Jump to content

Moto Zajednica

MC SREM 5,6,7 maj 2006.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Pozdrav' date='

 

hvala, ja samo da uverim nekoga ko pored mene ovde cita i stalno navija da idemo u nedelju ;)

 

 

...da ne bude da ja to tek tako kazem, jelte....[/quote']

Kakav "KVARNJAK" :shock: :D:D:D

Nadam se da si ubedio lepsu polovinu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

he,he, nije rec o mojoj lepsoj polovini vec o drugom paru, malopre su pristali na subotu, a ako mognemo i ostale subote. Problem sa svezim privatnicima veliki, samo ako zelis da radis svaki minut je dragocen a nedelju jedinu ne rade pa eto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

No u nedelju ti se stvarno ne isplati dolaziti.

 

Nego Drag, malko sam se raspitao i verujem da nece biti tebi konkurentnog vozila za drag. Iako mozes uci u klasu od 1000 i vise ccm, sumnjam da ce ti nagrada biti primamljiva, kad uzmes u obzir da je ucesce 10e. Cilj je da se prijavi sto vise motora.

 

Sto se jos nekih informaicja tice, pivo ce se sluziti u flasama od 0.65l, po ceni od dva bona(jedan bon kosta 30din), pljeskavica ce biti tri bona, coca-cola dva bona, kafa i kisela su ja mislim jedan bon. Ulaznica za motore ce biti 300din, PO MOTORU NE PO OSOBI, a uz svaku ulaznicu ce se deliti besplatna majca(potrudili smo se da i one budu od visokokvalitetnog pamuka sa sito-stampom). U subotu u 22.00 svira Yu-grupa, a u 01.00 Partybrakers-i.

Vreme izmedju ce popuniti nasi lokalni bendovi.

 

Ne ostaje nam nista nego da se nadamo lepom vremenu i raspolozenju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

OK je, bice subota, samo mo je trebala potvrda od nekog "treceg" izvora. Neki kontakt telefon mada cisto sumnjam da se nesto mozemno zagubiti ali ipak...ne dolazimo autoputem jer idemo i sa dva SO registrovana motora pa cemo starim putevima, kako zvuci sa te strane mesto okupljanja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA
No u nedelju ti se stvarno ne isplati dolaziti.

 

Nego Drag' date=' malko sam se raspitao i verujem da nece biti tebi konkurentnog vozila za drag. Iako mozes uci u klasu od 1000 i vise ccm, sumnjam da ce ti nagrada biti primamljiva, kad uzmes u obzir da je ucesce 10e. Cilj je da se prijavi sto vise motora.

[/quote']

Svaki motor i trkac je konkurencija :!:

Onda pobednik dobija sve ucesce? Ili?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Novi Sad
...ali s'obzirom da ove godine prosirujemo kamp...

tooooooooooooo \:D/ !!! vidimo se, ne verujem da æem postiæi u petak, ali ako u subotu vidiš dva vesela engleza potraži i mene u okolini :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

nisam siguran da li je nagrada svo ucesce, mada kolko se ja secam, prosli put je bilo(ne drzi me za rec, verovatno ce biti dogovoreno na licu mestu). Nego za sve dodatne informacije i za one koji se zagube, evo moj broj mobilnog telefona: 064-635-5067(ivan). Inace, oko nalazenja nije problem, ja u subotu verovatno radim za jednim od sankova, tako da ce mo se verovatno tamo sresti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

osecam da ce biti jako dobro druzenje za tim sankom, :muzbend: :jos_piva: :jos_piva: :seeyeah:

ps.nadam se da ce me mz posluziti ,u zadnjih par dana samo nesrto zajebava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 446 postova
  • Lokacija: ADA

Tako izgleda, da bice gotovo motor. Onda idem i ja, samo ja vucem na prikolicu. Posto malo dalje od 402 m od mene SM. A preko 402 m ne znam da vozim :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N
Nesto mi se cini da ce vreme biti nervozno....

Ma sklonicemo se kod Kvarishe ispod shanka! :lol: :jos_piva:

 

P.S. Idem sad da menjam ulje i spremim Ninju za subotu! Vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ma nema sta da vas sekira...

K'o da nikada niste videli kisu kako pada ili vozili po kisi...

E sad, da li je vredno ici i da li ste voljni za put po kisi tog dana to je na vama da odlucite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

dal je moguce da se sranja samo meni dogadjaju,i ovaj skup cu propustiti,sinoc dok sam se vozikao i prolazio most na moravi na kome se nalazi zeleznicka sina,baja sa golfa mi presece put,motor mi se zaneo i pao,i sve se pocepao,hvala bogu imao sam svu opremu tako da sam prosao bez ijedne ogrebotine,a kad bi videli kacigu najezili bi ste se kolko je duboko izrezana,ako nadjem neki prevoz eto mene,a vama svima zelim dobar provod i bezbednu voznju 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Evo sad sam se vratio iz Mitrovice, mogu vam reci da je i danas bez obzira sto je petak i nije udarni dan ekstra puno ljudi bilo.Organizacija je odlicna, 400 dinara ulaz , majca i nalepnica i sve to u prelepoj kesi,NEmam reci Krekelja ,Ivane i ostali Mitrovacani svaka cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Da potvrdim Dirtyja, organizacija na zavidnom nivou i broj ljudi za Petak da im pozavide i neke Subote koje sam posetio... Pohvalna 10-ka Mitrovcanima za trud i realizaciju :P Sutra bi trebalo da bidne LELE!!! :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja