Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki GS 500 ('89-'00, '01+, '04+ F) - svasta ponesto o njemu

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7076 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Samo ga sto vise vozi, i sake ce se navici, nije na GS-u nesto preterano spusten volan, nebi trebalo biti probem, meni je na GS-u smetalo usko sediste, volan je super, cak ima i gumene ublazivace vibracija na volanu, sa cime se ne mogu pohvaliti mnogi skuplji motori.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Ma ne lezi ti motor, prodaj meni ☺...salim se, lep motor i s obzirom da pratim oglase PA nisam ga primetio. Stavi jos neku sliku ako nije problem

Oglas je brzo skinut zbog mene :) Dva motora su mi pobegla zbog hladnog i loseg vremena pa sam resio da mi ovaj nece pobeci.

Postavicu jos koju sliku sutra ili prekosutra, samo da pozavrsavam papirologiju :takoje:

 

Samo ga sto vise vozi, i sake ce se navici, nije na GS-u nesto preterano spusten volan, nebi trebalo biti probem, meni je na GS-u smetalo usko sediste, volan je super, cak ima i gumene ublazivace vibracija na volanu, sa cime se ne mogu pohvaliti mnogi skuplji motori.

Hocu cim sredim tablice, to ce biti ovih dana. Svi mi govore da cu se navici posle par stotina kilometara tako da moram sto pre da napravim tu kilometrazu :) Sediste mi je za sada ok, doduse nisam vozio neku malo ozbiljniju kilometrazu pa jos ne mogu sa sigurnoscu da sudim. Vozio sam drugarovu Hondu CB 500 i cini mi se da je sediste na Hondi udobnije za duze ture.

 

I mene su bolele prvih par dana pogotovu leva saka od kvacila

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mene desna saka vise od leve, verovatno sam jos uvek sav stegnut i napet kad vozim pa je do toga, dok ne steknem jos malo samopouzdanja :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 100 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Eagle

 

Ma ne lezi ti motor, prodaj meni ☺...salim se, lep motor i s obzirom da pratim oglase PA nisam ga primetio. Stavi jos neku sliku ako nije problem

Oglas je brzo skinut zbog mene :) Dva motora su mi pobegla zbog hladnog i loseg vremena pa sam resio da mi ovaj nece pobeci.

Postavicu jos koju sliku sutra ili prekosutra, samo da pozavrsavam papirologiju :takoje:

Samo ga sto vise vozi, i sake ce se navici, nije na GS-u nesto preterano spusten volan, nebi trebalo biti probem, meni je na GS-u smetalo usko sediste, volan je super, cak ima i gumene ublazivace vibracija na volanu, sa cime se ne mogu pohvaliti mnogi skuplji motori.

Hocu cim sredim tablice, to ce biti ovih dana. Svi mi govore da cu se navici posle par stotina kilometara tako da moram sto pre da napravim tu kilometrazu :) Sediste mi je za sada ok, doduse nisam vozio neku malo ozbiljniju kilometrazu pa jos ne mogu sa sigurnoscu da sudim. Vozio sam drugarovu Hondu CB 500 i cini mi se da je sediste na Hondi udobnije za duze ture.

I mene su bolele prvih par dana pogotovu leva saka od kvacila

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mene desna saka vise od leve, verovatno sam jos uvek sav stegnut i napet kad vozim pa je do toga, dok ne steknem jos malo samopouzdanja :)

Sto se sedista tice ja sam resio da ga malo sredim. Ima onaj decko u zemunu sto se bavi njima pa cu videti da stavim jos neki sundjer a materijal svakako moram menjati

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Sediste na mom GS-u je u odlicnom stanju tako da za sada ne planiram nista da menjam, videcu sta je i kako je posle neke duze voznje mada mislim da mi nece predstavljati problem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Bela Crkva - Banat
  • Motocikl: MT-09 TRACER

 

:) Dva motora su mi pobegla zbog hladnog i loseg vremena pa sam resio da mi ovaj nece pobeci.

verovatno da sam ja ucestvovao u jednom u januaru po mrazu i snegu, bez obzira sto mi je ovaj bio ~iza coske~ a ja nestrpljiv pa nisam mogao da sacekam jer nije bilo izvesno kada ce biti na oglasima, sve u svemu svi su zadovoljni

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Tog GS-a je hteo da kupi moj prijatelj, ja tada jos nisam imao celu sumu za motor, morao sam jos malo da sacekam. Ja sam u sustini gledao bilo sta od 500cc, GPZ, ER5, GS500, CB500 i sta bi moglo za odredjenu sumu da se nadje u najboljem stanju. Na kraju svi zadovoljni :) Drugar kupio CB 500, ti i ja GS 500 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

ajde da i ovde pitam: da li neko ima iskustva sa mitas mc50 gumama? set (110/70 i 130/70) je oko 13000rsd, sto je poprilicno primamljivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 458 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: kawasaki zephyr 550

ok, i ne kostaju kao pirelli i michelin :)  u principu, nisam neki zahtevan vozac pa mi se ne kupuju neke premium gume. nadam da ce mitas da posluzi svrsi ovu sezonu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Nisam zainteresovan,ali svi ovde će ti reći: "Daj neku sliku,više detalja....registrovan,jeste-nije,lanac/lančanici,gime ,servis ?"

 

Tako da.... Daj neku sliku,i više detalja  :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Ovo vreme ubija... Taman kad sam ove nedelje prva smena na poslu i imam vremena za voznju, vreme je resilo da zajebava  >:( 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6819 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

ok, i ne kostaju kao pirelli i michelin :)  u principu, nisam neki zahtevan vozac pa mi se ne kupuju neke premium gume. nadam da ce mitas da posluzi svrsi ovu sezonu...

Dobre gume su uvek must have, ne radi se o tome kako vozis nego kakvim uslovima i okolini.

 

Ako mozes da preteras jos ovu sezonu pa sledecu mozes uzeti Continental za te pare. No svakako ja mislim da bi trebao uzeti kvalitetnije gume.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

pozdrav gs-ovci, na mom gs-u imam far (prednjinu) od nekog krosa, sad bih ga malo sredio pa me interesuje da li znate mozda gde mogu naci originalan njegov far, polovoan ili nov i koliko bi to moglo kostati? Vidjao sam nesto po e-bayu ali tamo je to skupo plus carina... 

Hvala unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet
7 minutes ago, stilihon said:

pozdrav gs-ovci, na mom gs-u imam far (prednjinu) od nekog krosa, sad bih ga malo sredio pa me interesuje da li znate mozda gde mogu naci originalan njegov far, polovoan ili nov i koliko bi to moglo kostati? Vidjao sam nesto po e-bayu ali tamo je to skupo plus carina... 

Hvala unapred!

ajde sad, nadjoh nesto vako na e bayu, po vasem misljenju, jel bi pasovalo ovo na gs i koliko bi bila carina?  http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Headlight-2x-Turn-Signal-Indicator-Lights-Bracket-Amber-For-Harley-/182489902641?fits=Model%3AGS500

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Pokusaj na www.motodelovi.net.  Pogledao sam ali nisam nasao far. Pozovi na telefon, mozda ima a nije postavljeno na sajtu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 94 postova
  • Motocikl: gs500,honda hornet

zvao sam ih ali su nedostupni vec duze vreme, mislim da cu se na kraju iskombinovati sa ebayom jer sam naso nesto za 20ak dolara, samo se ceka malo duze.... hvala svakako za odgvor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Mozes probati i na Ali Express, tamo se moze naci svasta nesto zanimljivo.

 

EDIT: A mozes probati i kod majstora Bokilica, mozda on moze da ti nabavi far. To ce biti sigurno brze od eBaya :)

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd/Kotez
  • Motocikl: Suzuki GS500e

Dojadilo mi klepetanje istegnutog lanca, pa sam rešio da zamenim. Pa da rezimiramo:

  • Prednji lancanik 16 zuba sa oznakom JTF 565
  • Zadnji lancanik 39 zuba sa oznakom JTR 823
  • Lanac 520 sa 110 članova

To je to? Gde da naručim lanac? DID naravno..nista spektakularno.

Koje su najpovoljnije varijante?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja