Jump to content

Moto Zajednica

MC SREM 5,6,7 maj 2006.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

15:45 VRATILO SE IZ MITROVICE

KO NIJE BIO NE ZNA STA JE PROPUSTIO

SAMO NE ZNAM ZASTO GLAVA OVOLIKO BOLI :toimonster:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Evo i ja da se javim. Zahvaljujem na pohvalama i izvinjavam se zbog nekih dezinformacija, naime cena ulaza nije bila kao sto sam rekao 300din nego 400 (nije bila u pitanju zabuna, nego je cena ulaza promenjena u poslednjem trenutku zbog dodatnih troskova), i nisam radio za sankom, kao sto sam rekao da cu raditi (ipak smo zaposlili dodatne ljude). Sto se tice samog susreta, po mome misljenju(i misljenju nekolicine drugih) sve je ispalo vanredno dobro zaslugom vrednih clanov moto kluba i nebrojanih prijatelja (zahvaljujem im se jos jedared) koji su utrosili svoje vreme da ovaj susret u potpunosti uspe. Sve ukupno, bilo je izmedju 600 i 700 motora(ne racunam gradske motore koji nisu placali ulaz), no pravu cifru cu znati tek za koji dan. U petak je bilo 250 motora, sto je apsolutno fantastican broj s'obzirom da je u pitanju prvi dan skupa. Koncert je odrzan sa vec najavljenim izvodjacima koji su apsolutno opravdali novac koji su placeni. Za vreme skupa nije bilo ozbiljnijih ekscesa, svi su se vratili kucama zivi i kolko-tolko zdravi posto se za dva dana popilo preko 1500l piva a o rakiji, koja se inace delila na ulazu besplatno, i da nepricam.

 

Nego zeleo bi da ucjem jos neke vase komentare. Da li ste bili zadovoljni hranom, da li vam je pivo bilo dovoljno lepo em hladno, da li su vam majce dovoljnog kvaliteta i da li smatrate da su sanitarni uslovi bili na dovoljno visokom nivou(cistoca WC-a, dostupnost vode za pice, kolicina smeca....). Naravno i da li vam se svideo program i kakve bi izmene napravili.

 

Zahvaljujem jos jednom na svim pohvalama i primedbama, sledece godine ce mo se potruditi da bude jos bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Pozdrav,

na skupu sam bio u subotu i nedelju. Od ljudi sa foruma sam skontao brku, ali nisam uspeo da ga navatam, pa ga sada pozdravljam, i lanciu88 sa kojim smo se lepo ispricali.

 

Ocena : odlican 5

 

Sve je bilo super, jedino sam ocekivao da ce biti malo vise klasicnih, starijih motora i prerada.

 

Pozdrav organizatorima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Bio sam u subotu , al na kratko, nakon exibitionza sam morao oticci jer sam issao u goste, (slava na koju redovno idem poslednjih 15 god.) tako da samo nasluccujem kako je bilo na svirci i striptizu. :lol:

Ocjena +9, majica, naljepnica i sve ostalo super, naroccito gulass!

Predlog za sledecci susret: cjelodnovni striptiz i rvanje u blatu :twisted:

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pa da se nadovezem i ja na detaljnije utiske:

 

citava organizacija je bila super zaista, odlicno je to sto je obezbedjen sasvim solidan sanitarni cvor. Koliko god to nekome izgledalo trivijalno jer je dosao da se zabavi, izuzetno je bitno da ovakve stvari budu resene i to kulturno jer to je uopste jedan od preduslova da nase lepse polovine podju sa nama na ovakve susrete.

 

Veoma je bio lep gest i zamisao ona rakijica za dobrodoslicu, niti ja niti ko iz moje ekipe ne pijemo uopste ali je zaista sjajno videti kako se jedan tradicionalni i domacinski pristup moze da nadje mesta i u ovakvim vrstama okupljanja.

 

Odlicna je bila i klopa, mislim na onaj kuvani, kazanski deo, ostatak moje ekipice se oslucio za rostilj i razocarao se pomalo, verovatno nisu bas profesionalci radili na tome a razocarenja je bilo i usled nemogucnosti da se popije kafica. Ipak, sve u svemu, ko im je kriv sto se nisu drzali protokola i zavirili u kazan u kome je klopa bila super :)

 

Majice su takodje pun pogodak i jedino se da zameriti njihova velicina (moja supruga sada trazi da joj kupim nesto drugo obzirom da sam ja dobio dve majice a ona nijednu :) )

 

Higijena je takodje bila na nivou, makar za ono vreme za koje sam ja bio tamo, nije bilo previse smeca iako se na ulazu mogla deliti pokoja drvena letvica ili sta slicno da ne bi "copava" propadala u zemlju, ali sad enma veze....

 

Ono sto mi se nije dopalo je malo izivljavanja sa turiranjem i praskovima bas pred satorom u kome se jelo, da se moglo i bez toga, bilo bi bas super, ali sta da se radi.

 

Kako vec rekoh, generalni utisak je sjajan, pohvale i za saobracajnu policiju u gradu ali i za interesovanje samih gradjana koji su na sve strane stajali da vide motore, neko sa kamerom, neko sa aparatom a neko bez icega ali je redovno lepo videti takvu zainteresovanost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Pa dobro, majka mu stara, zar je toliko dobro bilo da niko nije hteo da propusti ni trenutak i da uslika nesto za nas koji smo morali da idemo na slavu u druge krajeve Srbije.... :D

 

Ocemo slike!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

imam ja nesto slika ali ja to ne umem da okacim, baci mail da Tebi posaljem pa kaci. Ima i jedna sjajna Goldwing Honda iz par uglova (komentar jednog bajkera na pokusaj probijanja drugog jednog GW-a je bio: brate, ovde je za motore, ne za autobuse :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

sremci osvetlali obraz i zadali domaci zadatak mi cemo se potruditi da bude nesto priblizno slike ce biti u toku dana a onima kojima smeta turiranje i pucnjava ima dobra biblioteka u mitrovici pa nek ponesu i domine jbg ljudi ovo je bike party a ne komemoracija sremci svaka cast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova

Imao sam veeeliku zelju da idem...ali nesto ste ga "ugasili" sa organizacijom!

Koliko sam primetio sve neke privatne kombinacije...

Ok jasno mi je da 100 ljudi 100 cudi..ali niko nista nije rekao niti naglasio o organizonanom polasku u SM..

Doduse da nije bilo vreme kakvo je bilo zapalio bih i sam...ali posto sam ja "decko" u godinama bas mi nije moranje da kisnem! :)

Eto toliko o tom (ne)idenju u SM... Hocu reci da nam na recima nema ravnih, a dela sama govore! 8)

MOZDA gresim...MOZDA! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Mora se pohvaliti ne samo organizacija nego celokupan skup, kao i prateca desavanja u vidu svirki i striptiza, mala zamerka za ozvucenje kad su svirali Partibrejkersi ali to nemoze da pokvari celokupan dojam. Klopa fenomenalna (gulas), i ko je bio sprecen stvarno dosta toga je propustio.

Sta vise reci samo tako ne valja prekidati kada je najbolje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Evo malo slika :

 

71OeO_0015yc.th.jpg

404.jpg

Pda79_0037wg.th.jpg

404.jpg

404.jpg

 

koloni ni kraja : 404.jpg

 

ni pocetka : 404.jpg

 

404.jpg

 

Bice nesto od njih : 404.jpg

 

Svaka cast slovencima, prebrojao sam ih oko 50, lepo sto su dosli da se druze : XT9xh_0101ry.th.jpg

 

:crybaby: qSDgo_0111vg.th.jpg

 

Ko kaze da motor nije porodicno vozilo : YKCqF_0120pi.th.jpg

 

sPsFq_0136uy.th.jpg

hvRNy_0145ew.th.jpg

 

Nedelja ujutro : x780o_0154gx.th.jpg

 

Zvezda veceri :

UuKfa_0166sa.th.jpg

saHT7_0177la.th.jpg

on se bas lepo proveo

 

t9FWL_0183wr.th.jpg

Ts3jy_0192pc.th.jpg

 

Ye6Lh_209rs.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Malo komentara i od mene...

Subota i nedelja ujutro.

Bio sam vrlo prijatno iznenadjen docekom. Ne pijem rakiju vec godinama, ali me tako dirnuo taj gest da sam nazdravio da lepo prodje susret.

Majice su isto odlicne, jako lepa uspomena na lep provod.

Zadovoljan sam cenama, i uslugom "barmena".Nisam ni planirao da popijem toliko piva...

Na gulas smo na zalost zakasnili, pa ne mogu i to da pohvalim, a sa pljeskavicama se nismo usrecili. Ja sam dve kupio i u oba slucaja sam ih dobio na "engleski nacin", verovatno su malo zurili, jer je potraznja bila velika, ali mi ni to nije pokvario raspolozenje.

Bilo je jako puno posetilaca, stvarno svaka cast organizaciji. I ja zelim da pohvalim Slovence, ipak to nije malo kilometara.

Ali...Nesto nije bilo BJB zastave...

Drago mi je sto sam ipak upoznao neke ljude, i sa foruma i onih koji ne posecuju ovaj forum.

Trazio sam i Kvarisu, ali se nisam tacno secao njegovog lika sa slike, pa nista od toga.

Ali, naravno bice jos prilika, jer se vozamo, idemo na susrete :D

Defile je bio jedan od najboljih koje sam dosad posetio. Tresla se zemlja gde smo isli, ukljucili se alarmi u kolima, pogledi ljudi na ulici...

Primetio sam da kad smo prolazili pored nasih "cuvara reda i mira", svi su dodali malo na gas, svirnuli, a oni se tajanstvano smeskali ( videcemo se mi jos... :D ...).

Gledali smo i trku ubrzanja, koliko smo mogli da vidimo.

Uvece. Koncerti....

Jos jednom, samo pohvale. Niko nije pomenuo "The Gamblers", koji su odlicno odradili njihov deo posla i posle njih naravno Yu Grupa koji su isto bili sjajni i napravili dobru atmosferu.Pogledali smo i striptiz, a za Partibrejkerse smo bili vec malo osamuceni :)

Nedelja ujutru , Slovenci iz susednih satora su kao profesionalci krenuli svojim putem maltene u zoru.

Posle kafe i dorucka i mi put pod tockove...

Za kraj: ako bi bilo bolje, ne bi bilo dobro... 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Par slika i od mene.

Jos je sve cisto...

Z96XU_picture003res7rf.th.jpg

Vrlo lepo preradjen motor, svaka cast...

RyW5O_picture019res9js.th.jpg

Yu Grupa...

6tCTG_picture046res1qa.th.jpg

Da docaram malo atmosferu za vreme koncerta...

hZiCp_picture050res2xg.th.jpg

Ne znam ko ce ovo pocistiti... :D

WaYDa_picture079res3ct.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5343 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jbg, nije bilo mene, a ostali koji su dosli se nisu setili da ponesu zastavu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Zbog slave koja je pala bas u subotu, ekipa sa kojom sam trebao da dodjem se raspala, ali ipak nisam mogao da odolim, svratio sam na par sati. Mogu reci da je bilo super, odlicna organizacija i mnogo, mnogo motora!

 

P.S. Nesto se bas i nisam pretrg'o sa slikanjem, ali evo jedne fotke:

404.jpg

 

Moje dve Kawe, a malo dalje Yomanova zwerka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Bilo SJUPER!!! Samo ne razumem momke iz eqipe koji su doshli u SM a nisu ishli na defile, a nisu isshli na drag, a nisu .... i vrlo rano zapalili!!! U chemu je fazon? Pa zashto su dolazili?

Ah da, pozdrav Makiju i njegovim twinbrother caletu

 

404.jpg

 

Evo josh nekih :

 

-Interesantan pogled....preporuchujem za sliku dana

u poredku 1.Dex, 2.Ivica 3.Suki 4.Dkk

UbeB2_dsc040792gk.th.jpg

 

Ivica u "zacharanom krugu" sa jaknom model "Starac Vujadin" :D

tdwXH_dsc029343sv.th.jpg

 

Da li se poznajemo?

Kvarisha,Igor,Jasminko Vir i Starac Vujadin...pard.,Ivica(u pozadini neki chobani-budale)

kOpqt_dsc040815xq.th.jpg

 

A onda smo otkrili Goulash...

ps.neki su pre toga zzvakali "gumene pljeje"za dva bona...kakav zajeb!

c3O4s_dsc040834ci.th.jpg

 

Svako je "Goulash" dozziveo na razlichiti nachin...ima razlichitih ljudi..Hm?! Ima li doktora ovde?

XCj9L_dsc041141jf.th.jpg

 

Skup i defile:

404.jpg

404.jpg

 

Susret dece i policuje uvek treba da bude srdachan i zaliven sa Lashkim pivom(za ovo bi trebalo da mi Ovi plate neshto)

crB7N_dsc041179oa.th.jpg

404.jpg

rtxRD_dsc041218sn.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Sad mali odgovor posto se osecam prozvanim sto nismo isli na defile, otisli ranije,itd... ali posto niko nije hteo da ostaje do kasno morao sam da se vratim u Bgd po kola. Pa sam se kasnije oko 23 uvece vratio za SM kolima sa Minom, Karlosem i Dusanom da odslusamo YU grupu i Partibrejkerse...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Da, da bili smo i mi tamo dodushe uveche [obaveze preko dana... :roll: ] i uzivali u koncertu, neki i u striptizu :P ...

 

I josh jednom hvala Sukiju na prevozu... bez njega nishta ne bi bilo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja