Jump to content

Moto Zajednica

Slep-sluzba za motocikle ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: BMW R100 RT

Sezona je na izmaku,ali bez obzira na to,pozivam SVE ljude dobre volje da ostave telefone slep -sluzbi,pogotovu,ako su specijalizovane za BEZBEDAN prevoz motocikla.- :)-Napomenite-Kombi,zatvoren...kamion, prikolica,itd.-Napomena: ovo na slici je reklama-BMW se NE kvari ! ;):D ;D

post-8085-12879099584821_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Da, to je reklama za šlep službu. Inače, BMW je na kamionu jer je u pitanju patriotska reklama tipa "kupujte domaće" pa su stavili domaći motor na sliku. A i japanski red bi bio predugačak za jednu običnu reklamu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Korisno je ZNATI, zlu ne trebalo, pogotovu za nas iz redova Luftwafe-a ;),sa primercima od 260kg +,a sto se tice zamene motora ,NIKAD ! ;D :D;)

 

Nisam mislio na BMW,nego uopsteno bez obzira na marku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12265 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Naš kolega Beli sa BJB foruma ima šlep kamionče i uvek je za akciju :D

 

Beli šlep.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

svaka skoro slep sluzba radi i motore...

 

Tačno, ali ima onih sa iskustvom u prevoženju motora i onih bez iskustva. Možda je bolje zvati ove sa iskustvom  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Ja sam se uclanio u AMS Srbije za motor, kao i za automobil. Pitao sam ih dal vaze isti uslovi oko pomoci na putu i slepanja za motore kao i za automobile. Devojka koja je radila nije imala pojma pa je okrenula centralu, ja je ljubazno zamolio da mi da slusalicu, popricao sa nekim s onu stranu zice, i covek mi rekao da to najnormalnije rade. Posto imam staru masinu, a volim da se vozikam, lepo sam platio godisnju clanarinu od 500 din za osnovnu uslugu, i iskreno se nadam da mi nece trebati.

Dal neko ima iskustvo sa motorom koji ga je ostavio na putu i uslugom AMSS?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Ja sam se uclanio u AMS Srbije za motor, kao i za automobil. Pitao sam ih dal vaze isti uslovi oko pomoci na putu i slepanja za motore kao i za automobile. Devojka koja je radila nije imala pojma pa je okrenula centralu, ja je ljubazno zamolio da mi da slusalicu, popricao sa nekim s onu stranu zice, i covek mi rekao da to najnormalnije rade. Posto imam staru masinu, a volim da se vozikam, lepo sam platio godisnju clanarinu od 500 din za osnovnu uslugu, i iskreno se nadam da mi nece trebati.

Dal neko ima iskustvo sa motorom koji ga je ostavio na putu i uslugom AMSS?

 

500 dinara? ja sam platio 2000, isto u AMS-u na 12 meseci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

AMSS mi je jednom prevezao motor. Jesam malo sačekao (45 minuta) al je došao čovek, pomogao sam mu da naguramo tenAk i posle je sve sam odradio očas posla. Privezao ga na više mesta, prethodno obrisao trake pucvalom da ne masti motor, učvrstio sve, vozio kao po jajima da ne trucka motor, kad smo stigli, sam ga je spustio sa kamiona (da se ja ne prljam) i pomogao mi da ga ubacim u garažu i to sve za 500 din. godišnje. Častio sam ga 300 din. jer nisam imao više u buđelaru a i to je jedva uzeo uz "nema potrebe, to mi je posao".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha SR250 Honda NTV650

Ja sam se uclanio u AMS Srbije za motor, kao i za automobil. Pitao sam ih dal vaze isti uslovi oko pomoci na putu i slepanja za motore kao i za automobile. Devojka koja je radila nije imala pojma pa je okrenula centralu, ja je ljubazno zamolio da mi da slusalicu, popricao sa nekim s onu stranu zice, i covek mi rekao da to najnormalnije rade. Posto imam staru masinu, a volim da se vozikam, lepo sam platio godisnju clanarinu od 500 din za osnovnu uslugu, i iskreno se nadam da mi nece trebati.

Dal neko ima iskustvo sa motorom koji ga je ostavio na putu i uslugom AMSS?

 

500 dinara? ja sam platio 2000, isto u AMS-u na 12 meseci.

 

2000 din je clanarina koja pokriva i Evropu, 500 din je samo za Srbiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja