Jump to content

Moto Zajednica

Kawasaki ER-6N/F topik

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Kod mene sezona još uvek traje :moto3: U utorak sam ponovo počeo da osećam efekat hladne gume :staa2: , nagazio malo na uključenju na autoput i bilo veselije nego inače, jbg kad sam blizu autoputa... izvućiće se još par dobrih dana. Ja i dalje furam motorom na posao i gledam kolege kako se glave na autokomandi u kolima, ne bi se menjao sa njima ni za kilo nutele...ali tako ću i ja za koju nedelju :( .

 

Nego imam jedan problem, koji potencijalno može da bude malo veće sranje, nemam pojma... Stiže mi korman konačno i treba da ga montiram, ali imam jedan šraf na onom modulu sa cut-off switch i paljenjem koji je prilično zblajznuo, zapekao , a šrafciger samo preskače, pojeo se već fino, mislim da ću morati da ga uništim kompletno u toku skidanja. Jel imao neko slična iskustva sa ovakvim stvarima ? Ne znam gde bi mogao da nabavim takav štaf u slučaju da ga uništim.

Ništa da mi prodje glatko, uvek neke jeb**e komplikacije.....:gaa:

pogledaj u neku malo bolju gvozdjaru ako ne kod strugara da ti napravi.

A uvek nesto iskrsne nemoj da se cudis. JA skoro zamenio sajlu kvacila i ispostavilo se da je duza za cm-2.......... sad moram da je skratim jer mi kvacilo malo proklizava a ovamo nema da se podesi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

sajla.... Oni su stavili duzu malo kad mi je pukla i ja sam mislio sve ok....ode jos 300 dinara na sajlu, neg je najgore skidanje i vracanje sajle......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6894 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Kod mene sezona još uvek traje :moto3: U utorak sam ponovo počeo da osećam efekat hladne gume :staa2: , nagazio malo na uključenju na autoput i bilo veselije nego inače, jbg kad sam blizu autoputa... izvućiće se još par dobrih dana. Ja i dalje furam motorom na posao i gledam kolege kako se glave na autokomandi u kolima, ne bi se menjao sa njima ni za kilo nutele...ali tako ću i ja za koju nedelju :( .

 

Nego imam jedan problem, koji potencijalno može da bude malo veće sranje, nemam pojma... Stiže mi korman konačno i treba da ga montiram, ali imam jedan šraf na onom modulu sa cut-off switch i paljenjem koji je prilično zblajznuo, zapekao , a šrafciger samo preskače, pojeo se već fino, mislim da ću morati da ga uništim kompletno u toku skidanja. Jel imao neko slična iskustva sa ovakvim stvarima ? Ne znam gde bi mogao da nabavim takav štaf u slučaju da ga uništim.

Ništa da mi prodje glatko, uvek neke jeb**e komplikacije.....:gaa:

 

Resices to prosto, nadji udarni srafciger.

 

Poz!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Gleadh oglase i naleteo na http://www.polovniau...kawasaki_er_6n/ vidim extra cena, al kakav je ovo far, zar nije 2009 onaj far sa 2 spica gore!?

 

Фар од оне Јамахе МТ03. Иде као алва, почело увелико да се ставља на нејкеде и тзв. "стритфајт" прераде.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd

Cao narode. Treba da kupim prvi motor i zalepio sam se na oglasima za Kawasaki er6n, pa me zanima ima li svrhe da ga zagledam obzirom da sam pocetnik? E da, takodje bi mi dobrodoslo misljenje da li je taj motor za nekoga moje visine (190cm), cisto da se ne zalecem bzvz!? Sorry za upad u prepisku, i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Pa gledaj, ja sam do sada uglavnom vozio skutere, i er6n je moj prvi ,,brzinac`` . Ako ga vozis glavom, onda sto da ne za pocetak. JA sam visok kao ti i bas nemam neke smetnje, ali ja imam malo siri ( mislim i za nijansu vislji korman od fabrickog) i vislje sediste i je extra. Mozda ti smetaju udari vetra na vecim brzinama, ali ipak je to naked. Inace za pocetnika je extra masina po meni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova

Ja sam uzeo ove godine er6n, posle 3 godine voznje beverly tourera 250. Nisam nikad ranije vodzio motor sa brzinama ( osim u auto skoli). Realno prezadovoljan sam izborom iako sam se dugo dvoumio dal da uzmem ovakav motor ili neki slabiji... Nisam zazalio ni sekund, motor je super, upravljiv, stim da i sa vizirom vetar preko 100 brije ko lud. Naravno naked je to tako da je ocekivano...

 

Imamo 190 i 96 kila, malo mi je u pocetku bio nezgodan polozaj nogu, al sam se skroz navikao, stim da cu promeniti sediste prvom prilikom.. Lako se provlaci po gradu, ide dobro sve u svemu odlican izbor za prvi motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: kawasaki er-6n piaggio bev500

Stvarno mi je zao vas visokih, meni sa vizirom do 140kmh uopste ne smeta, ja sam 10cm nizi od tebe i to je sasvim dovoljno za drugaciji osecaj u voznji :D

Juce sam napravio sa drustvom voznju do Smedereva, izblejali na tvrdjavi, fino nas je posluzilo vreme, malo smo snimali gopro-om, uzivanje.

 

evo nesto malo sto sam okacio

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja sam u velikoj nedoumici!!! Imam priliku da uzmem stvarno dobru masinu, ali kad sam seo na istu...trebace mi vremena da se naviknem ili da, kao Dzony93, nabavim vislje sediste i siri korman :( Mada, priznajem da sam pecen...to je onaj osecaj kao..ma kao pred prvi seks...nisi siguran sta te ceka al znas da neces zaboraviti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ja sam u nisu sredjivao sediste u stiv dizajn, i covek stvarno extra radi sedista. Inace bude malo vislje 2-3-4 cm moze cak i vise kako se dogovoris sa njim. Inace vizir moze malo da sredi vetar ali ne preterano sad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2505 postova
  • Lokacija: Zemun

e ljudi, koliko ključeva ste dobili uz motor prilikom kupovine. 2 kom. je valjda brojka?

(mislim na ključeve kontakt brave, ne računam ključeve u alatu i ključeve garaža i raznih bukagija za vezivanje motora i sl. :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Kakva plocica bre? :D

 

metalna duga oko1 .5 cm i oko pola cm siroka. Imas broj tj kod za kljuc ispisan na njoj u slucaju da izgubis oba kljuca :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Kawasaki er6n 06'

Kakva plocica bre? :D

 

metalna duga oko1 .5 cm i oko pola cm siroka. Imas broj tj kod za kljuc ispisan na njoj u slucaju da izgubis oba kljuca :D

 

Ja ti nemam 0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

moguce da su skinuli i zagubili... Ali nedao bog da izgubite kljuc ocitavanje koda i rezanje novog kljuca je papreno mislim da je preko 50e....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja