Jump to content

Moto Zajednica

Hrana i Motori

Recommended Posts

  • U prolazu, 75 postova
  • Lokacija: BG

U Bgd-u, a da nije predaleko od centra.

 

Malo Korzo, Bulevar negde oko broja 250 kad se dolazi iz grada. i kafana blizanac Majdan, Gospodara Vucica BB, kod Cvetkove pijace, od grada odma levo. Cevapi i vesalice na po' kile, a cene su ok. Od ostalog se istice sveza pogaca, teleca corba...

 

Trpeza, Ustanicka 189, Punjene rolovane veske i punjene pljeske od kilo i dvesta, a cena 800 din.

 

Za pizzu svrnite u jedan od tri restorana: Guli, u Skadarliji, Duomo u Strahinica Bana i Pomodoro u Hilandarskoj. Sva tri mesta imaju pec na drva.

 

Sto se kineske klope tiche ja volim da odem do Lija, na uglu Ruzveltove i Dimitrija Tucovica (ako se ta ulica jos tako zove). To je bas ok mesto.

 

Od ostalog: Gnezdo u Orlu!, kazu Zaplet, a ja nisam probo, takodje savetuju pecenje u Saricu kod starog difa.

 

Fast food: Duff, Uno, Loki (uz sam malo promasicete salmonelu na bilo kojem mestu, al svakako zaobidjite majonez i pavlaku leti)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 953 postova
  • Lokacija: Bliski Istok
Daj napisi i opisi tacnu lokaciju tog "cap-cap" kako da ga nadjemo?

 

Ti bese hoces da smrsas???

 

Ocu, al ti si me sad satanizovao :oops: Jedam rostilj bez leba :lol: (Atkinsonova proteinska dijeta)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hahahahahahahaha shteto jedna , pusticemo gasha i veceg da te jure pa poruke da shalju dje si

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

hahahaha a ja pufkalo za vama gudim oooop ooooop nategni oooop hehehheheh dzabe vam svoj troji mogu pojest vishe nego svi vi na gomilu pitaj veceg i gasa na borje kako se jelo u kantinu hehehehehehehehhe dok se vi utrkujete ja sa osmjehom se oblizujem , nego imate extra restarn u kraljevu star kao grcka , ako ima ko iz kraljeva znave ime jedan od najboljih u regionu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd
Daj napisi i opisi tacnu lokaciju tog "cap-cap" kako da ga nadjemo?

 

Niska ulica, ne mozete da promasite, prodjete pijacu i tu ste. Mada mozete i da stanete i pitate bilo koga, svi znaju, a mozete i mene da pozovete pa ako sam u Leskovcu vodim vas ja :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Eee, ima jedna kafana... Kada idete iz Beograda ka Nisu, pa prodjete Aleksinac jedno 10-tak kilometara postoji kafana sa desne strane, " Kod Marijana" mesto Drazevac, i to je moja omiljena usputna stanica kada prolazim tuda.Mozete da se parkirate na zaustavnoj traci auto-puta ako idete autoputom jer je kafana pored auto-puta, ili ako hocete na parking (ako ostajete duze u kafani, a ima nas) , onda se iskljucite na Aleksinac i podjite starim auto-putom za Nis , isto je daljina 10 km samo sto nema putarine.

Moja preporuka: Dimljena vesalica, ustipci, salate free, sa kajmakom naravno. :food: :boca:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

Skoro smo bili do Divcibara. Tamo neki nazovi restorani, treba da ih molis za klopu! :evil:

 

Tako da ko namerava tamo: zica, cevapi, raznjici i pazite na pozar!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Beograd, studentska klopa:

Komplet lepinja u zlatiborskim proizvodima sa mocom i kulenom ili prsutom... ufffffff

Pazarski Cevap kod Vuka (10komada sa crnim lukom i kajmakom)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Sto se klope tice, ako neko nekada bude prolazio kroz Staru Pazovu a hoce cesto, neka pita bilo koga gde se nalazi picerija MO imaju pice, sendvice po zelji raznorazne djakonijce a nisu skupi, pri tom vlasnik je inace nas drug motoras tako da necete biti uskraceni i za razgovor!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja