Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Drugari jel se vozi neko 0zbunjen.gif, propade sezona skorz 1staa.gif. Ja juce iskoristio priliku malo se provozao i uspeo da probam novi motor (ima samo jednu manu, sto nije u mom vlasnistvu 1lol.gif), naravno mislim na ovaj narandzasti 1zvizduk.gif

post-16855-0-41865000-1412248064_thumb.jpg

post-16855-0-09313300-1412248100_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 257 postova

Vozi se svakodnevno....Nije losa sezona,ako nista drugo naucio sam da vozim po kisi i mokrom asvaltu kao Vale...Smara samo sto non stop cistim i podmazujem lanac,voda gde zavuce prljavstinu to je nemoguce,non stop glancam Kawu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Pa vidi sto se tice KTM-a, neke stvari mi se jako svidjaju, a neke su me malo razocarale. Recimo motor ima jako cudno zadnje ogibljejne, suvise je mekan (barem po meni) i sta god radio na zadnjem amortizeru (podesavao sam preload) nekako meni licno ne odgovara. Motor je jako upravljiv, snage ima na pretek pa cak mozda i previse. Kad god das jaci gas prednji tocak se dize u nebesa i to ko od sale pa i 4-oj brzini1lol.gif. Probao sam da menjam i "riding modes" vozio sam u svim sem u "rain" i ima neke razlike uglavnom pri odzivu gasa i kontroli proklizavanje (ima valjda 3 nivoa). Kocnice jako brutalne, brembo zaustavlja u mestu, a i cesto kad jace kocis hoce da se gica zadnji kraj motora. Sve u svemu pozitivno, vozio sam se od Mladenovca, pa negde do Avale. 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Er6n 2008 / Versys 650 2017

Stvarno je sve zamrlo, ja svaki dan svrnem ali slaba vajda ...

 

Cele sedmice lepo vreme, 25-26 a ja radim do 17h .. dok dodjem kuci, niti na motor niti ga gledat. Danas nisam izdrzao, sada sam sisao ali je vec pohladno.

 

Ali zato sutra ... :ooo::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova

Ja cele nedelje radio drugu a to je kod mene od 11 do 7 uvece.

Jos mi na telefonu neradi tapatalk pa forum vidim samo uvece na par minuta.

Sutra tankovanje goriva i gde me put nanese :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 122 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: Er6n 2008 / Versys 650 2017

Kad utihnu ER6N-ovci... :)

 

Koristite li vi ovo lepo vreme, vi sto nemate stalni radni odnos? :) Ajde po neka slika za nas napacenu bracu :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Ja sam iskoristio vikend malo se provozao, mada nista ozbilnjo sa obzirom da sam u nedelju morao da radim 0ljut2.gif. A slike nemam, uopste nemam naviku da slikam tkd 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova

Juce sam se ceo dan vozao po gradu i okolini. I to bas onako penzionerski 50-60-70-80. Opustencija do kraja.

Sad mogu da me drndaju na poslu koliko hoce do sledeceg vikenda. Onda opet voznja za smirenje :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ER6N

Pozdrav drugari,

I ja sam malo za vikend vozio :) nazalost samo po Beogradu ( obrnuo 170km ne znam ni sam kako ) Danas motorom na posao Beograd-Nova Pazova, smrz'o sam se jutros, ali kad vidim ljude u koloni na mostu puno mi srce :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017

Cao drustvo, jedno pitanje, da li sam ja uvrteo u glavu ili mi svecica promasuje ponekad? Nisam ga vozio par nedelja zbog posla koga ima preko glave, pa mi se sad cini kao da toga nije bilo ranije. Igla obrtomera osciluje na oko 1300 RPM, nisam siguran da li je tako bilo i pre ili paralelni twin mora da ima oscilacije u obrtajima na leru... :/

 

Ovo je snimak nakon sto je motor dobro zagrejan, vozen sigurno barem pola sata pre toga. Ajd bacite neko misljenje. Na pocetku sezone sam stavio nove NGK svecice, filter vazduha, ulje itd. Je l sve ok i tripujem ili... ?

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Monster 1200 2017

Hvala za info, sad mi je laknulo, vec pomislih nesto nije u redu :)

 

U voznji se potpuno savrseno ponasa, danas sam ga bas ganjao na 9K RPM jedno 20 minuta konstantno, jer sam ga ulenjio nekom penzionerskom voznjom u proteklom periodu, kontam da ni to nije dobro. Porucio sam Motulov Fuel System Clean Moto 4T aditiv i nove svecice za svaki slucaj, pa neka stoje u rezervi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

JA sam koristio Vyns-ov injector cleaner i stvarno je dobar, a pre toga neki drugi mi poterao svu stroku iz rezervoara kroz dizne, sa ovim sam malo sredio stvari. Inace ja imam problem sa auto ler gasom zatego sam ga bukvalno na najjace i meni to izgleda ne radi motor u leru dok se na zagreje vrti na 950-1050 obrtaja.......... Ne znam kako da resim to sad..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja