Jump to content

Moto Zajednica

KISNO ODELO

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW R 1200 GS

potrebno jedno ultra veliko,xxxxxl kisno odelo,po mogustvu 2-delno,moze i polovno-dobro sacuvano....i jedno,po mojoj proceni, S ili M,za moju dragu suprugicu,takodje iz 2 dela....moze pm ,a moze i na 063/609-325, fala 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2849 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: strom 650

Izvinjavam se za off.

Ja koristim ona tanka jednokratna,ali u kineskim radnjama sam video zanimljivomaskirno  kvalitetno dvodelno po 900 dinara spakuje se namalo mesta i ne deuje slabo.Inače ih ima i u radnjama pecaroške opreme za pristojnu cifru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Koliki si ti to chovek? ;D

 

Ja sam uzeo dvodelno u prodavnici HTZ opreme. Veliki lufter na ledjima sa preklopom, mali lufteri ispod mishke, rukavi i nogavice sa nitnom za suzhavanje, zatopljeni shavovi i sve to za 790 dinara. ;D Deluje mi dovoljno kvalitetno, chak i kvalitetnije od nekih pravih moto kishnjaka.

 

Ako ne buudesh nashao tako neshto u Zrenjaninu ne bi mi bilo problem i da ti poshaljem. Ja sam 191 sa 93 kila (trenutno, mada ide zima ;)) i uzeo sam najveci 3xl broj. Bilo bi komotno i za nekog krupnijeg kao i za nekog par santima visheg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Can't cure stupid, 81 postova
  • Motocikl: Trenutno na 4 točka

gox i ugac ako budete mogli postavite i koju sliku :) I ja sam trenutno u potrazi, ali do sada sam nasao jedino one kineske dvodelne modele od po 900RSD. koji prilicno dobro izgledaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12377 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Čini mi se da je to što si naveo isto odelo koje sam prošle godine kupio u Metrou? Nije loše za slabiju kišu ali posle sat - dva vremena vožnje po kiši propustile su pantalone, materijal je porozan. (Vožnja od Zvornika do Beograda)

 

Treba uzeti nešto impregnirano i malo deblje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5393 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

U Metrou kada sam bio sa Jimmijem bilo je dve vrste kisnih odela po slicnoj ceni ali se pod rukom oseca razlika u kvalitetu... cene su bile oko 800 din stim što je ovo kvalitetnije baš gumirano i uliva sigurnost a ima ga i u MNOGOXL veličinama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

U Metrou kada sam bio sa Jimmijem bilo je dve vrste kisnih odela po slicnoj ceni ali se pod rukom oseca razlika u kvalitetu... cene su bile oko 800 din stim što je ovo kvalitetnije baš gumirano i uliva sigurnost a ima ga i u MNOGOXL veličinama

Nema u DOVOLJNOXL veličini  :(

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

@Arakis

Ne bih rekao da mozhe da pusti vodu. Ispod PVC materijala je neki tanak sloj gume. Pretpostavljam da kada se on ishaba, odelo pochinje da pushta. Bash kao i vecina snowboard pantalona. Vrshe pravi poso samo par sezona dok taj tanak sloj gume ne ukrti i pochne da puca.

 

Mada idu kishni dani pa cu preneti utiske u onoj temi o kishnjacima. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1180 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Za Mad Scientist. Razmisljam se da kupim ovu kabanicu koju sam video u Uradi sam.Pa ako kupim,slikam i postavim.Video sam samo onako na brzaka da mi deluje prilicno kvalitetno, jaca je i deblja dosta u odnosu na kineske.Ovo su u principu jeftinije varijante i koliko para toliko muzike. Pre dve godine sam kupio jaknu za planinarenje.Omogucava ventilaciju a stiti od kise tacno onoliko koliko pise u deklaraciji.Za jos bolju zastitu-potpunu moraju svi patenti,tj zatvaraci da imaju gumu ispod i preko.To ponekad cini jaknu tezom.Takvih jakni ima u Inter sportu a marka je mec Kinley(Nisam siguran za tacan pravopis iste firme).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja