Jump to content

Moto Zajednica

Bmw r25/3

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125
  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Pa nek ti granu napravi neko od prohromske cevi, biće i jeftinije i bolje od fabričke, a ovakve lonce sam viđao da stavljaju na stare BMWe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

Meni treba grana auspuha cela...A ne auspuh za Harly Dejvison! :-)...Hvala u svakom slucaju!

gore si napisao da ti treba auspuh,izduvni sistem kod pomenutog modela se sastoji od izduvne grane i izduvnog lonca.

lonac sa limunda je kopija orginalnog bmw lonca,jel ti znaš šta tebi treba ???,proguglaj malo pa vidi slike šta i kako.

harli  :D

a granu nek ti neko smota od prohromske cevi ka što reče kolega arnyman ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Auspuh mi i nije problem,to cu srediti...

Video sam da ovaj covek sa Limunda prodaje i nekompletiran kao moj Bmw motor...Ono sto ja sada trebam je KARDAN...Interesuje me da li bi mi to prodao!?...Mozda je "Radesm" neki njegov prijatelj cim mi je preporucio pa bi ga(vas)zamolio za uslugu!?...

Unapred hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: honda mvx250f,xt500,simson sr2 ,dkw nz350,zundapp db 200,sachs meile98,puch ds50,zundapp combinette,colibri 12,tomos t13,tomos n/nt,t/tt,solex 3800,nsu super fox125

stavio sam link izduvnog lonca sa limunda iz čiste potrebe da nekom pomognem pošto sam i ja iz te old-timer priče i znam koliko je teško doći do delova

prodavca sa limunda apsolutno nepoznajem,jednostavno provodim dosta vremena na netu i vidim svašta pa što nebih prosledio informaciju.

ako se negde pojavi kardan javljam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 788 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Javi se Dzeriju na 063 650 239, ako kod njega ne nadjes ono sto ti treba -verovatno nigde neces.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981
  • U prolazu, 3 postova

Hvala ti puno!...http://cgi.ebay.de/BMW-R25-R25-2-R25-3-Kardan-Kardanwelle-Mitnehmer-/170368455445?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item27aac05315-ovaj deo vec imam,meni treba ona kao sipka sto ide do pogona,do zadnjeg tocka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Kardansko vratilo?

I to može da se napravi, ima firma kod nas koja pravi to neznam broj i naziv ali imaš ih u Halo Oglasima, a možda bi mogao i neki dobar tokar da ga napravi

 

Evo možda njih da pitaš

1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja