Jump to content

Moto Zajednica

XRV650 RD03 Africa - Koja prednja viljuska?

Recommended Posts

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Ostetio juce prednju viljusku u padu, udarila je u tvrd predmet i mislim da joj nema pomoci. Lijevi stap je udubljen na vise mjesta i savijen, desni samo savijen, oba ispod donjeg trougla.

 

E sad, da li ganjati fabricku viljusku ponovo ili postoji bolje rjesenje, od nekog drugog motora ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ostetio juce prednju viljusku u padu, udarila je u tvrd predmet i mislim da joj nema pomoci. Lijevi stap je udubljen na vise mjesta i savijen, desni samo savijen, oba ispod donjeg trougla.

E sad, da li ganjati fabricku viljusku ponovo ili postoji bolje rjesenje, od nekog drugog motora ?

 

Hmm, mozda je glupo pitanje,ali kako si toliko ostetio viljusku - stapove u padu. ??? :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Ostetio juce prednju viljusku u padu, udarila je u tvrd predmet i mislim da joj nema pomoci. Lijevi stap je udubljen na vise mjesta i savijen, desni samo savijen, oba ispod donjeg trougla.

E sad, da li ganjati fabricku viljusku ponovo ili postoji bolje rjesenje, od nekog drugog motora ?

 

Hmm, mozda je glupo pitanje,ali kako si toliko ostetio viljusku - stapove u padu. ??? :o

 

Otklizala bocno u bankinu, direktno udarila prednjom viljuskom iznad tocka u stub nosac bankine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Ostetio juce prednju viljusku u padu, udarila je u tvrd predmet i mislim da joj nema pomoci. Lijevi stap je udubljen na vise mjesta i savijen, desni samo savijen, oba ispod donjeg trougla.

E sad, da li ganjati fabricku viljusku ponovo ili postoji bolje rjesenje, od nekog drugog motora ?

 

Hmm, mozda je glupo pitanje,ali kako si toliko ostetio viljusku - stapove u padu. ??? :o

 

Otklizala bocno u bankinu, direktno udarila prednjom viljuskom iznad tocka u stub nosac bankine.

 

Auuu , bash `ebeno,kad  hoce maler da se bas tako desi. :o Sretno sa popravkom, valjda ce se neko javiti da ima stapove. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Bolje sto su stapovi udarili u stub nego kicma!

 

Upravo. Ja sam prosao bez i jedne jedine ogrebotine, oprema je odradila svoj posao. A taman obnovio registraciju :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Probaj samo da nadjes stapove (taj deo koji tije ulubljen) ostalo prepakuj iz stare vile ako opruge nisu ostecene to je jeftinije nego celu vilu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Ajme jesu te afrike nesretne, pa gdje si pao, Jao covjece.

Prodacu ti ja Vile za 3500 Maraka, dobijes masinu i  ceo ram s rezervarom i tockovima gratis uz njih  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Ajme jesu te afrike nesretne, pa gdje si pao, Jao covjece.

Prodacu ti ja Vile za 3500 Maraka, dobijes masinu i  ceo ram s rezervarom i tockovima gratis uz njih  :D

 

Neka hvala, imam vec ponudu za 1000e za jednu neocarinjenu iz svice, ista moja :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1016 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

e da se ja ukljucim u prepisku!! a da mi svi lijepo prodamo motore i kupimo kosilice!! pa kosimo,pa zaradimo lovu i kupimo nove bajkove!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Nasao moto otpad u Italiji, stapovi 40e komad, zadnja feluga sa gumom i lancanikom 110e, RD03 guvernala 22e, salju DHL-om, 35e postarine za 12kg, placanje paypalom. Oprobacu srecu sa njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd-Čačak
  • Motocikl: XRV 750, TZR 125

Nasao moto otpad u Italiji, stapovi 40e komad, zadnja feluga sa gumom i lancanikom 110e, RD03 guvernala 22e, salju DHL-om, 35e postarine za 12kg, placanje paypalom. Oprobacu srecu sa njima.

Može neki kontakt tog otpada?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Ako voziš off-road onda iskoristi priliku i stavi viljuške od crf-a :) malo se pole podesi pozadi visina (pošto su ove za 6cm duže) i bude extra posle :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Izvini na OT. Gde ti se ovo desilo?

 

U kanjonu Vrbasa, kod Banjaluke. Krenuo na jazz fest Zelenkovac sa ekipom, kisa padala, mokar kolovoz, krenuo u preticanje, malo sam jace dodao gas nego sto sam trebao i izgubio kontrolu zadnjeg dijela. Gume su bile Mitas E08 sa nekih 12000 km na sebi.

 

Jbg, sam pao, sam se ubio, lekcija za ubuduce. Meni srecom nista, nadam se da ce i motor brzo biti sredjen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Mitas, istrosene, klizavo, krivina... izmisljeno za pad.

 

Sramota je sto nije bila krivina :). Upravo iz tih razloga sam trazio jaaaako dug ravni dio gdje mogu puzevim korakom ici na preticanje :). Situacija cista, preko 500 metara ravnog puta ispred mene, nista ne nailazi iz suprotnog pravca, svi uslovi ispunjeni :).

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja