Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

mislim da nije lose da u nekim extra malim bocicama nosimo vatu ili gazu sirce i alkohol. Kada ujede osa samo se trlja malo sircem i posle alkoholom i porjd e za 5-6 minuta i otok nije toliko veliki, provereno, mene za vrat ranije ujela pcela i bas dekoncentrise a to u toku dana jos ako je guzva je bas zajee...., da se nastavi za voznjom... Nego moze li neko kod nas da izradi vizir onaj kratak kao puig za nas model?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Meni je osa/pcela usla izmedju rukavice i jakne na rukavu + rukav zakopcan i stegnuta ona cicak traka, sta ti je brzina :)

I onda me zabola u ruku i ostala tako da kulira, morao sam skidam jaknu da bi je se otarasio :)

Sem toga zgazio sam i macku (slucajno) i udarao golubove i to kacigom vugla volej :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

mislim da nije lose da u nekim extra malim bocicama nosimo vatu ili gazu sirce i alkohol. Kada ujede osa samo se trlja malo sircem i posle alkoholom i porjd e za 5-6 minuta i otok nije toliko veliki, provereno, mene za vrat ranije ujela pcela i bas dekoncentrise a to u toku dana jos ako je guzva je bas zajee...., da se nastavi za voznjom... Nego moze li neko kod nas da izradi vizir onaj kratak kao puig za nas model?

 

Mogli bi da predlozimo izmenu prve pomoci sa Dzony-jevim receptom :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

mislim da nije lose da u nekim extra malim bocicama nosimo vatu ili gazu sirce i alkohol. Kada ujede osa samo se trlja malo sircem i posle alkoholom i porjd e za 5-6 minuta i otok nije toliko veliki, provereno, mene za vrat ranije ujela pcela i bas dekoncentrise a to u toku dana jos ako je guzva je bas zajee...., da se nastavi za voznjom... Nego moze li neko kod nas da izradi vizir onaj kratak kao puig za nas model?

 

Mogli bi da predlozimo izmenu prve pomoci sa Dzony-jevim receptom :takoje:

 

ja sam tek skoro cuo za tu foru, rekla mi od devojke baba, a ima fora da se uzme kamence i trlja mada nesto sam skeptican po tom pitanju.

A grane sto se tice aco onaj dan kad sam ih polirao vozio sam motor mozda 2 min da odbacim brata do stanice i nazad, motor je bio hladan 20 min su se hladile za tih 2-3 min.

A kad se ugreju posle voznje 2-3h bogami vise od pola sata...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Grana ima jako tanak zid to se ugreje isto posle 5min i 50 sati, vruce pa vruce, hlade se brzo jer brzo odaju toplotu ali je brzo i primaju mora tako jer bi se uzarile u suprotnom...........

Nego reci ti nema sto ne ofarbas ceo motor u zlatno bice mnogo bolji a ne moras da menjas boju u saobracajnoj - zuto :D Znas onu pesmu "pomesaj ove noci crnuuu i zlatnuuu" i onda im das i motor za spot i kazes evo pomesao sam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

sto bi ga farbao u zlatnu, prethodni vlasnik ga dovoljno uzutio sa zutom ralicom i bocnim onim plastikama sto se kace na nogare... Ili cu nove da kupim ili karbon :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

1hmm.gif

 

 

Brate sve da razumem ali domace idiote da slusam to nikad! Bolje sve po spisku da mi neko psuje nego da mi kaze da slusam to. Aco sta te uvati sa to crno i zlatno nisam ganci a ni zlato nesto ne volim ( doro sem kad nadjem 1lol.gif ) . A i meni na motoru samo ram zlatan sem toga nista drugo 1lud.gif

 

 

E ovako da napisem neke krace utiske, juce sam vozio motor i posle voznje vratio snorkle's ( usisnike) i sub throtle plates, i odmah da vam kazem da sam se pokajao sto sam ih uopste vracao, razlika u ubrzanju je ogromna sad mi motor tromiji, ubrzanja i medju-ubrzanja su dosta slaba isto.... Ranije sa ovim sitnicama povadjenim npr 4 brzina 5 k obrtaja nabijem pun gas motor bukvalno pocinje da se propinje sad nista kao fabricki ... Sutra ako imam vreme o5 rasturam motor da ih izvadim ove sitnice i da necim zapusim pair valve .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Mene je devojka isto zajebavala što mi je motor crn sa zlatnim ramom..... pa onda stavi me u raaaam da znam da tebi pripadaaaam :bljak:

 

BUHAHAHAHHHAHAHHHAHAAA!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: Z1000

Mene je devojka isto zajebavala što mi je motor crn sa zlatnim ramom..... pa onda stavi me u raaaam da znam da tebi pripadaaaam :bljak:

 

Kraljica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja