kupio vfr,i kada sam pitao za izgled kako da ga ofarbam,tu sam postavio jednu sliku,i mislim da bi mu to lepo leglo.Mada,zbog nedostatka vremena,nisam ni stigai da ga ofarbam,ostao je i dalje crn,valjda cu naci vremena preko zime,znas kako ide,za musterije se i nadje neko vreme,ali za sebe nikako.Cak ti stojim na raspolaganju i za farbanje,ima tu dosta motora koje sam odradio

pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja