Jump to content

Moto Zajednica

kawasaki zzr 600 1991, delimicno havarisan

Recommended Posts

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Honda cbr600f 1998

Na prodaju gore pomenuti zzr, Krajem jula sam imao saobracajnu nesrecu sa njim. Srecom ja sam odlicno prosao a motor manje vise. Motor nije bio iskrivljen nigde samo je na jednom mestu napuko jedan var i to je sredjeno. Rezervar je stradao i stavljen je drugi. Prednja maska je pukla na par mesta i to je sanirano. Bocna leva plastika je stradala i na slici se vidi delimicno zakrpljena al je u nedelju stavljena druga tako da je i to sada uredu. Na motoru je ostalo da se sredi auspuh, tj cev koja ide posle onog dela gde se spajaju grane koja je uvijena od pada i probusena. Na prednjoj masci nisu jos sredjeni nosaci fara i one plastike sto dolazi ispod. Satovi i retrovizori su celi. U jednom retrovizoru je menjano ogledalo al kod nekog prethodnog vlasnika ne kod mene. Nosac zadnje kosnice i fazastera je puko i varen je dva tri puta i najbolje bi bilo naci drugi. Sto se masine tice ja nisam imao problema sa njim. Kilometraza na satu je 40575. Pre 3000km je promenjeno ulje i filter ulja, promenjeno ulje u kocnicama a prethodno je sve skinuto i ocisceno. Pre 2500km stavljene nove svecice, denso, stavljen drugi top, ocisceni i nastelovani karburatori. Posle udesa je motor bio kompletno rasturen jer sam imao zelju da ga sredim ali sam od toga odustao i sastavio ga ovako kako je sada na slikama. Posle sastavljanja je sipan i novi antifriz. gume su dobre, registrovan je do aprila 2011 na mom imenu. To bi bilo to ako vas jos nesto interesuje zovite ili pisite mada mislim da sam sve napisao ;)

 

Qs1jY_01102010158q.th.jpg Afgoa_01102010159.th.jpg F2Plr_01102010160.th.jpg smCkr_01102010161.th.jpg kmNXm_01102010162.th.jpg 3KitQ_01102010163.th.jpg

 

cena 800e a telefon 063521007

 

p.s ipak sam nesto zaboravio. far ne ide uz motor jer nije moj nego pozajmljen da bi mogao da se vozam. motor i dalje vozim mada mislim da cu do kraja nedelje montirati i ostale plastike i ostaviti ga da ceka novog vlasnika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja