Jump to content

Moto Zajednica

Cao ja sam takmicar Milos Nesic#31

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

Pozz svim bajkerima.Ne znam koliko ste upoznati ja sa vicesampion drzave u klasi 125 SP.Kod nas cu ove godine voziti istu klasu,a na kiupu Alpe Adrije vozicu klasu 125 GP.Ako niste upoznati sa tom klasom samo mi recite pojasnicu vam.Prvu trku za sampionat Alpe Adrije imam 29 Aprila na Hungaroringu.Pozivam sve ljubitelje motociklizma da dodju na prvu trku za domaci sampionat 20 Maja u Kraljevu.da mi daju podrsku i da se upoznamo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4263 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Dobro nam dosao Milose :fcab:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: N.Bg-Zemun
  • Motocikl: Honda ADV-350 , BMW R1250RT

D O B R O D O S A O I P O Z D R A V :P:P

bio sam na batajnici i odgledao tvoju voznju i bilo je veoma napeto ,zadnjih par krugova si vozio na ivici ali sve proslo o. k.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Evo kako sam praosao na trci za Alpe Adrija kup koja se vozila 29 Aprila na stazi Hungaroring.Bilo je EXTRA.Vikend je bio uzbudljiv.Na drugom treningu za vreme sam imao tezak pad,pao sam na katapult i povredio nogu.Imao sam 7 startnu poziciju,ali svi smo do 4 mesta bili u sekundi,atotinke su samo bile razlicite.Trka je pocela.Imao sam dobar start,vec na prvoj krivini na kocenju dosao sam do 4 cetvrte pozicije,i vec u prvom krugu izbijam na trece mesto.I svo vreme sam bio treci,sve dok dva kruga pred kraj nije crkao motor.Poludeo sam osecao sam se stabilno na motoru,mogao sam da zadrzim tu poziciju do kraja.Jos sam trku vozio sa povredjenom nogom.Ali sada sta je tuje sledeca trka je 13 maja u Hrvatskoj na stazi Grobnik,i nadam se da cu ovoga puta proci super bez padova i kvarova na motociklu i da cu osvojiti pehar.Pozdrav od Milosa Nesica #31

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja