Jump to content

Moto Zajednica

Produzene vile na MZ

Recommended Posts

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Nisam znao gde da postavim pitanje a da ne otvaram novu temu pa resih ovde da postavim.

Na ovom motoru su nekako pod drugim uglom vile

 

SQs4U_big40734319323.jpg

Da li je samo drugi ugao ili su i druge vile? Zna li neko o cemu se i kako se to radi jer mi se svidja tako?

ovo ti je prosto odraditi samo da ne preteras sa uglom,cirka 2 h posla i motor spreman za voznju ali je tada i motor spusteniji napred pa moras caskom i produzetke prednje vile da napravis, pravljeno xx puta do sad nikakva nauka,brusilicu u sake i polako, co2 sve se zavari izbrusi,proveri se caskom gemetrija, vari se lagano malo levo malo desno da ne povuku varovi geometriju, nema tu neke nauke.samo treba da azis da ti ugao nebude preveliki,jer ce posle toga viljuska prestati da radi i ugibace se,

krisku vecu od 1 do 2 cm nema potrebe da vadis, a mozes to isto da dobijes i pravljenjem drugih trouglova pod uglom,da nediras ram,to je malko skuplje resenje ali kad nezelis vise takav motor cas ga rasturis vratiss druge trouglove i dobijes fabricko stanje,sad smo mi nesto preradjivali,suzukija nekog starog,i pravili trouglove pod uglom,skuplje ali bolje resenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Srpska Crnja
  • Motocikl: Honda Transalp 600v

Ok, ako je dovolja jedna slika evo pravim temu za moj motor sa sve 2 slike :)

U delu Nasi ljubimci sam postavio temu. Prebacujemo se tamo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja