Jump to content

Moto Zajednica

Pomoæ pri odabiru dobrog a jeftinog krosera.

Recommended Posts

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

evo ti varadero 125 ;)) za koju namjenu kolka putovanja, kolko para max, sa saputnikom il bez, tvoja gradja , iskustvo u voznji sve daj pa da ti kazemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

KLE 500 ako ndjesh nishta ispod fantastican, upravljiv nishta potroshnja, moze van grada u gradu on off road shta god ima ih 98 99 za povoljne pare, kawasaki je u pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 564 postova
  • Lokacija: Beograd

Takodje bi me zanimao neki slabiji kroser otprilike 125,150,200 ccm posto je 650ccm ipak velika kubikaza za mene,pa ako imas ili znas neki dobar to bi bilo dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

nije vjeruj mi pitome su masine ovo , voze se ko biciklo probaj neki pa ces vidjeti, uz mrvu volje sve se lako svikne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

Suzuki RM125. Ide ko zwer,extra motor,ali da se ne lazemo- malo je alaw kad je rech o potroshnji. Ali,swako zadowoljstwo ima swoju cenu,zar ne? :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

imao je drug iz mladenowca (tachnije iz Batashewa), chini mi se da je bio 90-o ili chak i malo stariji (godinu,dwe),ali nije imao papire od njega,dao ga je za 500 eur. Znachi kad sam ga wozio imao sam osecaj kao da sam wozio 600ccm,brzine tako kratke i precizan menjach da je to za newericu. Mozesh ga naci za 1200 do 1500 jewreja regularnog,i mladjeg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova

polako bre, bratac.

sta ce ti kros, za voznju po gradu?!?!

kros je mali, lagan, vristi, trosi ko kamion, smrdi na dvotaktol, i ORE! i imas upalu misica sledecih par dana :D Kros je sparta, ne poznaje saputnika.

RM jeste kros, ali lakse ces po gradu terati sleper nego njega.

KLE i ostala enduro bratija ne zasluzuju da se pominju u istoj temi gde je RM. a da su bolji za po gradu - jesu, pa po evoluciji enduro masine i jesu blize skuterima, i ima ih gomila, samo biraj.

s obzirom da imas suvozaca, nista ispod 45-50 konja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
polako bre' date=' bratac.

sta ce ti kros, za voznju po gradu?!?!

kros je mali, lagan, vristi, trosi ko kamion, smrdi na dvotaktol, i ORE! i imas upalu misica sledecih par dana :D Kros je sparta, ne poznaje saputnika.

RM jeste kros, ali lakse ces po gradu terati sleper nego njega.

KLE i ostala enduro bratija ne zasluzuju da se pominju u istoj temi gde je RM. a da su bolji za po gradu - jesu, pa po evoluciji enduro masine i jesu blize skuterima, i ima ih gomila, samo biraj.

s obzirom da imas suvozaca, nista ispod 45-50 konja.[/quote']

 

Chowek je trazio cross,ja mu cross i preporuchujem,onaj koji bi,po meni,njemu odgowarao. Mada,kad se razmisli,KLE je saswim dobra kombinacija lepog,dobrog i korisnog. Scarface,razmisli o tome! pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Moja prepuruka za iole valjan kros za "talentovanog" poèetnika jeste Suzuki DR 350 4takt.

Kako æeš vremenom imati potrebu da napraviš i neku veæu kilometražu, ubrzo æeš shvatiti da ti smetaju vibracije, vetar, kompresija, udobnost i sve ostalo što nema neki enduro dvocilindraš uklasama od 600-750 ccm.

(ako se zadržiš na tom konceptu), i toj kubikaži, što ti je od mene savet. Registracija, potrošnja, održavanje, itd...

 

Dakle, imaš zaista širok asortiman vrlo kvalitetnih prevoza enduro varijante, ali to æe veæ tvoji vozaèki afiniteti prepoznati, kao uticaj suvozaè-ice :) a veæ posle jedne ili dve sezone vožnje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja