Jump to content

Moto Zajednica

Moto servis Laboratorija

Recommended Posts

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Mogu li da zakazem kod gazda Rajka sutra ( utorak ) oko 17h malu intervenciju na uticnici 12V? Ista postoji na motoru, ali ne radi, nema struje 1neznam.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Mogu li da zakazem kod gazda Rajka sutra ( utorak ) oko 17h malu intervenciju na uticnici 12V? Ista postoji na motoru, ali ne radi, nema struje 1neznam.gif.

 

 

A ja bih kod pomenutog u isto vreme na ugradnju utičnice od 12V, uz eventualni, odokativni pregled sa kontrolom napona uz pripremu za ugradnju ksenona, navigacije , bi-turbo punjača sa NITRO gorivom i raketnog pogona (čisto za off road).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Mogu li da zakazem kod gazda Rajka sutra ( utorak ) oko 17h malu intervenciju na uticnici 12V? Ista postoji na motoru, ali ne radi, nema struje 1neznam.gif.

 

 

A ja bih kod pomenutog u isto vreme na ugradnju utičnice od 12V, uz eventualni, odokativni pregled sa kontrolom napona uz pripremu za ugradnju ksenona, navigacije , bi-turbo punjača sa NITRO gorivom i raketnog pogona (čisto za off road).

 

A da ti odes u avio-servis? Mislim da ima u Batajnici 1lol.gif .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Mogu li da zakazem kod gazda Rajka sutra ( utorak ) oko 17h malu intervenciju na uticnici 12V? Ista postoji na motoru, ali ne radi, nema struje 1neznam.gif.

 

 

A ja bih kod pomenutog u isto vreme na ugradnju utičnice od 12V, uz eventualni, odokativni pregled sa kontrolom napona uz pripremu za ugradnju ksenona, navigacije , bi-turbo punjača sa NITRO gorivom i raketnog pogona (čisto za off road).

 

A da ti odes u avio-servis? Mislim da ima u Batajnici 1lol.gif .

 

 

Bio i rekli mi da se ne razumeju u taj high-tec i da moram da idem u Laboratoriju kod Dr.Mr.Prof.Rajka.. oni rade samo Afrike (šta god da je to):lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Vlado, polako. Off road te čeka, još samo da se prijaviš.

Ne treba ti raketni pogon da bi video šta je to afrika, samo treba da saznaš nekako plan vožnje i rutu, pa da nas sačekaš na nekom odmaralištu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Vlado, polako. Off road te čeka, još samo da se prijaviš.

Ne treba ti raketni pogon da bi video šta je to afrika, samo treba da saznaš nekako plan vožnje i rutu, pa da nas sačekaš na nekom odmaralištu.

 

Naravno druže... ti još i znaš o kom raketnom pogonu pričam...pa ispravljao si mi polugu menjača na savskom nasipu :care:

 

A za off se pripremam...al igram za suprotni ("ST") tabor... zbog tih priprema mi i trebaju naši doktori iz Laboratorije :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

A za off se pripremam...al igram za suprotni ("ST") tabor... zbog tih priprema mi i trebaju naši doktori iz Laboratorije :takoje:

 

Da te onda odmah razočaram: Laboranti jesu čudo i fantastični su majstori.... ALI!

Nisu čudotvorci. Od krša ni oni ne mogu motor da naprave :D :D :lol: :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: NoviBeograd
  • Motocikl: BMW R45 Yamaha FZS 1000

Rajko, xenoni blingaju za sve pare, pa i jos malo jace. Sija za medalju, sad menjamo noc za dan u trenu.

Sve pohvale i za majstor Predrage, zamenio sve 4 svećice a kukoooo, reko stvarno nec da moze ona druga.

Mlogo lepse radi, slabo gi mica obrtaljka na ler gas.

 

Cestitke i pozdravi!

 

PS: 12v ce tek da probamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

Laboranti,

drugarski savet i pomoc mi trebaju

naime skuter kinez ( Sprint F vision) ne puni mi akumulator, tj. imam onaj voltmetar i kad dam gas

ili u voznji on ne dize voltazu ( stoji na onom kako pokazuje sam aku), ali kad ugasim svetla onda pocne da puni

skala radi tj raste i opada kako dajem gas.

E sad nije to tako lako, da ja nisam zaj#%ao stvar kad sam pre mesec dana nocom pogresno vezao akumulator posle punjenja

Ne pitajte kako, bio sam beeeeeesaaaaaaan uh

Da li bi se vi baktali sa tim ( uz velike kolicine rahatluka i moje rasturanje plastika) ili neka preporuka

 

unapred hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

pogledaj na jednoj od predhodnih staran ces da vidis kako vade maticu ili sraf iz skutera , pa razmisli ......

HEHEHEHEHE naravno salim se idi slobodno,jedino za njih mogu da garantujem da te nece ostaviti pokvarenog negde

SVe pohvale za majstore u labosu

 

 

http://imageshack.us.../862/001jn.jpg/

QazA7_001jn.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12249 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

...a u pauzama posla imamo i svog ličnog styling designer-a :D

 

06102011724 (Small).jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12249 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Samo pohvale :zdravo:

 

Znači, mis'im ono, pored svih usluga vulkanizera, mehaničara i elektroničara možete zakazati hair styling i za dečake i za devojčice kod našeg pridruženog člana Kuglice14 :D Dok vam vredni majstori sređuju ljubimca na 2 točka, po povoljnim cenama možete i vi da se ulepšate - ošišate, ofarbate, stavite minival....:jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

bez mini vala, ali recimo moze uz kaficu ili tako nesto cupanje obrva na primer sve sem mini vala :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Najbolji

@ Kuglica14

 

xaxaxa

vidis nisam obratio paznju na tu sliku

ma dolazim sigurno u tom slucaju, samo vremena da uhvatim, da ga malo istumbaju da bude dobar

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 198 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere xtz 750, Honda VFR 800 Fi

Samo ne daj Rajku da mu pridje jer ce da pocne da cupa kablove nasumicno i da vice ovo je visak hehehehehehe

Salim se naravno moj drugar je odlican majstor kao i svi u labu,skokni samo se predhodno javi veruj mi da imaju neka resenja koja su bolja od fabrickih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja