Jump to content

Moto Zajednica

Alpi ! U Septembru - hoce jos neko da ide da ne idem sam ???

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 704 postova
  • Lokacija: Crna Gora
  • Motocikl: BMW R1200GS LC ADV

Ovako plan je da nema plana :)  Znaci u septembru sam rad da idem na Alpe-Stelvio i St.Moritz...Ukupno tamo i nazad oko 2200km maximum.Prvi dan autoputem do Slovenije i tamo spavanje recimo na Bledu i ujutru polazak na Stelvio.Treci dan vozanje malo po Alpima da sve obidjemo i vidimo.Predvece polazak za St.Moritz i spavanje tamo.Cetvrti dan obilazak St.Moritza i okoline.5dan start ka Srbiji,spavanje Slovenija Smarjeske Toplice,6dan nastavak puta i dolazak kuci.S obzirom da celu ovu godinu sam spavao po hotelima i motelima red bi bio i da upotrebim sator-znaci samo odmor u prirodi :)  Ja idem sa Stromom,mogu da krenem kad hocu (uzecu godisnji i to je to).Ako je jos neko rad da ide-hajmo dogovor  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Treci dan vozanje malo po Alpima da sve obidjemo i vidimo.Predvece polazak za St.Moritz i spavanje tamo.

 

Neces se pokajati sigurno u odabiru destinacije....nemogu a da ne citiram ovo gore....nemoguca misija....videces vec.

Gledaj bolje da nabodes Andermatt u Alpima...mozda tu da spavas.....to je raskrsnica puteva prema pasovima u Alpima....

Oznake na terenu su malo cudne po Alpima ono sto su markeri na obicnim mapama tamo nisu....

Mozda nije lose da uzmes mapu kosta 24 chf kada udjes u Svajcarsku...namenjena je bas motociklistima i jako je korisna.....

Iskreno se nadam da cu mozda nekada opet proci tim krajevima na motociklu....

Srecno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Odlican plan ali sto se tice ideje o satoru obrati paznju na moj avatar. Ono belo u pozadini je sneg a fotka je nastala 21. maja ove godine u 15:21 na lokaciji: prevoj Vrsic, sto bi Italijani rekli Passo della Moistrocca (1611 m). ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

evo da se prijavim,vec vidim da ce biti zanimljivo! teme vezane za put po CH su uvek za 5,licno idem autom na nekih mesec dana krajem septembra!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Odlična ideja, ali neću ništa u napred da planiram, pošto su mi se ove godine svi planovi izjalovili zbog nedostatka slobodnog vremena, a možda i zbog moje neorganizovanosti.

Za sada pratim temu i očekujem detaljnije informacije o danu polaska ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd/Wien
  • Motocikl: bio FJR

Padao sneg ?!  :o

I nocas opet. U Innsbruck-u max temp danas 9C, a to je na 550m, nocu 3-4C, oduzmi po 1C na svakih 100m i izracunaj sam :)

Ovo je naravno neuobicajeno hladno, otoplice vec sutra, ali u svakom slucaju obrati paznju na nadmorsku visinu kada budes birao kamp, sto nize - to bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja