Jump to content

Moto Zajednica

hyosung

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Zemun

kakav je hyosung (kao firma) mislim na kvalitet i performanse?. video sam da se prodaju 2 kom na ovom forumu, a oba su 2005 i promenili su vec barem po 2 vlasnika. jel valjaju nesto ti motori? mislim brzo menjaju vlasnika, pa mi deluje kao da su ljudi ne zadovoljni njima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

a da ne mislis mozda na Husquarnu?

 

;)

 

 

I kakvo je pitanje kakav je to motor? To je firma sa vise modela i definitivno novi potvrdjeni igrac na trzistu, nazalost, jedva nesto jeftiniji od japanskih pandama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Super heavyweight, 641 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: BMW F700 GS

Husquarna pravi motorne testere i to one najbolje na svetu, a i njihovi motocikli su na zavidnom nivou, Husaberg se takodje bavi proizvodnjom motocikala i oni su iz Svedske ,a Hyosung je sa druge strane planete t.j. Juzna Koreja i pravi odlicne motocikle, uglavnom saradnjom sa hondom i yamahom pa tako modeli ove marke uglavnom kopiraju modele iz predhodnih sezona velikih proizvodjaca. Po meni jedini originalni motocikl koji su napravili je Hyosung Aquila 650 , model 2007. :):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200
Husquarna pravi motorne testere i to one najbolje na svetu' date=' a i njihovi motocikli su na zavidnom nivou, Husaberg se takodje bavi proizvodnjom motocikala i oni su iz Svedske ,a Hyosung je sa druge strane planete t.j. Juzna Koreja i pravi odlicne motocikle, uglavnom saradnjom sa [b']hondom i yamahom[/b] pa tako modeli ove marke uglavnom kopiraju modele iz predhodnih sezona velikih proizvodjaca. Po meni jedini originalni motocikl koji su napravili je Hyosung Aquila 650 , model 2007. :):):)

 

Mislim da gresis u vezi saradnje sa pomenutim japancima.. :?

Spominje se da HYOSUNG ugradjuje SUZUKIjeve motore V2 u modele GT 650, a mislim da i to nije 100% SUZUKI vec samo neka saradnja...Bilo kako bilo, mislim da su skroz korektni motori za te pare..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Hrvatska

Hyosung je ranije bio više od 20 godina pogon Suzukija u Koreji, prije nego su sami poèeli proizvoditi motore pod vlastitim imenom. Tako da tradicija i iskustvo postoji kod njih, za razliku od puno kineskih tvornica, koje nièu kao glive poslije kiše.

 

Mašine su razvili u suradnji s nekom japanskom firmom za razvoj novih mašina, ali ta nema veze sa Suzukijem, niti s ostalim tvornicama u Japanu. Ostali dijelovi sportskih motora dosta podsjeæaju na Suzuki, uz manje preinake. Aquila je proizvod talijanskog dizajna.

 

Da su mašine novo razvijene, vidi se po tome što imaju DOHC sustav, dakle dvije bregaste i 4 ventila po cilindru. Uskoro se oèekuje da na tržište izbace i mašinu od 1000 ccm.

 

Trajnost i kvaliteta im je vrlo dobra, znam ljude koji su uspjeli do sada napraviti veæ 50k km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: NS

Ja sam sa svojim bio skroz zadovoljan, momak koji ga je kupio od mene ga sada prodaje zbog licnih problema - ne problema sa motorom, a vlasnike menja jer ga ljudi uzmu kao "prvi veliki" motor, i za tu svrhu je super, ako razmisljas u tom pravcu mislim da neces pogresiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 301 postova
  • Lokacija: Kikinda - Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 600 K9

Ja svog prodajem iz nekih manjih finasiskih problema, a i da bi pazario neki R ili supermoto... Realno gledano motori su stvarno odlicni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja