Jump to content

Moto Zajednica

Sudar na karaburmi (skuter i auto)

Recommended Posts

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Danas vozim kroz Marijane Gregoran, kad vidim hitna pomoc odvozi nekog. Stanem i kazu mi:"klinac od 13 godina silazi na kolovoz(krece), gubi kontrolu, kaci kontejner, a u tom momentu u pravcu grada nailazi taksi vozilo koje ga udara u predelu prednjeg desnog tocka i baca 10-tak metara na put. Motor se tumba i ostecenja su velika (hladnjak zguzvan od strane viljuske, sve pokrivljeno, plastike otisle). Dete nema kacigu, krvavo je po glavi i ima otvoren prelom noge. Kad su ga odvezli, jos uvek je disao. Daj Boze da bude dobro.

Znaci, nema dozvolu (13 godina), drug od 14 godina koji ima psp kaze da mu je dao samo jedan krug (da nije bio u soku usi bi mu iscupao), inace to cak nije njegov skuter nego od drugarice (malaguti) :!: :?: Evo slika sa lica mesta. Ps: imam problem, slike cu poslati kasnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Toronto, Canada

Znaci jos jedno dete od 13 godina... Pa znas kad bi im kupio motor. A toga ce biti sve vise, skuteri su sada dzabe. Samo da sacekamo kraj sezone pa da vidimo statistiku. Krajnje je vreme da milicija krene u kampanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Tragovi 404.jpg

 

404.jpg

404.jpg

404.jpg

404.jpg

Ovo je "dobar drug"

UySUi_dobardrugrv7.th.jpg

 

Taksi

tMKNE_hhhhhhhdy6.th.jpg

1dAWT_ssssssspd1.th.jpg

Deciji lilihip

QycpO_zxzzzth2.th.jpg

Tragovi

NlRjv_tragovipl3.th.jpg

NEka ovo posluzi kao upozorenje!

Zeza me imageshack pa sam morao ovako da ih upakujem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

to je strashno, pogotovu kad uzmu motor ,,samo" jedan krug, ej bre taj krug moze nekoga u zatvor da odvede...dete ce se valjda izvuci, ali sad je frka oko motora, ko zna chiji je to motor :(:(:(:( :cry: :cry: :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5352 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS
Znaci jos jedno dete od 13 godina... Pa znas kad bi im kupio motor. A toga ce biti sve vise' date=' skuteri su sada dzabe. Samo da sacekamo kraj sezone pa da vidimo statistiku. Krajnje je vreme da milicija krene u kampanju.[/quote']

 

Izgleda da je prosla sezona bila jos "dobra" kakva ce biti ova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Strasno, ponovo 13 godina... :(:(

 

Prava sreca za nas starije sto nije bilo toliko skutera i motora kad smo bili mladji... jbt. ja sam mastao o skejtu i BMX-u i sa time sam se vec dovoljno lomio...

 

Sto je najgore, zaista ne verujem da ce nesto krenuti na bolje...ovakve stvari nikad nece promeniti svest ni roditelja, ni pandura, a kamoli dece od 13 godina... :( :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

djeca su tu najmanje kriva, jebiga nek on prodje sa andjelima i bude dobro, a roditelje bi mlatio ubijao od batina svaki dan bez zaljenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

Najezim se kad cujem ovako nesto i ja imam klinca 11godina i ne pada mi na pamet da mu kupim motor. Roditelji dozovite se pameti, to su bre jos deca i tek treba da zive.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Ljudi, nisu njemu roditelji dali skuter, vec drug od 14 godina (znas ono, daj samo jedan krug, nemoj da si p....). Siguran sam da nije pitao roditelje da li sme da vozi! Celo drustvo je u moralnom raspadu, pa se zbog toga desavaju ovakve stvari, klinci se drogiraju, ginu itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 133 postova
  • Lokacija: Obrenovac

OOOO, Srbijo, kuda si to posla? :(

 

Pre neki dan mi je kolega u prici pomenu da kupuje cerki od 15 god. skuter od 125ccm!

Zelim joj srecu na njemu i pamet u glavi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja