Jump to content

Moto Zajednica

Pančevo - 16,17,18 Jul

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

ovako, tretiranja ce biti to definitivno , a i mi se ove godine pripremamo za njih tako da  ih verovatno necete ni primetiti, al  ce mo vas  malcice zadimiti, 

 

sto se lokacije tice, sve smo odradili da to bude na gornjem nasipu a ne dole, naravno ako  uslovi budu dozvolili a dole se osusi kako treba  najverovatnije cemmo se spustiti do vode

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

400 dinara upad... Hmmm...

S obzirom da cu u Beograd doci prvenstveno zbog protesta, mozda mi moze na pamet pasti i da odem na motoskup...

Cene ulaza na motskupove koje sam posecivao su uglavnom 200-300 dinara, doduse bilo je i za 150 dinara, pa cak i besplatno. Ne kazem, ima i za 400 dinara ali to je ujedno i najskuplje na sta sam ponekad naletao.

E sad, sta hocu da kazem i da ujedno sugerisem... Neki (ili mnogi) od nas koji ce doci na protest bi i mozda dosli na skup, zadrzali bi se par sati ili malo duze, pa kucama...

Treba da imate jeftiniju varijantu (jednodevnu). Ne kazem da bi trebalo biti besplatno (mada bi bilo lepo :)) vec npr. 100-200 dinara ulaz (za nas protestase na motoru...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

@Fantom69

sugestija na mestu, međutim nisam u organizaciji, ukoliko budem u prilici proslediću ideju i javljam ima li povratne reakcije  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK.OTADZBINA SRBIJA, 104 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Obisao skoro sve skupove ove sezone i svagde upad 300-400 din nigde nisam naisao na 150.u svakom slucaju u Pancevu za vikend po starom obicaju dobar provod pozdrav braci i vidimo se  MK.SIRIUS.SRBIJA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ja koliko znam svuda je bio 400din po motoru...jedino su ovi na palicu nesto preterivali i naplacivali po glavi...zato je bio skup karina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova

Obisao skoro sve skupove ove sezone i svagde upad 300-400 din nigde nisam naisao na 150.u svakom slucaju u Pancevu za vikend po starom obicaju dobar provod pozdrav braci i vidimo se  MK.SIRIUS.SRBIJA

ja koliko znam svuda je bio 400din po motoru...jedino su ovi na palicu nesto preterivali i naplacivali po glavi...zato je bio skup karina

 

Begec 150 din. Bio sam...

N. Becej 200 din. Nisam bio ali verujem...

Temerin 300 din. Bio sam...

Uostalom, nema to veze, ja ne kritikujem vec sugerisem varijantu (popodnevnu...) za protestase...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Obisao skoro sve skupove ove sezone i svagde upad 300-400 din nigde nisam naisao na 150.u svakom slucaju u Pancevu za vikend po starom obicaju dobar provod pozdrav braci i vidimo se  MK.SIRIUS.SRBIJA

ja koliko znam svuda je bio 400din po motoru...jedino su ovi na palicu nesto preterivali i naplacivali po glavi...zato je bio skup karina

Begec 150 din. Bio sam...

N. Becej 200 din. Nisam bio ali verujem...

Uostalom, nema to veze, ja ne kritikujem vec sugerisem varijantu (popodnevnu...) za protestase...

 

Temerin 300din,a za goste iz susjednih drzava besplatno. ;):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: jarkovac
  • Motocikl: cbf600abs

na zalost, nisam u mogucnosti da bilo sta  promenim sto se tice ulaznice, ja  vas samo mogu obavestiti sta se desava i kako napredujemo.

 

u svakom slucaju cu sutra na skupstini kluba izneti ovaj predlog, pa cemo videti sta ce odluciti,  jer i sam znas da potrosimo extremno mnogo para za skup, a gledamo da ni sa jednom cenom ne  preteramo, cak i da  budemo  jeftiniji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 138 postova
  • Lokacija: Toxicity
  • Motocikl: enduro u srcu! duša na krosu!

 

Uostalom, nema to veze, ja ne kritikujem vec sugerisem varijantu (popodnevnu...) za protestase...

predlažem planB

parkirati motor van skupa i ući kao pešak, u blizini postoji pristojan parking (levo od doma vojske, tj desno ako se gleda s keja)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Pančevo

 

Uostalom, nema to veze, ja ne kritikujem vec sugerisem varijantu (popodnevnu...) za protestase...

predlažem planB

parkirati motor van skupa i ući kao pešak, u blizini postoji pristojan parking (levo od doma vojske, tj desno ako se gleda s keja)

 

Tako nesto...

Stvarno,realno gledano jako mnogo para se potrosi tako da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

 

Uostalom, nema to veze, ja ne kritikujem vec sugerisem varijantu (popodnevnu...) za protestase...

predlažem planB

parkirati motor van skupa i ući kao pešak, u blizini postoji pristojan parking (levo od doma vojske, tj desno ako se gleda s keja)

 

Tako nesto...

Stvarno,realno gledano jako mnogo para se potrosi tako da...

 

Baš ... dao sam za motor 11.000,00 evrića ... za kacigu 600,00  ... odijelo 1.000,00 ... čizme i rukavice 300,00 ... još oko 1.000,00  za ostalu opremu ... i sad  neko da mi otme još 1,00 evrić za ulaz ... e neće moći.  ;D  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

 

Uostalom, nema to veze, ja ne kritikujem vec sugerisem varijantu (popodnevnu...) za protestase...

predlažem planB

parkirati motor van skupa i ući kao pešak, u blizini postoji pristojan parking (levo od doma vojske, tj desno ako se gleda s keja)

 

Tako nesto...

Stvarno,realno gledano jako mnogo para se potrosi tako da...

 

Baš ... dao sam za motor 11.000,00 evrića ... za kacigu 600,00  ... odijelo 1.000,00 ... čizme i rukavice 300,00 ... još oko 1.000,00  za ostalu opremu ... i sad  neko da mi otme još 1,00 evrić za ulaz ... e neće moći.   ;D  ;)

 

ha ha...to majstore...

ima i takvih garant,

ja uglavnom mogu da uđem na skupove za dž,ali...

volim da platim ulaz znajući da time pomažem samom organizatoru,

samo se nadam da i oni malo misle i na nas...

a misle sigurno,samo neki kako da nam ugode a neki kako da nas oderu...

samo je trik što tek posle skupa saznam koji su koji...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

 

Uostalom, nema to veze, ja ne kritikujem vec sugerisem varijantu (popodnevnu...) za protestase...

predlažem planB

parkirati motor van skupa i ući kao pešak, u blizini postoji pristojan parking (levo od doma vojske, tj desno ako se gleda s keja)

 

Tako nesto...

Stvarno,realno gledano jako mnogo para se potrosi tako da...

 

Baš ... dao sam za motor 11.000,00 evrića ... za kacigu 600,00  ... odijelo 1.000,00 ... čizme i rukavice 300,00 ... još oko 1.000,00  za ostalu opremu ... i sad  neko da mi otme još 1,00 evrić za ulaz ... e neće moći.   ;D  ;)

 

au brate ala ti imas skupu opremu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja